Ви здатні робити набагато більше, ніж ви робите

Владика Іларіон

22 грудня 2008 року

Я ЄСМЬ Іларіон, який знову прийшов до вас для наставлянь дня.

Я прийшов для того, щоб дати невелике Вчення, і це Вчення буде пов'язане з тим, як вам належить ставитися до всього, що відбувається навколо вас, до всього, що вас оточує. Оскільки ви вже, напевно, відзначили, що навколо вас відбуваються змінення, і це стає очевидним все більшій і більшій кількості індивідуумів, то виникає питання, як все це сприймати і як до цього ставитися.

Ви відзначаєте, що змінення, які відбуваються, стосуються всього навколо: і ваших близьких, і ваших знайомих, і ситуації на Землі, і клімату. І оскільки це стає все очевидніше й очевидніше, то багато хто лякається перемін, які відбуваються, і очікує кінця світу чи катаклізму, що загрожує, чи ще чогось страшного й неминучого.

Підсвідомо людство усвідомлює, що накопичена величезна негативна колективна карма всім людством, яке населяє планету Земля. І також підсвідомо людство очікує, що ця карма повинна бути відпрацьована тим чи іншим способом. Я можу вас запевнити, що, дійсно, та карма, яка нависла над людством планети Земля, величезна, і ніколи за всю історію розвитку людства ця карма не була настільки важкою.

Ця моя заява може ще більш вас налякати чи насторожити. Однак я маю вас запевнити з усією відповідальністю, що в ситуацію, яка склалася на планеті Земля, виявилася втягнутою дуже велика кількість високорозвинених істот з усього Всесвіту. І колективно багато розумних істот намагаються направити ситуацію на планеті в якомога більш позитивне русло, і було б ідеально, якби вдалося пройти вузьку ділянку шляху з мінімальною кількістю людських жертв і втрат.

Ситуація ускладнюється тим, що людство як і раніш не чує у своїй основній масі наших застережень і не відгукується на наші прохання. Ми можемо до певного ступеня балансувати ситуацію на планеті, але для того, щоб все було вирішено позитивно, потрібна ваша участь, потрібне змінення свідомості великої кількості людських індивідуумів, які перебувають у втіленні на планеті Земля.

Наші зусилля ми направляємо, переважно, шляхом, який дозволяє вам отримати усвідомлення процесів, що відбуваються. І ми не приховуємо, що ситуація не вирішена сприятливо до нинішнього моменту. Тому ми закликаємо вас, тих, хто здатний нас чути, до більш рішучих кроків і дій на фізичному плані. Це не означає, що ви повинні молитися 24 години на добу. Це означає, що вам слід повною мірою усвідомити самим чинність Закону Карми й донести це знання до якомога більшої кількості тих людей, які здатні це зрозуміти.

Карма не завжди пов'язана з проведенням конкретної дії на фізичному плані. Велика частина карми, особливо у ваш час, твориться думками й почуттями.

Ви творите карму навіть тоді, коли спите. І якщо перед сном ви не настроїли себе на високий лад, то ви можете потрапити не до найкращих шарів тонкого світу й там утворити вашу карму.

Тому на перше місце встає питання про те, що ви повинні постійно стежити за всіма вашими думками й почуттями. Якщо ваші помисли будуть чисті, то й дії, які ви будете здійснювати на фізичному плані, також будуть відповідати Божественному Законові.

А тепер давайте розглянемо типовий приклад з вашого життя. У вас виникає бажання щось отримати. Неважливо що: заволодіти предметом ваших прагнень, заволодіти великою сумою грошей, здобути владу, славу... Багато спокус існує у вашому світі. І як тільки будь-яке бажання чи прагнення оселяється у вас, миттєво ваш плотський розум починає шукати шляхи й способи, як вам отримати бажане. І ви отримуєте підтвердження, які хочете отримати. Простір слухняно відгукується на ваш мотив, на ваш внутрішній стан, і ви чуєте те, що хочете чути, бачите те, що хочете бачити. І ніякі наші доводи й доводи людей, які перебувають у співзвуччі з нами, не справляють на вас ні найменшої дії.

Так ви піддаєтеся ілюзії та входите в ілюзію. Однак завжди існує початкова мить появи вашого бажання. І коли це бажання ще тільки з'являється, ви можете його контролювати, тому що ви сильніші за нього. Але варто вам піддатися вашому бажанню, як потік Божественної енергії, яким ви самі керуєте, починає підсилювати й зміцнювати ваше бажання. Ви направляєте Божественну енергію, яка проходить через Вас, не  відповідно до Божественного Закону. І ви творите все більшу й більшу карму. І ця карма застеляє вам очі, ваше бажання стаєвсе більше й більше, і вже не ви керуєте вашими бажаннями й думками, а той монстр, якого ви самі виростили, заволодіває вами й починає вас використовувати у своїх інтересах.

Більшість людей, на жаль, не усвідомлює те, що відбувається, і не може відстежити тієї миті, коли народжується невірне спрямування та бажання.

Для того щоб ви могли контролювати себе, потрібна дуже велика внутрішня дисципліна й уміння підкоряти свої інтереси інтересам Владик, інтересам Загального Блага й Добра.  

І це те, чому ми приходимо вас вчити. І це те Вчення, що ми невтомно вам даємо.

Як тільки ви досягаєте певного ступеня в навчанні, ви починаєте розуміти механізм переведення Божественної енергії, і ви самі здатні відслідковувати неякісні внутрішні стани свідомості і їх перемагати. Проходить ще деякий час, і ви здатні помічати, як виникають ці неякісні стани в інших людей.

Тому ви можете навчати близьких вам людей робити те саме. Ви можете розповісти вашим дітям та онукам, як діє Закон Карми, і тим самим ви здатні запобігти утворенню нової карми й навчити їх вірними виборами у важких ситуаціях відпрацьовувати створену раніш карму.

Ви здатні робити набагато більше, ніж ви робите. Ми очікуємо від вас, що ви зможете бути живими прикладами в житті. Почніть процес змінень із самого себе. Всі інструменти дані вам. І те, що ви можете зробити для людства планети Земля, на жаль, не можемо зробити ми з нашого вознесеного стану.

Не вважайте за зусилля застосувати Вчення, що дається вам, на практиці щодня та день у день.

Я ЄСМЬ Іларіон.