Про становище у світі

Санат Кумара

12 жовтня 2008 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов до вас цим днем ​​для того, щоб дати деякі пояснення, стосовно подій, які відбуваються у світі. Ви знаєте з повідомлень засобів масової інформації про те, що фінансова ситуація у світі неблагополучна, ви знаєте про землетруси, які почастішали, ви знаєте про буревії і тайфуни, які майже безперервно штурмують узбережжя Америки й Китаю. Ви відчуваєте своїми серцями багато з того, що не висвітлюється в засобах масової інформації, але об'єктивно існує на тонкому плані планети Земля.

Так, ви абсолютно праві, дійсно, усе це є лиш незначним і початковим виявом тих подій, про які ми вас попереджали. Ми говорили про те, що грядуть змінення, ми говорили про те, що настала пора, і вібрації фізичного плану планети Земля підвищуються, Земля сходить на новий енергетичний рівень. Тепер настав час, коли ці вібрації безпосередньо впливають на фізичний план планети Земля.

Ми були з вами дуже відверті весь цей час, і ми попереджали вас про майбутні події. Чому ви дивуєтесь?

Ми дали вам рекомендації на всі випадки, як поводитися, що робити й що здійснювати.

Не кажіть, що все відбувається несподівано й ви нічого не знали.

Перечитайте наші Послання, які ми давали через нашого Посланника. Прочитайте їх уважно через призму того, що відбувається у світі зараз. І ви знайдете в наших Посланнях не тільки попередження, але й конкретні рекомендації, як вам слід чинити, як поводитися і як готуватися до того, що відбувається та прийдешнього.

Ви перебуваєте на фізичному плані, і вас хвилює, передусім, усе, що відбувається навколо вас на фізичному плані. Але ми звемо вас вище, ми звемо вас до горніх вершин, у наш світ. І в нашому світі ви зможете відчути себе в цілковитій безпеці під надійним контролем і наглядом.

Ви звикли до того, що з втілення у втілення ви приходили у ваш затишний фізичний світ. Ви відчуваєте свій нерозривний зв'язок з вашим фізичним світом. Ви створили цей світ. Я кажу вам, що настав час, коли вам слід зрозуміти й прийняти у вашій свідомості, що ваш світ буде перетворений. І для тих індивідуумів, які не досягли певного рівня свідомості, поточне втілення може стати останнім виявом їхньої індивідуальності на фізичному плані.

Тому поки ще є час, обдумайте мої слова. Прийміть у своїх серцях і спробуйте здійснити у ваших життях Великий Божественний Закон.

Усе тлінне, що створено вашою недосконалою свідомістю, перестане існувати. Залишиться тільки те, що вічно. Ваші кращі вияви Духа. Безкорисливість, самопожертва, самовіддача, вищий прояв Любові й багато інших речей будуть існувати разом з вами в Новому Світі. Тоді, коли старий світ піде в небуття, його місце займе Новий Світ.

І в цьому світі не буде місця ніяким людським негативним виявам. У цьому світі залишиться існувати тільки те, що вічно, тільки те, що є виявом кращих людських якостей. І ці якості будуть примножуватися та рости. А все віджиле буде зметено й знищено.

Вам нема про що турбуватися та сумувати. Довіртеся Великому Законові цього Всесвіту. Ті, хто вірить, ті, хто любить, ті, хто сподіваються, з ними нічого не станеться і не скоїться. Вірте мені.

Я з вами. Усі Вознесені Сонми з вами. І ми будемо допомагати до кінця кожному, у кому жива Божественна монада, у кому виявлена ​​Божественна суть.

Нікому з наших не дано канути в небуття. Все буде так, як написано у священних книгах минулого і нинішнього.

З вами Бог! Не бійтеся перемін!

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.