Потрібно йти й робити справи Братства вже зараз

Улюблений Ель Морія

1 липня 2008 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас!

Сьогодні мені випала честь прийти до вас, для того, щоб сказати про те, що той цикл диктовок, який ми здійснювали в ці дні засідання Кармічного Правління та літнього сонцестояння, завершений.

Ми не планували проведення літнього циклу диктовок, однак обставини склалися сприятливим чином, і ми змогли провести на фізичний план наші енергії.

Як завжди, мені сумно розставатися. Однак ми дуже добре розуміємо, що зараз найголовніші події розвертаються на фізичному плані, і від того, наскільки ми зможемо найближчим часом здійснити задумане, залежить буквально весь подальший хід еволюції на планеті Земля. І повірте мені, що це – не красиві слова.

Ми бажали б, нарешті, отримати фокус Світла на фізичному плані, те місце на земній кулі, де згодом кожен з вас на власні очі зможе побачити нас, Вознесених Владик, і розмовляти з нами. І я обіцяю вам, що я буду першим Вознесеним Владикою, який виявить свою присутність на фізичному плані в ашрамі нашого Посланника.

Усе, що здається неймовірним зараз, буде здійснено в найближчому майбутньому.

Як тільки ми зможемо отримати точку опори в одному місці на земній кулі, ми зможемо блискавично поширити наші вібрації на ті місця, які найчистіші. І наша хода по планеті Земля почнеться.

Час, що відділяє вас від цих подій, буде скорочено завдяки тим зусиллям, які світлоносці готові докладати вже зараз. Ми не будемо чекати, коли прокинуться всі світлоносці, ми будемо діяти негайно з тими, хто пробуджений і готовий діяти під нашим безпосереднім керівництвом. Ніколи чекати тих, хто відстає. Потрібно йти й робити справи Братства вже зараз. А ті, хто не готовий, хто не може звільнитися від старої поклажі, що притискає його до землі, той нехай нарікає тільки на себе.

Ми широко сповістили про наші плани й про наші потреби дня. І ті, хто готовий, хто за першим нашим покликом зібрався та встав під наші прапори, уже почали свій переможний хід до своєї особистої Перемоги й до нашої загальної Перемоги. Тому що для них немає різниці між нашими справами і їхніми справами. Ми всі робимо одну загальну справу для планети, для майбутнього Життя.

І якщо ми не зробимо цього зараз, то я не хочу навіть думати про те, яка страшна перспектива відкриється для планети.

Ми зобов'язані використати ту космічну можливість, яка надана. Прихильність Кармічного Правління та Великого Центрального Сонця – на нашому боці. І ми дивуємося, чому дехто з вас все ще зволікає та такий немоторний у всьому?

Ми оголосили про ті завдання, які необхідно здійснити в найближчому майбутньому. Нам потрібний фокус на фізичному плані, який буде слугувати зразком для кожного, хто має намір здійснювати справу Владик на фізичному плані!

Ми не будемо чекати, коли ви залишите всі свої старі звички й розстанетеся зі своїми старими прихильностями. Немає у воїнів Світла й не може бути ніяких прихильностей.

Однак я маю вас попередити про те, що тоді, коли ви все кидаєте й стрімголов спрямовуєтеся за нашим покликом, то треба зупинитися на хвилину й запитати своє серце, чи не біжите ви від своїх труднощів? Чи не намагаєтеся прикритися інтересами Братства й відкласти вбік ваші кармічні борги?

Повірте мені й моєму досвідові роботи з людством Землі. Нікому з вас не вдасться обдурити Великий Закон Карми. І доти, поки ви не врівноважили необхідного відсотка вашої карми, ви не здатні будете здійснювати ваше служіння Братству. Тому що кожен ваш крок у наш бік буде зв'язаний з необхідністю звільнитися від кармічного тягаря. І спочатку ви будете бігти дуже швидко від ваших кармічних проблем, але тоді, коли ви почнете ваше служіння під нашим керівництвом, ваша карма так швидко почне повертатися до вас, що ви не будете встигати зустрічати одну кармічну ситуацію за іншою. І якщо кармічний багаж, що обтяжуєвас, надто важкий, то ви, через деякий час, стрімголов кинетеся назад до себе в рідні пенати, і до кінця втілення будете дивуватися, що ж це з вами сталося?

Тому поспішати треба, але треба також уважно проаналізувати ступінь своєї готовності.

Іноді виваженість і продуманість дій набагато важливіші спішності й швидкості.

Увесь час необхідно зважувати ситуацію. Немає однакових рецептів для всіх. У кожного своя кармічна ситуація, і тому для кожного будуть свої рекомендації. Тому поспішайте не поспішаючи. Це буде правильною вказівкою, якою ви повинні керуватися у ваших життях.

Наші старі й віддані учні надто добре знають і розуміють, про що я кажу. Тому що іноді краще все уважно зважити, чим нестися стрімголов, а в іншій ситуації, треба саме все покинути й бігти за першим покликом, тому що вдруге вже не покличуть.

Я беру на себе зобов'язання наставляти вас у ваших виборах, якщо ви звернетеся до мене за допомогою. Тільки тоді, коли ви будете просити мене про допомогу й питати поради, не пропустіть мою пораду повз вуха. Я буду говорити з вами знаками, які можна порівнятиіз шерехом листя та тихим подувом вітру.

Я приходив до вас цим днем для того, щоб настроїти вас на необхідність виконання того служіння, заради якого ви прийшли у втілення. І я радий, що мета мого візиту до вас досягнута.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
і до зустрічі!