Потрібно об'єднання всіх зусиль, потрібно робити конкретні справи, потрібна ваша допомога й участь!

Улюблений Ель Морія

30 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов знову1. Як завжди, темою нашої сьогоднішньої бесіди буде вічне Вчення, яке ви осягаєте в міру вашого просування Шляхом.

Кожне нове слово дається вам таким чином, щоб не порушити гармонії вашого внутрішнього простору. Тоді, коли ви готові до прийняття нашого Вчення, ми приходимо, щоб його дати. Однак не завжди нам вдається прийти до вас у той час, коли ви виявляєте свою готовність. Тому що суєта вашого світу обтяжує вас і не дає можливості пробитися до вашого серця. Тому дуже поступово ми намагаємося повернути вашу свідомість до усвідомлення давніх Істин.

Кожне нове покоління людей приходить, і лиш деякі з них шукають давню Істину на полицях бібліотек. Більшість спрямовується слідом за натовпами народу туди, де вдавані веселощі й ілюзія свята життя.

Ми звемо вас зовсім в іншому напрямку. Але рідко хто здатний зупинитись і прислухатися до наших слів.

І як мало тих наших учнів, які за будь-яких життєвих обставин готові слідувати одного разу обраним напрямком. Вони йдуть, і ніякі перепони й перешкоди на їхньому Шляху не можуть зупинити  найвідданіших наших учнів.

Багатьом здається, що вони осягнули всі таємниці Божественної науки. Проте тоді, коли вони стикаються з першою ж перешкодою на Шляху, вони миттєво забувають про свої Божественні заслуги й проклинають весь білий світ за те, що вони зустрілись із цією перешкодою.

Тому ми приходимо знов і знов, для того щоб відшукати тих з наших учнів, кого не бентежать ніякі перешкоди на Шляху, тих, хто буде виконувати взяті на себе зобов'язання, незважаючи на будь-які зовнішні обставини.

Тоді, коли ми зустрічаємо тих, хто дійсно готовий слідувати за нами нашим Шляхом, ми полегшено зітхаємо, оскільки зустріти дійсно відданого учня є такою ж рідкістю, як випадіння снігу посеред літа.

Ми очікуємо, що всі перешкоди, які зараз зустрічаються у ваших життях, ви зможете прийняти зі смиренням. Усе проходить, і будь-яка перешкода дається тільки для того, щоб накачати м'язи вашої душі.

Тоді, коли ви набуваєте здатності служити нам при будь-яких зовнішніх обставинах, ви сходите на той ступінь у вашій свідомості, коли стаєте незалежні від зовнішніх обставин.

Не залежати від зовнішніх обставин і думок інших людей означає піднятися на той ступінь посвячень, з якого відкривається Вершина Божественної свідомості. Тоді, коли наші учні досягають подібного ступеня у своєму розвитку, для них відкривається можливість служіння під безпосереднім керівництвом Вознесених Владик. Багато хто з них просто знає, що вони повинні робити, багато хто з них розглядає бажання, що з'являється всередині них, робити наші справи як пряму вказівку свого Вищого Я, і є ті, хто знає свого Вчителя на тонкому плані й підтримує з ним безперервний зв'язок не тільки протягом одного життя, але з життя в життя, із втілення у втілення.

Подібні учні є для нас особливою цінністю. І тоді, коли подібний індивідуум збирається у втілення, ми знаємо, що на нього можна покластися, тому що він набуває навички діяти відповідно до наших вказівок і вказівок Вищої частини його самого незалежно від тих умов, які оточують його у втіленні.

Нашим завданням зараз є зібрати наших відданих служителів, для того щоб вони змогли на фізичному плані об'єднати свої зусилля для спільних дій. Для цього ми посилаємо свій поклик через нашого Посланника.

Потрібно об'єднання сил всіх світлоносців, які прийшли у світ у цей складний час. Потрібно об'єднання зусиль для здійснення конкретних планів у фізичній октаві. Потрібно перейти від розмов і обговорень до виконання планів для фізичної октави планети Земля, що давно існують у тонкому вимірі, але які все ще не можуть бути здійснені на фізичному плані через розрізненість наших учнів.

Тільки ті, хто підготовлений нами й готовий протистояти найскладнішим перешкодам, можуть бути тими першопроходцями, за якими легше слідувати тим, хто ще повний сумнівів і не пройшов відповідних посвячень. Ми повідомляємо про наші плани й потреби якомога ширше, для того щоб всі наші учні змогли відгукнутися та почати нову справу, котру ми задумали здійснити на Землі за допомогою нашого Посланника.

Здійснюються перші кроки в потрібному напрямку. Тому дуже важливо не затоптати сходи нових відносин і вірно задати орієнтири із самого початку руху.

Немає потреби довго зупинятися на протиріччях. Тому що тоді, коли ви дієте, рухаєтесь і на ходу вирішуєте поточні завдання, відпадає необхідність у багатьох марних дискусіях. Реальні дії, спрямовані на Загальне Благо, Добро здатні самі по собі слугувати вірним орієнтиром у світі хаосу. Тільки там, де створюється на фізичному плані новий зразок, перебуває Істина. Там, де порожні й довгі міркування та дискусії, немає Істини.

Тому йдеться про те, що час прискорився та дорога кожна хвилина вашого перебування у втіленні. Кожну хвилину треба наповнити реальним сенсом і направити енергію на створення зразків на фізичному плані, які могли б тиражуватися та поширюватися всім світом.

Потрібно об'єднання всіх сил, потрібно робити конкретні справи, потрібна ваша допомога й участь!

Я не знаю, які знайти слова й що сказати вам, щоб ви нарешті прокинулись від солодкого сну й зважилися направити свої зусилля на конкретні справи, спрямовані на створення Божественних зразків на фізичному плані.

Ще й ще раз вам повторюю, що не мають значення ваші розбіжності. Ніколи міркувати, коли навколо вирує пожежа людських пристрастей. Потрібні згуртовані йчіткі дії. Все, що може бути врятоване й перенесене в Новий Світ, повинно бути врятоване зараз.

Я ЄСМЬ Ель Морія.

 

  

 

________________

1 Послання дано Улюбленим Ель Морією у присутності Саната Кумари й Гаутами Будди.