Той висновок, до якого ви прийдете в ході цієї бесіди, можливо, буде для вас найголовнішим кроком за все втілення

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ

29 червня 2008 року

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ. Присутність моя в тобі є максимально можливою, для того щоб передати те, що необхідно.

Присутність моя в тобі є максимально повною, для того щоб передати не тільки слова, але й енергію.

Що таке енергія, яка приходить під час диктовок? Це те змінення стану навколо, що відбувається завдяки роботі чакр. Максимальне розкриття чакр сприяє максимальному обміну енергією між октавами. І тоді, коли чакри максимально проводять Божественну енергію, відбувається осадження Світла в радіусі багатьох кілометрів від місця приймання Послання. І це осадження Світла здатне згодом притягнути можливості з простору.

Змінення вібрацій якого-небудь місця на земній кулі відбувається саме подібним чином. Знаходиться людина, здатна служити провідником Божественної енергії. І через неї відбувається змінення вібрацій місця, де вона проживає. Згодом вібрації цього місця притягують людей, які володіють подібними вібраціями. У такий спосіб відбувається змінення історії. У такий спосіб змінюється часом доля цілої нації.

Вияв високих вібрацій для планети приводить до співзвуччя з Вищими світами. І в цьому місці утворюється простір, співзвучний Вищим світам. Якщо одна людина здатна наповнювати простір навколо себе Світлом, то можна уявити наскільки ефективніше буде відбуватися змінення фізичного плану, якщо багато світлоносців служитимуть провідниками Божественної енергії у світ.

Прагнення Вознесених Сонмів пов'язане саме з тим, щоб на Землі були створені такі місця чи поселення, у яких можна було б встановити ті стандарти поведінки й моральні норми, які були в ті давні часи, коли людство ще перебувало в дитинстві, і не було гріха.

Зараз настав час, коли людство усвідомлено повинне повернутися на той вібраційний рівень, з якого сталося падіння.

І справа не в тім, що падіння несло в собі зло. Падіння було тим етапом в історії людства, який мав місце. І завдяки цьому етапові людство змогло усвідомити себе. І завдяки цьому етапові людство отримало поштовх до розвитку своєї свідомості.

Тепер справа за малим. Треба усвідомлено, відчуваючи еволюційну необхідність, повернутися в той стан свідомості, який мали Адам і Єва до падіння, до того моменту, коли сталося зниження вібрацій.

Настав етап, коли свідомість людства повинна зрости й досягти того рівня, при якому станеться природне підвищення вібрацій всього того енергетичного шару, у якому існує людська цивілізація на Землі. Чим більш повільно й рівномірно станеться цей процес, тим більша кількість людських індивідуумів зможе продовжити свій розвиток на новому енергетичному рівні. Тому зараз іде буквально битва за кожну душу.

І є душі, які здатні до подальшого еволюційного розвитку, а є ті, хто відмовляються слідувати шляхом еволюції.

Завдання відділення зерен від бур'яну не під силу людській свідомості. Тому що людська свідомість судить про розвиненість людського індивідуума за кількістю грошових і матеріальних багатств, які він має.

Божественна логіка не має нічого спільного з людською логікою. Для Бога всі рівні: і багатий, і жебрак, і вбогий розумом, і самий розвинений в інтелектуальному розумінні індивід. Усі рівні перед Богом. І тоді, коли настане та година, про яку написано в багатьох священних книгах, станеться те, що називається судом. Чи відділенням зерен від бур'яну. І суджені всі будуть за тими справами, що робились. І якщо єдиним мотивом для вас із життя в життя, з втілення у втілення було досягнення слави, багатства й пошани, якщо ви робили все для того, щоб піднятися за рахунок ближнього, то навряд чи ви будете визнані придатними для подальшої еволюції. І якщо ви ділилися останнім шматком хліба з тими, які терплять нужду, якщо не думали про себе, а турбувалися про загальну справу, якщо працювали на Загальне Благо й не жаліли живота свого, то ті Божественні якості, які ви при цьому напрацювали, будуть визнані достатніми, для того щоб ваша душа продовжила еволюцію на новому енергетичному рівні.

Ніхто не знає тієї години, коли станеться цей суд. Тому завжди попереджається про те, щоб були готові.

Тому що підготовка ваших душ здійсниться не колись у далекому майбутньому, а йде на повний хід вже зараз.

Не мають значення дрібні промахи й помилки. Має значення загальний вектор спрямувань індивідуума. І деякі з вас дуже здивуються, коли все станеться.Тому що невдахи й, з вашого погляду, зовсім нікчемні люди будуть ходити в білих шатах, посипаних дорогоцінними каменями. А ті, хто в земних життях мав дорогий одяг і нанизував на свої пальці діаманти, навряд чи взагалі отримають доступ у те Царство, яке гряде.

Сьогодні відбулася бесіда дуже важлива. І той висновок, до якого ви прийдете в ході цієї бесіди, можливо, буде для вас найголовнішим кроком за все це втілення.

Підштовхнути душі до змінення погляду на ті критерії, які існують у суспільстві, покликане це Послання.

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ
завжди з вами на вашому Шляху.