Настала пора уcвідомити кожну свою дію та вчинок

Владика Іларіон

28 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Іларіон, Владика П'ятого Променя, який прийшов до вас. Я прийшов цим днем, і я бажав би, щоб кожен з вас доклав хоча б частку тих зусиль, коли він застосовує в житті наші Послання, від тих зусиль, що докладаємо ми, коли приходимо для того, щоб дати Послання.

Отже, я прийшов, і наша зустріч відбудеться завдяки безмежній милості Небес. Тому що Небеса готові на величезні жертви заради пробудження свідомості людства Землі.

Ви думаєте, що тих зусиль, котрі ви докладаєте, вистачає для того, щоб відбулися великі переміни на фізичному плані? Я прийшов, щоб запевнити вас у зворотному. Ви не докладаєте й тисячної долі тих зусиль, які потрібно докласти.

Я звик стикатися з тими індивідуумами, які приходять до мене, обтяжені важкими захворюваннями, і просять про зцілення. Я зустрічаюся з кожним із цих індивідуумів на тонкому плані й ретельно розповідаю їм про ті причини, що призвели до їхнього захворювання. І тільки після того, як душа цілком усвідомлює, що вся причина недуги криється в неправильному використанні Божественної енергії та в тих неправильних вчинках, які індивідуум робив протягом всього свого цього життя і навіть протягом багатьох минулих втілень, ми разом приходимо до висновку, що більш прийнятне для цієї душі: отримати полегшення від недуги, але залишитися в колишніх умовах життя чи зробити перехід і, отримавши нове народження, використати можливість для виправлення всього того, що неправильно зроблене.

Ви на рівні вашої душі завжди знаєте про те, що ви можете й повинні робити значно більше того, що робите. Ви здогадуєтесь про те, що дуже багатьох помилок можна було б уникнути. І щоразу продовжуєте йти тим самим порочним колом з утілення у втілення. Чому? І доки ви будете робити одну помилку за одною і чи можна покласти край низці невдалих втілень і повторюваним помилкам?

Звичайно, можна. І Небеса завжди раді надати вам допомогу, щоб вирватися з порочного ланцюга помилок і невдач. Кожен з нас, Вознесених Владик, готовий з радістю прийти до вас на допомогу й надати всю ту допомогу, яка тільки можлива.

Однак ви просите про допомогу в пориві розпачу тоді, коли важка недуга чи нещастя підступає до вас. Але як тільки лещата негативної енергії, яка обступила вас, злегка розтискаються, ви знов пускаєтеся тією ж небезпечною стежкою, що веде вас в ущелину страждань і знегод.

І як би ми не намагалися та не звали вас до горніх вершин, ви вириваєтеся та вчиняєте по-своєму. І якби ви побачили себе й свої вчинки збоку, то ви б здивувалися, наскільки безвідповідально ви дієте. І якби вам відкрився хоч би на частку секунди причинно-наслідковий зв'язок між вашим станом здоров'я чи лихами, котрі переслідують вас, і тими вчинками, що ви робите, тими негативними станами свідомості, які ви провокуєте день у день, то ви миттєво б відчули всю безглуздість ваших блукань у пітьмі й постаралися докласти всіх зусиль до того, щоб вийти на ту дорогу, з якої відкривається ясний краєвид на вершину Божественної свідомості.

Однак та карма, яку ви створили, не дозволяє вам часом навіть помислити про те, що ви можете бути неправі. "Як може помилятися все суспільство, у якому ми живемо?" - запитуєте ви себе. Адже всі навколо вас поводяться так само. Всі намагаються заробити грошей, для того щоб задовольнити свої бажання та пристрасті.

Вам не слід звертати увагу на те, що вас оточує. Вам необхідно звертати увагу тільки на внутрішні орієнтири. Ви повинні відкрити для себе можливість бесіди з вашим серцем, з вашим Вищим Я, з вашим сумлінням та чинити у ваших життях тільки так, як велить вам тихий внутрішній голос. Тому що ваше Вище Я та навіть ваша душа завжди знають, як вам належить діяти в тій чи іншій життєвій ситуації. Але ви волієте сліпо копіювати зразки, які ви бачите по телевізору чи у вашому безпосередньому оточенні.

Зрозумійте, що ваше суспільство є хворим. Тому ви повинні ізолювати себе від стереотипів, які присутні у вашому суспільстві.

Щоб зараза не поширилася на ваш організм, ви вживаєте певних заходів та ізолюєте себе від хворого, який страждає на заразне захворювання. Я говорю вам, що ваше суспільство хворе, і для того щоб вам зберегти себе й вашу родину, вам необхідно ізолювати себе від шкідливих проявів, що є в побуті у вашому фізичному світі.

Навіть просто необмірковано вмикаючи телевізор, ви підставляєте себе й, що особливо сумно, своїх дітей під вплив не найкращих зразків поведінки. І ви свідомо чи не цілком усвідомлено відкриваєте двері в астральний план, через які прямо у вашу квартиру збігаються зловредні сутності з усього довкілля, тому що вони притягуються на ті вібрації, які співзвучні їм, і які надходять у ваш світ через екрани телевізорів.

Ви дивитеся бойовики, і квартиру наповнюють агресивні сутності, які жадають крові. Ви дивитеся фільми жахів, і ви тим самим відкриваєте можливість для ще більш страшних чудовиськ і монстрів. Ви любите дивитися порнографічні фільми, і ви відкриваєте можливість для цілих юрб сутностей, які харчуються вашими низькими інстинктами й потурають вашим пристрастям.

Немає нічого у вашому світі, що не породжувало б наслідків. Кожна дія викликає наслідок. І іноді наслідки ваших минулих неякісних вчинків проявляються прямо у вас на очах, а іноді ці наслідки чекають десятиліттями, щоб проявитися в той момент, коли ви вже залишили колишні негативні звички й захоплення.

Тому ніколи не нарікайте ні на кого. Думайте тільки про те, як вам відгородити себе, свою істоту від неправильних зразків. І тоді, коли ви будете докладати зусиль і робити один крок за одним у правильному напрямку, жоден Вознесений Владика не відмовить вам у допомозі. Я особисто сам прийду до вас і надам ту допомогу, яку можливо надати вам і вашій душі.

Особливо турбуйтеся про ваших дітей. Дайте їм розуміння того, що у вашому світі присутня недосконалість, ваш світ є сумішшю добра і зла, світла і пітьми. Інакше кажучи, ваш світ хворий. І вилікувати себе й ваш світ ви зможете тільки самі, коли почнете дотримуватися у вашому житті тих рекомендацій, які ми вам даємо, з такими труднощами прориваючись у ваш світ для наставлянь.

Я бажав би всім серцем, щоб моє сьогоднішнє Послання наставило вас на добрий розум і вірні вчинки й змусило задуматися про ті дії, які ви здійснюєте не задумуючись щодня.

Настав час усвідомлювати кожну свою дію та вчинок.

Я ЄСМЬ Іларіон
з турботою про ваші душі.