Настав час проявити свою істинну природу Будди

Будда Амітабха

27 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Амітабха Будда. Я приходжу рідко. І щоразу, коли я маю можливість трохи відкрити двері у ваш світ, я намагаюся дати вам, насамперед, те уявлення, яке дасть вам можливість вийти за межі вашого світу, звичні вам. Тому що є щось більше, до чого вам слід спрямовуватися. І це більше ви повинні виростити у своїх серцях.

Тоді, коли я приходжу у ваш світ, я бажаю дати наставляння в царині, яка актуальна для кожного з втілених. І це те, як ви можете подолати ваші пристрасті. Те у вас, що бушує подібно до океану й заважає заспокоїти розум.

Ви є недосконалими у прояві. І ваша недосконалість тимчасова, як і сам прояв. Тому вам відміряний тільки той термін, поки ви не зможете позбавитися всього в вас, що розділяє мене і вас, вас і Бога.

Я говорю для вас загадками, але ви почуєте мене. Тому що те, що я кажу, призначене не для вашого фізичного слуху. Я говорю з вами мовою, яка зрозуміла вашій душі. А ваша душа є тією частиною вас самих, котра найбільш чутлива й найбільш піддатлива до нашого впливу. Я зараз кажу від імені безлічі Будд і Бодхісатв. Ми є тією гілкою в Ієрархії, що підтримує Знання та сприяє прояву Божественної мудрості в розумах невознесеного людства. Ми служимо людям планети Земля, проте яка мала кількість серед вас навіть здогадується про наше існування.

Ми смиренно виконуємо свій обов'язок. І ми дуже розраховуємо на те, що серед вас знайдуться ті, хто зможе зважитися слідувати шляху Будд.

Є багато шляхів і доріг, що ведуть до Бога. І тоді коли ви підходите до роздоріжжя, для того щоб вибрати подальший шлях, завжди до вас тихо підійде Будда, один з нас, і запропонує вам іти разом з ним.

Наш шлях – це шлях повного упокорювання перед Вищим Законом. І той з вас, хто готовий слідувати Шляху Будд, знає, що немає ніяких зовнішніх ознак проходження Шляхом Будд. Ні статуї Будд, ні пахощі, ні дзвіночки, – ніщо не є важливим, крім одного – вашої покірності й вашого бажання служити живим істотам, які живуть у всіх світах.

Ми приходимо до вас слідом за тим станом, який ви здатні досягти у ваших щоденних медитативних практиках. Ви знаєте, що я є тим Буддою, який навчає практиці медитації1. Для вас, тих, хто живе у великих містах і не має можливості виїхати в буддистські центри й монастирі, є певною складністю оволодіти практикою медитації. Ця практика традиційно відома в Тибеті, і багато лам навчають практиці медитації своїх учнів. Однак серед вас втілені багато Будд. Багато Будд ризикнули по кришталевій струні спуститися у втілення в цей складний для планети час. Багато хто з них не усвідомлює, що вони є Буддами, і я прийшов, для того щоб продзвеніти буддистським дзвіночком і розбудити пам'ять їхніх душ.

Тому що ви повинні підійти до усвідомлення своєї внутрішньої природи. Настав час проявити свою справжню природу Будди. Часу не так багато, і я прийшов іще раз нагадати вам, що ваша цілеспрямованість і послідовність у зусиллях, що докладаються, зараз потрібні як ніколи.

Будд відрізняє саме здатність у будь-яких зовнішніх обставинах не упускати мети, для якої він чи вона втілилися у фізичному світі. Істинний Будда буде виконувати свою місію навіть тоді, коли він потрапляє в настільки несприятливі умови, що ніхто з людей, які  його оточують, навіть не підозрює про існування невидимої Ієрархії істот Світла, Будд і Бодхісатв.

Істинний Будда, навіть оточений людьми, які перебувають у дуже затьмареному стані свідомості, буде пам'ятати про те, що є Вищий Закон, і буде слідувати цьому Законові. Тому що природа Будди проявляється в кожному його русі, у всьому, що він робить і як він це робить.

Істинний Будда не прив'язаний до результату своєї діяльності. Він не буде працювати заради грошей чи почестей. Істинний Будда буде здійснювати своє служіння Життю в самих несприятливих зовнішніх умовах. Він буде задовольнятися вбогою їжею та бідним убранням, але багатство його душі неможливо прикрити ніяким одягом. Золота суть Будди проявляється в кожному його русі, у кожній дії та в кожному слові.

Дуже мало Будд перебуває у втіленні. І вам є чому в них повчитися. Вашим завданням є навчитися знаходити втілених Будд. І навіть тоді, коли Будда чи Бодхісатва сидить у лахмітті й просить милостиню, ви не повинні проходити мимо. Тому що про ваш духовний рівень можна судити через те, як ви ставитеся до тих Будд, які перебувають у втіленні зараз.

Ви повинні знаходити цих Будд і допомагати їм здійснювати їхнє Служіння Життю.

Тоді, коли ви дієте для всього людства, коли ви готові робити ваші справи для того, щоб всі живі істоти були щасливі, у цьому вашому безкорисливому служінні ви стаєте Буддою самі й здатні своїм прикладом спасти багато душ, які нічого не знають про Вищий Закон і ніколи не чули про Великих Істот Світла, які надають допомогу Землі.

Я приходив до вас цим днем, для того щоб нагадати тим з вас, хто прийняв це втілення в пориві безкорисливого служіння людству Землі, що ваш час настав. І якщо вами ще володіють людські слабкості, звички й пристрасті, то ви повинні негайно залишити їх. Тому що ніколи займатися дрібницями в той час, коли немає кому робити справи, спрямовані на служіння Життю.

Я ЄСМЬ Амітабха.

 

  

 _________________

1 Див. диктовку Амітабхи "Учення про практику медитації" від 18 травня 2005 року.