Учення про те, як вам належить поводитися у ваших життях

Господь Майтрейя

26 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас, для того щоб дати невелике Вчення про те, як вам належить поводитися у ваших життях. І це Вчення я дам знову через мого Посланника.

Які рідкісні хвилини нашого спілкування. І як рідко ми зустрічаємося в суєті, знайшовши хвилинку, щоб побути в тиші.

Я приходжу до вас тоді, коли ваші думки угамовуються, коли ваші почуття заспокоюються. Я люблю перебувати там, де вщухає навіть вітер і не чутно шуму дощу. Коли вся природа затихає в передчутті мого приходу.

Настане день на планеті Земля, коли вся планета затамує подих у передчутті мого приходу. І ось тоді настане мить, коли я зможу прийти у втілення. І ви знаєте, що ми з вами зараз готуємо моє майбутнє втілення. Тому що чим більша кількість людських індивідуумів, які перебувають у втіленні, будуть знати мене й слідувати моїм Вченням, тим швидше настане той золотий час, коли я зможу перебувати серед людей.

Так було завжди. Спочатку готується ґрунт, потім приходить у втілення велика інкарнація. І зараз ми розпочинаємо нашу бесіду. Як я люблю давати свої наставляння тим серцям, які відкриті Любові. Як я люблю давати наставляння в тиші.

Тоді, коли ви зможете настроюватися на мої вібрації в тиші вашого серця, я зможу вступати у спілкування з вами, минаючи Посланника. А зараз ми не поспішаємо й чекаємо, коли ви зможете приймати нас у ваших серцях. Тому що на Землі немає умов для нашого приходу.

Ми очікуємо, що ви зможете прислухатися до того Вчення, котре ми даємо, і створити острівці у вашому бурхливому океані життя, вільні від бур і штормів, ті острівці, де ми зможемо давати наше Вчення в тиші. Зрозумійте, що все питання тільки в різниці вібрацій. І тоді, коли ви змінюєте ваші вібрації, ви стаєте здатними чути тонкі світи й контактувати з Владиками. Ми різні, і ми схожі. Ми різні, тому що перебуваємо у світах, які мають різні вібрації, але ми схожі, тому що і ви, і я належимо до однієї і тієї самої еволюційної ланки в цьому Всесвіті. Тому я приходжу до вас.

Ті, хто мав можливість відчути мої вібрації, розуміють, що я дуже бажав би вступати в контакт і спілкуватися з кожним з вас. Тому що тоді, коли ми зустрічаємося, світи взаємно проникають один в одного, і ми маємо можливість злитися з вами в потоці Божественної Любові.

Духовний світ і фізичний світ є двома боками однієї медалі. І тоді, коли настане мить, ми зможемо настроюватися один на одного й розмовляти один з одним. Але для цього вам належить ще багато попрацювати над собою. І я вам скажу, які якості вам слід набути, для того щоб наше спілкування відбулося.

Насамперед, вам необхідно усвідомити, що є ціла Ієрархія космічних істот. І ви серед цієї Ієрархії займаєте початкові східці. Шанування Ієрархії та її основ є вашим щонайпершим обов'язком. Звідси випливають такі якості як смиренність, дисципліна й відданість. Без цих якостей ви не зможете просуватися вашим Шляхом. І для того, щоб ви набули цих якостей, вам буде потрібно розстатися з левовою часткою вашого его, котре на цьому етапі вашого еволюційного розвитку превалює у вас.

Ваше его є основною перешкодою нашому з вами спілкуванню. І для того, щоб вам вступити на Шлях Посвячень, у якому я наставляю вас, вам насправді не треба цілком звільнятися від вашого его, тому що без его, без ваших чотирьох нижніх тіл ви не зможете перебувати у вашому світі. Вам належить лише підкорити ваше его Вищому Законові, вам належить втихомирити вашого звіра плотських бажань і пристрастей. І дресируванням цього звіра ми з вами будемо займатися спільно.

Ваше уявлення про наш світ буде розширюватися та ваше просування Шляхом прискориться тільки тоді, коли ви зможете докладати постійних зусиль, спрямованих у бік збільшення Божественних виявів у вашому житті й у бік змінення всього укладу вашого життя відповідно до Божественних зразків.

Ви не можете просунутися вашим Шляхом далі визначеної межі, поки не звільнитеся від основних недоліків і шкідливих звичок, що супроводжують людство на цьому етапі його розвитку. Я кажу про вживання алкоголю, наркотиків, нікотину, звички слухати рваний ритм сучасної музики й використання їжі з низькими вібраціями, до якої належить і м'ясо.

Доти, поки ви не звільнитеся від всіх цих "принад" вашого життя, ви не зможете рухатися далі шляхом еволюції. Тому що ці одурманюючі речовини й енергії обплутують вас подібно до пут, і ви не можете йти.

Я б не зупиняв вашу увагу на цих речах, якби не насущна потреба вже зараз звільнитися від цих недосконалих виявів для людства. Ви багато говорите про ваші духовні досягнення, але як багато хто з вас дійсно здатний у своїх життях слідувати тим зразкам у поведінці й способі життя, які відповідають нашим вимогам, вимогам Вознесених Сонмів? Ви вважаєте, що ви багато чого досягли, багато що здатні зрозуміти й прийняти у свою свідомість, але я маю вам сказати, що велика частина з того, що ви споживаєте як духовну їжу, духовні вчення та практики вашого часу є такими самими сурогатами, як різні гарно упаковані харчові сурогати, якими заставлені полки ваших крамниць. Ви можете й повинні навести порядок у ваших моральних і духових орієнтирах. І якщо ви візьметеся наполегливо відслідковувати й витісняти з вашого життя все, що не є Божественним, то я вам гарантую, що благотворні змінення на Землі не забаряться себе чекати. Все у ваших руках. І ви самі регулюєте і темпи вашого просування шляхом еволюції, і навіть регулюєте стихійні лиха, що відбуваються на вашій планеті. Тому що будь-які стихійні лиха, в остаточному підсумку, викликані тими негативними енергіями, котрі плодить людство.

Відколи ми стали регулярно давати Послання через нашого Посланника, ми уважно стежимо за загальним вібраційним полем планети Земля. І як вам вже говорилося раніш, існують регіони на планеті, і це ті регіони, де люди читають і приймають наші Послання всім серцем, і існують цілі регіони, закриті від наших енергій. Тому існує дисбаланс, що стає все більше й більше. І, якщо ви звернетесь до зведень новин, то можна з великою вірогідністю визначити, що різних катаклізмів і стихійних лих набагато більш у тих регіонах і країнах, де не читають наші Послання, і де немає людей, які могли б проводити наші енергії та вібрації.

Як би ви не хотіли, вам не вдасться обдурити Закон. І рано чи пізно людство в цілому погодиться з нашими доводами й Вченням, яке дається нами. І ми сподіваємося, що це станеться якнайшвидше.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
з Любов'ю до вас.