Внутрішнє та зовнішнє Вчення

Улюблений Ісус

25 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас. Я прийшов, як і минулого разу для того, щоб дати певні наставляння, які, сподіваюся, будуть корисні для ваших душ. Є зовнішнє вчення, і є внутрішнє Вчення. Ви знаєте про це чи, можливо, чули. У чому різниця та в чому відмінність?

Щоразу, коли ми даємо вам наставляння на цю тему, ми трохи по-різному подаємо матеріал, щоб ви могли засвоїти дане у всій повноті. Ви знаєте, що коли я перебував у втіленні 2000 років тому, то я давав своє Вчення багатьом людям. Було це Вчення зовнішнім чи внутрішнім? Для того щоб відповісти на це запитання, давайте поміркуємо разом.

Коли у втілення приходить посланник чи пророк, то він приходить з певною метою чи місією. І місія такого вісника завжди тільки одна – відновлення істинного Вчення. Того Вчення, що завжди було присутнє у світі від початку віків, але яке було забуто багато тисячоліть тому. Ви  потребуєте  відновлення знань. Тому й сьогодні ми приходимо, щоб дати вам оновлене знання. Те знання, котре ви можете сприйняти зараз.

Ще зовсім недавно, коли я перебував у втіленні й значно пізніше цього часу, якби з'явилася людина, яка несла Вчення, котре ми широко даємо зараз, то вона не змогла б проповідувати так широко й відкрито з тієї простої причини, що існувало багато обмежень, які притаманні всім релігіям світу. Кожна релігія є зведенням певних догм і правил. І ви, напевно, здогадуєтеся, що більшість із цих догм і правил були дані не мною чи іншими засновниками релігій, а з'явилися значно пізніш і були внесені отцями церкви. Тому що кожна людина внаслідок свого світогляду й загальної культури бажає наставляти інших щонайкраще. Але тоді, коли ця людина не говорить від імені Бога, а в ній говорить її плотський розум, то й результат її зусиль стає часом прямо протилежним тому результатові, який Вознесені Сонми бажають побачити проявленим серед людей. А саме: кожен прагне знайти за всіма реально існуючими таїнствами те, що можна було б пояснити людським розумом. А те, що не піддається ніякому поясненню, або замовчується, або проголошується як Боже диво. І тоді, коли багато поколінь людей повторюють і передають з вуст у вуста про ті дива, які були багато сотень і тисячі років тому, то виникає стереотип чи догма, що існує вже незалежно від свідомості тих людей, які залучилися до тієї чи іншої релігії чи церкви.

Істина присутня в будь-якій догмі, але для того, щоб ця Істина стала зрозумілою новим поколінням людей, потрібна нова людина, яка прийде й знов поновить уявлення людей про Божественну Істину.

Так було завжди. І це схоже на те, як ви риєте колодязь і берете з нього воду. Ви звикаєте пити воду із цього колодязя, тому що більш вам брати воду нізвідки. І навіть тоді, коли згодом вода стає затхлою, ви миритесь із цим станом води, тому що не вмієте відкрити нове джерело. І ось приходить нова людина, яка відриває новий колодязь. І ви з побоюванням пробуєте з нього воду, тому що розумієте, що вода буває різною, і водою можна навіть отруїтися. І проходить значний час, коли всі жителі звикають до нового колодязя та починають брати з нього воду.

Ось так само відбувається справа з поданням нового Вчення. Щоразу приходить нова людина й дає те саме давнє Вчення, зрозуміле людям свого часу. І це Вчення спочатку містить досконалі Божественні вібрації та приваблює всіх своєю новизною. Але потім, коли носій Вчення іде, ті, хто прийняв це Вчення, починають тлумачити його кожен на свій лад. Тому що припиняється потік Божественної можливості, і немає на землі людини, яка є провідником Божественної енергії.

Щоразу дається те саме Вчення, і суть цього Вчення проста і ясна навіть дитині. Але те, що зрозуміло дитині, вислизає від плотського розуму й не піддається ніякому логічному аналізові. Тому для вас дуже важливим буде, якщо ви зможете ‒ кожен ‒ знайти джерело Вчення всередині себе. Всі істинні релігії мають у своїй основі вчення про Бога, який живе в серці кожної людини. І оскільки люди загубили здатність чути Бога у своєму серці, з'явилися посередники, які чують Бога чи говорять, що чують Бога.

Немає нічого соромного в тім, що ви звертаєтеся за допомогою до посередника, який наставить вас на шлях. Питання полягає лиш у тім, наскільки такий посередник є носієм Божественної Істини. Тому простіше й дієвіше, якщо кожен з вас зможе настроїтися на Божественний лад і відчути Божественні вібрації у своєму серці. Повірте, у серці кожного з вас живе Бог. І вам не треба бігати по Землі в пошуках того, хто наставить вас. Але оскільки здатність чути Бога прямо загублена для багатьох людей, які живуть нині, то ви повинні хоч би мати мірила, що дозволять вам розпізнати серед старих і нових проповідників вовків в овечих шкурах.

Там, де присутній Бог, немає місця пліткам і пересудам. Там, де присутній Бог, немає місця корисливим інтересам і бажанню поживитися за рахунок ближнього. Там, де присутній Бог, є тільки дар, вам дають, дають і дають пити Божественний нектар і не вимагають у вас нічого натомість.

Ніколи не женіться за зовнішніми ритуалами. Ніколи не прагніть осягнути таїнства там, де їх немає. Живіть просто. Виконуйте заповіді, дані Мойсеєм і пророками, і щонайперше  намагайтеся зберегти у вашому серці почуття Любові й жалю до ближнього й всього живого.

Те, як ви ставитеся до кожної частки Життя, те, як ви ставитеся до будь-якого Божественного прояву, буде відрізняти істинно побожну людину від лицеміра, який прикривається ім'ям Бога, але не має Бога у своєму серці.

Я давав вам заповідь: "Любіть один одного". І я прийшов для того, щоб сказати вам, що тоді, коли Любов живе у вашому серці, вам не треба ніякого проповідника зовні вас, вам не треба витрачати час на пошуки Бога зовні себе, тому що у вас є Любов і, отже, ви перебуваєте в Богові, тому що Бог і є Любов.

Я приходив до вас цим днем, щоб дати вам уявлення про внутрішнє Вчення, що перебуває у ваших серцях і яке є Любов.

Я ЄСМЬ Ісус.