Немає сенсу давати Вчення, якщо воно не закріплюється на практиці

Улюблений Серапіс Бей

24 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Серапіс Бей. Я прийшов до вас цим днем, для того щоб скласти бесіду. І ця бесіда буде стосуватися вашого духовного розвитку. Для вас здається природним, коли Вознесені Владики ось так запросто приходять і розмовляють з вами. Однак ви не уявляєте собі, яка величезна робота здійснюється Вознесеними Сонмами для передачі кожного Послання.

Між нашими світами існує непроникний енергетичний бар'єр. І для того щоб подолати цей бар'єр, потрібно докласти значної енергії. Готовність Посланника повинна поєднуватися з нашою готовністю. І настає мить, коли світи приходять у співзвуччя один з одним. І настає мить, коли Послання приходить у ваш світ. Тихо, як дзюрчання струмка. Тихо, як шелест трави. Тихо, як пелюстки троянди, що розпускаються.

У ваш світ приходить наше Послання. І тоді, коли ви берете те, що дається, переглядаєте побіжним поглядом, оцінюєте з погляду вашої людської логіки й відкидаєте, як річ, що не містить нічого з вашої точки зору корисного для вашого духовного просування, то ви можете собі уявити, на скільки кроків ви відкидаєте себе від Божественної можливості, що виливається у ваш світ.

О, якби ви могли наповнити внутрішнім змістом кожну хвилину нашого з вами спілкування. Якби ви могли відкласти вбік всі свої справи й приділити нашому спілкуванню всього лиш кілька хвилин. І якби багато людей могли це робити щодня, ви можете собі уявити, як змінився б ваш світ у лічені роки. Тому що саме через те, що ви у вашій свідомості не здатні знайти гідного місця нашим Посланням, нашому Посланникові й тій роботі, що ми робимо для вас, світи не можуть наблизитися один до одного.

Наш світ і ваш світ. Ми перебуваємо поруч. Найтонша завіса розділяє наші світи. І ця завіса стає подібною до найтоншої вуалі для тих, хто здатний настроїтися на нас, на наші вібрації. І ця завіса подібна до непроникної броні для тих, хто своєю свідомістю постійно зосереджений на фізичному, зовнішньому світі й на своїх бажаннях, своїх проблемах, своїх пристрастях.

Подумайте над моїми словами. Подумайте над тим, яке місце ви у своєму житті приділяєте нашому з вами спілкуванню. Як часто ви взагалі усвідомлюєте у своїй зовнішній свідомості диво нашого спілкування, що відбувається?

Умійте за суєтою вашого життя розгледіти крихти Істини, що ми розкидаємо тут і там. Ми сподіваємося на те, що знайдуться люди, які здатні в суєті й метушні вашого життя зупинитись і подивитися навколо очима своєї душі.

Як багато хто з вас може зрозуміти наскільки те, що вас оточує, відмінне від Божественного ідеалу? Як багато хто з вас готовий слідувати Божественним зразкам у ваших життях? І чи можна знайти у ваших містах хоча б по десять праведників?

Як, ви думаєте, повинна розвиватися ваша цивілізація, якщо в її надрах не виникне правильних Божественних зразків для наслідування. Чи не спіткає її доля біблійних Содома й Гоморри?1

Подумайте над моїми словами. І візьміть за правило постійно у вашому житті робити розрізнення між Божественними й небожественними виявами в усьому, що вас оточує. Ваше розрізнення буде здатне поставити форпост, наш форпост у вашому світі. І завдяки вам і досягнутому вами дару розрізнення ми зможемо просувати межі нашого світу й поширювати наш світ у вашому світі.

Поступово на земній кулі утворяться зони, вільні від рок-музики, будь-яких виявів масової свідомості. Поступово таких куточків стане все більше й більше. Згодом самі вібрації таких місць будуть відлякувати будь-які небожественні вияви.

А зараз подумайте про те, як вам створити у вашому матеріальному світі подібні острівці Божественних виявів. Подумайте про те, що ви особисто можете зробити для того, щоб створити подібний куточок, подібне поселення.

Я скажу вам ще про одну важливу річ. Для того, щоб вам отримати уявлення про те, як має виглядати поселення майбутнього, ви повинні орієнтуватися на те Вчення, що ми даємо через нашого Посланника. Є у вашому світі багато людей, які чують голоси Вознесених Владик. Є ще більша кількість людей, котрі думають, що вони чують голоси Вознесених Владик. Але лиш одиниці, до яких належить наш Посланник, через яку ми даємо це Вчення, здатні дати вам вірні зразки й вірні орієнтири. Тому що така їхня місія на планеті, і із цією місією вони прийшли у втілення.

Немає сенсу давати Вчення, якщо воно не закріплюється на практиці. Як тільки з'являється людина, яка несе вчення та не закріплює його у своєму житті й у житті своїх послідовників, вона стає подібна до пустоцвіту, тому що немає плоду на фізичному плані, яким можуть скористатися мільйони людей для отримання зразка на фізичному плані.

Я прийшов до вас цим днем, для того щоб направити вашу свідомість у бік прямування конкретними кроками, які необхідно здійснювати у вашому світі. Тому що ваш світ – фізичний, і будь-яке знання чи Вчення, що існує у вашому світі, має бути виявлено на фізичному плані планети Земля. Будь-яке Вчення, що не приводить до добрих плодів на фізичному плані, є помилковим вченням. Тому вам належить дуже уважно підходити до всього, що вам дається. І закріплювати все, що ви отримуєте, у вашому житті у вигляді вчинків і дій.

Тоді, коли ви не здійснюєте ніяких дій, а тільки поглинаєте й поглинаєте інформацію, то ви просто паразитуєте й створюєте карму бездіяльності2. Ви отримуєте Божественну енергію для виконання певних дій на фізичному плані й не робите цих дій, а замість цього ви витрачаєте з такими зусиллями передану нами енергію на плітки, пересуди, осуд. І вам здається, що все відбувається так, як повинно бути, тому що ви маєте у своїй голові невірні зразки того, що повинно бути.

Ще й ще раз я змушений вам нагадати, щоб ви дбайливо обходилися з будь-якою інформацією, яка надходить до вас через нашого Посланника. Ця інформація дається вам за особливою диспенсацією, і ця інформація дається вам як рятівний трос у бурхливому океані вашого світу. Ви можете скористатися наданою вам можливістю та піднятися з бурхливих вод і пристрастей, що бушують у вашому світі. А можете робити вигляд, що нічого не відбувається, і вам нічого не треба робити й ні до чого спрямовуватися.

Ви робите ваш вибір. Але низка ваших виборів рано чи пізно перерветься. Тому що кожен ваш вибір наближає вас до Бога або віддаляє вас від Вершини Божественної свідомості й веде в нетрі неуцтва.

Я бажав би продовжити нашу бесіду, але раніш я бажав би зрозуміти, як багато хто серед вас готовий до сприйняття інформації на тому новому рівні, на якому ми її зараз даємо.

Я ЄСМЬ Серапіс Бей
з надією на вас.

 

 

 

 

____________________________________________

1 СОДОМ і ГОМОРРА, два міста, згадка про які в Біблії пов'язана, насамперед, з винятковою порочністю їхніх жителів. Руйнування Содома й Гоморри Господом сталося після того, як Авраамові не вдалося знайти в Содомі навіть десяти праведників. Відповідно до Книги Буття (19:24-28), Господь пролив дощем "сірку й вогонь" на "міста рівнини".

2 Див. диктовку Кутхумі від 24 червня 2005 року "Учення про карму бездіяльності".