Ви можете надати нам можливість для активніших дій

Улюблений Альфа

23 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Альфа, ваш Отець на Небесах. Я прийшов до вас цим днем, і я радий нашій новій зустрічі. Відколи я був останній раз, багато чого змінилося на вашій планеті й у космосі. Ви, напевно, відчуваєте на собі всі змінення, що відбуваються. Вам випало бути присутніми на Землі у фізичних тілах, у той час коли відбуваються Великі змінення. І це, насамперед, стосується гігантського стрибка, якого зазнає ваша свідомість.

Ви, напевно, помічали, як ваше ставлення до багатьох речей міняється буквально впродовж одного дня. Те, що для минулих поколінь було незбагненним завданням, ваше покоління вирішує дуже швидко. Рухливість і жвавість свідомості ‒ ось те, що відрізняє нові Раси, які приходять на зміну старим Расам. І ви маєте розуміти, що серед втілених на планеті Земля в цей момент присутні представники дуже багатьох людських Рас і їхніх відгалужень. Ви можете це помітити, буквально вийшовши на вулицю.

Велика можливість надана планеті Земля. І ця можливість пов'язана з тим, що багатьом людям дано право зробити впродовж стислих строків необхідні змінення у своїй свідомості.

Як раніше було неможливо впродовж одного втілення отримати уявлення про ті речі, котрі ви здатні охопити у своїй свідомості, так прийдешні покоління будуть здатні нести в собі зерна для майбутнього розвитку людства. І кожна дитина, яка знову зараз прийшла на планету Земля, несе в собі насінину майбутньої свідомості, що народжується. Тому зустрічайте кожну прийдешню до вас нову людину й намагайтеся довідатися від неї те послання, яке вона вам принесла з нашого світу. У ваших руках – дати можливість прорости насінню майбутніх рас.

Те, як ви доглядаєте за рослинами на ваших ділянках землі, ви повинні застосувати до ваших дітей. Якщо вони не отримають необхідної кількості вашої турботи й енергії вашої уваги, то зародок майбутніх Рас не зможе прорости в них. Тому я прийшов, щоб нагадати вам про те, що ви відповідальні за кожну дитину, яка в цей час приходить на планету Земля. Бережіть цих дітей. У них міститься майбутнє для вашої планети.

Я маю вам сказати ще одну річ. І для того, щоб вам усвідомити всю значущість інформації, яка дається мною, я прошу вас зрозуміти вашою свідомістю, як рідко мені вдається звернутися до втіленого людства. Слова людської мови не можуть передати всіх моїх вібрацій і всіх моїх почуттів, котрі я до вас відчуваю. І я бажав би, щоб якомога більша кількість людських індивідуумів змогла відчувати мої батьківські енергії Любові й ніжності, що переповнюють мене. Я бажав би віддати вам всього себе. Я жадаю та передчуваю ту мить, коли ми зможемо об'єднатися в чудовій симфонії та розчинитися в обіймах Любові. Повірте мені, що немає для мене більшої насолоди, чим та мить, коли Небеса і Земля зустрінуться.

Я прийшов іще з однією звісткою. І ця звістка стосується вашої можливості, яку ви отримуєте із цього дня.

Великий Космічний Цикл настає. Великий Космічний Цикл гряде. І ви зможете прискорити вашу еволюцію. Вам треба лише побажати у своєму серці, щоб ваше просування шляхом еволюції прискорилося. Є певний Закон. І ми не можемо його порушити. Це закон невтручання в еволюцію. Доти, поки самі представники людської еволюції не попросять Небеса про допомогу, ми не можемо надавати допомогу в повному обсязі. Тому, чим більша кількість серед вас буде просити Вознесені Сонми й особисто мене про прискорення еволюції людства на Землі, тим більшу допомогу ми зможемо вам надавати.

Ви можете надати нам можливість для активніших дій. Прошу вас скористатися цим механізмом регулювання швидкості еволюційних процесів, що відбуваються на Землі.

Я був з вами цим днем.
Я ЄСМЬ Альфа.