Бесіда про насущне

Господь Ланто

22 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Ланто, який прийшов до вас. Для того, щоб нам розпочати нашу бесіду, я прошу вас зосередитися на вашому серці. Тоді, коли ви думаєте про ваше серце, ви починаєте настроюватися на Божественну реальність. Тому що ви знаєте, що удари вашого серця відміряють вам Вічність. І ця Вічність буде з вами завжди, у той час як ваше земне втілення скінченне.

Отже, я сподіваюся, що ви настроїлися на Вічність.

Розпочнемо тему нашої сьогоднішньої бесіди. Ви неодмінно повинні всі прийти до усвідомлення того, що ваше життя є лиш однією ланкою в цілому ланцюзі ваших втілень. І тільки в такому випадку, коли ви перестанете мислити категоріями одного втілення, ви зможете піднятися над суєтою вашого життя та почати розглядати триваліші періоди часу. Суєта днів відходить тоді, коли ви думаєте про Вічність. І тільки із цієї точки заспокоєння розуму й серця ви здатні вірно оцінити все, що відбувається навколо вас.

Коли ви зможете тривалий час зосереджуватися на вічних аспектах вашої істоти, усе ваше життя почне поступово змінюватися. Тому що так влаштований ілюзорний світ. Доти, поки ви перебуваєте всередині ілюзії, ви не можете зазирнути в інші, Вищі світи. І тоді, коли вам вдається ввійти у співзвуччя, увійти в більш піднесений стан вашої свідомості, ви здатні піднятися над суєтою. І багато речей, які для вас були каменем спотикання, набувають для вас зовсім іншого звучання.

Коли ви стаєте подібні до малих дітей у сприйнятті всього, що відбувається, для вас відкривається Вічність. Зрозумійте, що ваша зовнішня свідомість є насправді гальмом у вашому розвитку. Тоді, коли ви намагаєтеся міццю свого інтелекту осягнути Бога, ви насправді далі й далі заглиблюєтеся в ілюзію. Тому що якість Божественного розуму не має нічого спільного з розвиненістю вашого інтелекту. І Божественна Мудрість приходить до вас саме тоді, коли ваш плотський розум засинає, здається.

Тому вам належить відмовитися від вашого плотського розуму для того, щоб піднятися на наступний вібраційний рівень. Вам здається, що розвиток суспільства прогресує тоді, коли виникають різні наукомісткі технології та з'являються нові наукові відкриття. Насправді суспільство прогресує тільки тоді, коли в масовій свідомості перемагає Божественна Мудрість і Божественний Закон поступово стає головним законом, якому підкоряється все ваше життя та життя держави, у якій ви проживаєте.

Увесь поділ існує у вашій свідомості. І тоді, коли ви прориваєтеся крізь павутиння обмежень вашої свідомості, зникає те, що відділяє людей, які проживають у різних країнах, один від одного. Зникає те, що розділяє людей, які сповідують різні релігії. Зникає те, що розділяє вас і кожну частку Життя.

Тому візьміть за правило хоч би раз у день усамітнюватися та намагатися підняти вашу свідомість до як можна більш високого рівня, коли зникають суєтні думки, коли йдуть недосконалі почуття, і ви відчуваєте подих Вічності, спокій та умиротворення. Вам спочатку буде дуже важко досягти подібного стану, тому що все, що вас оточує, надто контрастує з Божественним станом свідомості. І все, що вас оточує, буде намагатися заважати вам доторкнутися до Вічності. Однак ви можете тримати в голові образ, що в міру того, як ви піднімаєте вашу свідомість і ваші вібрації підвищуються, ви стаєте здатні проводити у ваш світ досконалі Божественні вібрації. Тому ваша робота ‒ це робота не для себе, не для свого самовдосконалення, це робота для всього Всесвіту. Ви працюєте для Бога.

Тепер давайте поміркуємо над тим, які стани ви відчуваєте і які думки вас відвідують, коли ви займаєтеся звичайними вашими світськими справами на роботі чи вдома. Ви можете пригадати, щоб під час вашої роботи ви усвідомлено працювали для Загального Блага, для всіх живих істот? Вам здається, що я кажу щось із галузі фантастики. Тому що реально, коли ви перебуваєте в суєті життя, вам і не спадає на думку, що ви працюєте для Загального Блага, Добра, Бога. Ви працюєте найчастіше для того, щоб заробити гроші, щоб домогтися просування по службі, зробити кар'єру. Вами у вашій роботі рухає все що завгодно, але ви не працюєте для Бога.

А тепер замисліться. Та мотивація, з якою ви беретесь до роботи, накладає відбиток на все, що ви робите впродовж дня. І тому, якщо вами керує невірний мотив, то вся Божественна енергія, яку ви отримуєте протягом дня, направляється вами для множення ілюзії. Ви створюєте ілюзію тоді, коли працюєте з будь-якою іншою мотивацією, крім як просто працювати для блага всіх живих істот. Для Бога.

Вам здається нереальним, що ви можете постійно у своїй діяльності керуватися Вищим Законом. І це вірно, тому що ви загнали себе самі минулими невірними виборами в ті умови, у котрих соромно навіть говорити людям, які оточують вас, що ви працюєте на Бога. І доти, поки в масовій свідомості не настане докорінного перелому, коли розуміння Бога перестане асоціюватися з релігією, сектами й іще чимось непристойним, доти ви не зможете встати на наступний ступінь еволюційного розвитку. Тому що ви відірвали себе від Божественного світу, і вам слід повернутися назад. Ви відпали від Благодаті, і вам слід знов її знайти. Стан Божественної благодаті можна набути тільки постійними зусиллями, спрямованими на Служіння Життю.

Тоді, коли ви усвідомлено підходите до всього, що ви робите у вашому житті, коли ви відслідковуєте кожен свій вибір і вчинок і приміряєте, наскільки він відповідає Божественному Законові, тоді ви наближаєтеся до Бога. Ви можете не отримувати ніяких значущих результатів на фізичному плані. Тому що як тільки ви стаєте на Шлях, що веде вас зворотною дорогою до Бога, усе ваше оточення намагається зупинити вас, напоумити й схилити до колишнього життя. Потрібна особлива стійкість і мужність, щоб протистояти сформованому в суспільстві стереотипу. Одиниці здатні вирватися з пут масової свідомості. Але пройде не настільки багато за земними мірками часу, і все більша й більша кількість індивідуумів буде здатна відстоювати Бога у всьому, що вони роблять у житті.

Завжди одиниці починали великі справи, потім до них приєднувалися мільйони. Настала пора, коли повинен статися злам у свідомості достатньої кількості людей. Для цього ми приходимо до вас і даємо наше Вчення.

Я ЄСМЬ Ланто
з Любов'ю до вас.