Надайте нам можливість ходити поруч з вами по планеті Земля!

Господь Сурія

21 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Сурія, який знову прийшов до вас із глибин космосу з Великого Центрального Сонця. Я радий нашій новій зустрічі! Чи раді ви?

Мені б хотілося направити вашу увагу сьогодні на ті переміни, які відбуваються у вашому фізичному світі, на вашій планеті. Якщо ви уважно перечитаєте наші Послання, які ми давали через нашого Посланника, то ви відзначите, що протягом всього періоду передачі Послань ми звертали вашу увагу на той факт, що на Землі відбуваються переміни. І ці переміни пов'язані зі стоншенням вашого світу.

Як багато людей скаржаться на різні нездужання та погане самопочуття. Як багато людей намагаються знайти причини хвороби своїх фізичних тіл, відвідуючи лікарів і цілителів. А чому б вам не згадати про ті знання, що ми вам даємо?

Вібрації планети підвищуються. І якщо вібрації вашого фізичного тіла залишаються на колишньому рівні, то ви випадаєте із загального вібраційного поля планети Земля. Вам багато разів давалося це Вчення. Чи не настав час перейти від порожнього поглинання інформації до застосування знань, що даються, на практиці?

Ви можете підвищити свої вібрації. Ви можете очистити свої провідники, свої чотири нижніх тіла. І для цього вам не треба ходити до лікарів, екстрасенсів. Вам треба просто уважно перечитати Послання, які даються нами, і діяти у вашому житті відповідно до Вчення, котре дається.

Коли ваші вібрації підвищуються? Тоді, коли ви зосереджені на Вищих світах. Тоді, коли ви перестаєте піклуватися про себе й спрямовуєте вектор своїх стремлінь на Загальне Благо, на благо всіх живих істот. Що вам заважає постійно зберігати вектор ваших стремлінь спрямованим на Вищі світи, на Загальне Благо?

Проаналізуйте уважно все, що вам заважає у вашому житті, і поступово робіть необхідні змінення у ваших життях. Ми намагаємося максимально дбайливо підходити до питання вашого виховання, виховання ваших душ для того, щоб ви змогли пристосуватися до нових вібрацій і зробити перехід на новий еволюційний рівень з мінімальною кількістю втрат.

Ви вірите в те, що ми піклуємося про вас? Тоді чому ви не слідуєте нашим порадам і рекомендаціям? Адже все дуже просто. Вам необхідно поступово відмовлятися від невірних зразків і виявів та оточувати себе вірними, Божественними зразками й виявами. І це вам слід зробити самим. Ми можемо спробувати опустити на ваш фізичний план наші зразки. Але ми не можемо це зробити без вашої допомоги. Зрозумійте, вам необхідно докладати послідовно зусиль у потрібному напрямку, тоді все поступово почне змінюватися.

Вам важко перебувати в умовах міста? Що вам заважає переїхати жити на природу! Як тільки ви задаєте вірне спрямування та просите Бога про допомогу, Бог посилає вам і можливість, і кошти, необхідні для здійснення вашої можливості. Але якщо ви подібно  до тарганів забилися в щілині, поховалися по темних кутах і не хочете виходити на сонце, не хочете підставити свої тіла свіжому вітрові перемін, то як ми можемо вас змусити?

Зрозумійте, ви самі є тим механізмом, що керує вашим станом у фізичному світі. Ви самі створюєте своє майбутнє. Ви робите це щодня, щохвилини й щомиті. Ви самі керуєте Божественною енергією, яка надходить у ваші тіла. І тоді, коли вам вдається направити цю енергію відповідно до Божественного Закону, ви змінюєте обставини вашого життя в бік Божественний. І тоді, коли ви віддаєтеся втіхам і насолодам, потураєте своїм звичкам і не бажаєте від них відмовлятися, то ви самі заганяєте себе в кут, тому що у вас немає майбутнього в тому Новому Світі, який ми створюємо для вас на планеті Земля.

Усе вам говориться гранично просто й відкрито. Немає ніяких таємниць. Уся таємниця міститься у вашій свідомості, яка з неймовірною швидкістю переінакшує всю інформацію, що надходить до вас, і інтерпретує її так, як зручно вашому плотському розумові.

Ви самі є генераторами, які плодять недосконалість у вашому світі. Дійте за Божественним Законом і зміняться обставини вашого життя!

Багато що треба буде змінити на планеті. Ми розпочинаємо процес активних змінень на планеті Земля. Тому вам слід зіставити ваші плани з нашими планами й зробити вибір. Чи так вже вам необхідно триматися за ваші звички й прихильності?

Не бійтеся відмовитися від всього й слідувати за Богом. Бог подбає про вас. Невже ви думаєте, що вас залишать без турботи й піклування, якщо ви щиро й віддано поринете шляхом до Бога?

Не бійтеся перемін. Не бійтеся смерті. Смерті не існує! Є тільки вічне життя, що змінює свої форми. І ви вмираєте тільки для того, щоб народитися знов, отримати нове тіло й служити Богові й всьому Життю з новими силами.

На жаль, як тільки ви отримуєте нові тіла, ви часом знову починаєте братися за старі зразки й одурманюєте себе різними шкідливими речовинами чи насичуєте свої тіла сурогатною їжею. Ваші тіла вам дані Богом. І вам слід ставитися до своїх фізичних тіл як до Бога у вияві.

Подумайте, те, як ви ставитеся до своїх тіл, може сподобатися Богові? Подивіться на себе, на свої дії наче збоку. Чи всі боки вашого життя відповідають Божественним зразкам? Що треба вам виправити в собі, щоб ваше життя змінилося?

Якщо ви частіше будете замислюватися над зміненням всього укладу вашого життя, то ви незабаром отримаєте реальні змінення в обставинах вашого життя. Тільки ваша недосконала свідомість змушує вас тулитися на декількох квадратних метрах площі у величезних містах, у той час як планета має величезні простори, у яких ваші аури можуть розпрямитися, і ви станете здатні сприймати наш світ.

Виривайтеся із джунглів великих міст на сонячний простір! Ми не можемо примусом вас переселити зі смердючих місць, у яких ви живете. Вібрації цих місць настільки жахливі, що жоден Вознесений Владика не може пробитися крізь щільні шари, якими ви самі себе оточили. Надайте нам можливість ходити поруч з вами по планеті Земля! І ми разом перетворимо планету Земля в найбільш прекрасну планету в цьому Всесвіті!

Я ЄСМЬ Сурія стою перед вами
у сліпучому сонячному сяйві Нового Дня!