Звістка про поточне становище

Санат Кумара

5 червня 2008 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов до вас знову.

Настав час звірити компас ваших спрямувань. Настала пора підсумувати те, що зроблено.

Ми були поруч з вами, але ми трималися осторонь, уважно спостерігаючи. Тепер ми хотіли б зробити свої зауваження та підсумувати проміжний результат.

Ви пам’ятаєте, що ми почали новий етап нашої роботи1 через цього Посланника в січні цього року.

Ви пам’ятаєте, що цей етап незвичайний. Цей етап найважливіший. І я маю вас запевнити з усією серйозністю, що ніколи ще ми не докладали стількох зусиль для того, щоб здійснити задумане. Кожна людина, яка потрапляє до сфери наших інтересів і нашої діяльності, може відчути на собі, що все дуже серйозно. Ви можете не бачити й не відчувати вашими фізичними почуттями, але на рівні інтуїції, і користуючись непрямими ознаками, ви розумієте, що вступили в дуже серйозну смугу. Цей етап нам не вдавалося пройти до кінця протягом останніх кількох сотень років. Цей етап пов'язаний з будівництвом взірця на фізичному плані.

Цей образ Общини чи поселення для кожного етапу людської еволюції і тих умов, що складаються на Землі в кожен момент часу, буде різним.

Зараз настав час освоїти образ Общини на новому, якісно новому рівні свідомості й користуючись тими досягненнями людства, які воно має у своєму розпорядженні зараз.

Завдання дуже важке й потребує значних зусиль з боку тих світлоносців, котрі перебувають у втіленні зараз.

Повірте мені, що все залежить іноді від однієї людини, яка спеціально прийшла у втілення, щоб виконати певну роботу. Вона знала про це й охоче взялася до роботи. Але пройшов якийсь час, і первісний імпульс ослабнув.

Унаслідок людської природи вам не вдається постійно підтримувати найвищий рівень вашої свідомості. І настає момент, коли ваш лукавий розум говорить вам: "Подумай про себе. Навіщо ти стільки сил витрачаєш на цю справу. А чи істинна вона? Чи не настав час пожити для себе? Адже життя таке швидкоплинне".

І людина починає сумніватися і пропускає одну можливість за іншою. Проходять космічні терміни, і завдання залишається не виконаним. І якби йшлося про долю однієї людини, можна було б поремствувати й пошкодувати про те, що трапилося. Але йдеться про втрачену можливість для цілої нації та для декількох поколінь людей.

Звичайно, у нас є запасні варіанти. І ми негайно намагаємося використати запасний варіант і розбудити до дії іншу людину. Проте як буває нам спостерігати, коли один світлоносець за одним сходить зі Шляху, як справа, заради якої вони прийшли у втілення, гальмується та пробуксовує. Ми багато разів говорили про карму зради, однак коли людина чинить зраду, вона найчастіше не усвідомлює цього. Їй здається, вірніше її плотський розум переконує її, що нічого страшного не станеться, якщо вона займеться цією роботою пізніше, коли буде готова. Однак якби ви усвідомлювали, які величезні сили стягнуті на п’ятачку землі, для того щоб провести важливу роботу, і як це нам спостерігати, коли тонни Божественної енергії витрачені даремно тільки через один ваш невірний вибір.

Як шкода, що ваш світ настільки щільний, що ви не усвідомлюєте багатьох речей. Ми готуємо наші місії по кілька сотень років. Ми посилаємо кращих Синів Світла у втілення для роботи на Загальне Благо для всієї планети. Чому ви забуваєте про ваші зобов'язання в найвідповідальніший момент?

Я прийшов нагадати вам про ту важливу роботу, яка повинна бути зроблена зараз.

Я прийшов нагадати вам про те, що настала пора реальних дій.

Ви не можете більше займатися безглуздими розмовами. Перестаньте міркувати хто найбільше правий і чиє уявлення про Божественну Істину найвірніше.

Є цілком вірні, перевірені часом критерії, за якими ми працюємо з людством Землі століттями. Якщо ви не бачите на фізичному плані плоду, результату колективних дій, який підтверджує правильність Вчення, котре дається, то із цього випливає, що або вчення не вірне, або працівники не виправдали надій Вознесених Владик. Ми не втомлюємося знов і знов починати нашу справу. І лиш у вкрай поодиноких випадках нам вдається довести наше будівництво до бажаного результату на фізичному плані.

І завжди ми прагнемо до того, щоб дати вам взірець на фізичному плані, орієнтуючись на який ви зможете перебудувати ваш світ і ваші відносини.

Для того, щоб вам допомогти, ми готові пожертвувати дуже багато чим. І якби серед вас знайшлися люди, які реально були б готові пожертвувати лише мільйонною частиною, еквівалентною нашим зусиллям, котрі ми невтомно докладаємо, то світ відчув би незрівнянне змінення умов, що стосуються всього укладу життя та становища на планеті.

Тому не шукайте нікого, хто був би винним у тім, що наші місії Світла пробуксовують одна за одною. Просто запитайте себе: "Чи все я зробив для того, щоб допомогти Вознесеним Сонмам зі свого невознесеного стану?"

Ви можете нам допомогти! І ви можете зробити те, що ми не можемо зробити. Ви можете бути нашими руками і ногами на фізичному плані. І я дуже сподіваюся на те, що ви знайдете час, щоб подивитися на ваше життя з максимально високого можливого для вас стану вашої свідомості. І постараєтеся вирватися з павутини ваших плотських думок і бажань, для того щоб знайти в собі сили й виконати ваше Божественне призначення.

Нам потрібен форпост на фізичному плані!

Багато сил нам протистоять. Багато людей стають провідниками протилежних сил. Мало хто витримує.

Одиниці залишаються вірними й щирими. Їх очікує слава у століттях. Що очікує вас, коли ви кидаєте ваше служіння та спрямовуєтеся в гонитві за брязкальцями вашого світу?

Ніяка гіркота поразки не може зрівнятися з тим, як багато душ ми втрачаємо. І як багато душ ідуть з нашого Шляху.

Я ЄСМЬ Санат Кумара,
з надією на пробудження ваших душ
від солодкого сну в ілюзії.

 

 

_______________

1 Див. диктовку Улюбленого Ель Морії від 10 січня 2008 року "Я прийшов сповістити вас про закінчення чергового етапу нашої роботи й про початок наступного етапу".