Відповіді на деякі запитання, які вас цікавлять

Санат Кумара

13 березня 2008 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов через мого Посланника. Я прийшов, щоб прояснити для вас деякі питання, які стосуються посланництва й взаємин нашого Посланника з іншими людьми, її ставлення до тих чи інших духовних і релігійних діячів теперішнього і минулого.

Кожен посланник має певну місію. Із цією місією він приходить у цей світ, і до цієї місії він готується іноді багато сотень років.

І ось тоді, коли наш представник приходить у втілення та розпочинає свою роботу, у цей момент починають відбуватися різні речі, котрі стосуються того, як Вчення, що дається нами, стикується з тим, що дається через інших людей. Кожен посланник знає тільки свою місію. І в завдання посланника не входить давати коментарі до положень інших вчень, які приходять у фізичний світ через інших людей.

Зрозумійте, що ваш світ є кармічним світом. Це означає, що у вашому світі Істина, Світло перемішані з неправильними уявленнями. Все у вашому світі є відносним. І ніхто не може взяти на себе сміливість говорити про те, що хтось із наших представників у теперішньому або минулому володіє або володів всією повнотою Божественної Істини.

Зрозумійте, що одна й та сама Істина дається в різний час для різних категорій людей, які перебувають у втіленні, і щораз її переломлення буде трохи відрізнятися.

Якщо ви вважаєте, що ми маємо давати коментарі до тих положень вчення, яке давалося через інших людей, то ви помиляєтеся. З тієї простої причини, що треба жити тут і зараз і виконувати ту місію, заради якої ви прийшли у втілення, а не витрачати час на нескінченні суперечки про те, хто був правий чи не правий сто, двісті й більш років тому.

Ви можете вивчати й порівнювати положення різних вчень минулого й теперішнього. Однак істина полягає в тім, щоб виконати ваше Божественне призначення, а для цього ви повинні зберігати постійне внутрішнє співзвуччя з Вищими світами.

Як тільки ви стаєте на шлях пересудів та оцінок, ви занижуєте ваші вібрації. Ви опускаєтеся з Божественного рівня до рівня плотського розуму. І ви вже не бачите й не розрізняєте Божественну Істину, тому що Істина ‒ це стан вашої свідомості, ступінь вашого співзвуччя з вищою реальністю.

Я хотів би також торкнутися питання, що стосується нашої Ієрархії та різних посад, які в нашій Ієрархії займає той чи інший відомий вам Владика.

Так, ми давали певне уявлення про те, як влаштована наша Ієрархія. Однак це уявлення також давалося для вашого рівня свідомості, що перебуває на певному етапі розвитку. Зрозумійте й спробуйте зрозуміти, що наш світ не може бути точною відповідністю вашому світові, і не намагайтеся приписувати нашому світові існуючу у вашому світі структуру.

Намагаючись зрозуміти устрій нашого світу, ніколи не прагніть скласти повне враження про наш світ. Ті люди, які роблять перехід, потрапляють у турботливі руки наших співробітників. І повірте мені, що у них не виникає думки про те, хто з нас займає яку посаду в Ієрархії. Вони просто упиваються Світлом, що виходить від нас і щасливі тим, що потрапили в те місце, у якому вони не відчувають нестачі Любові, турботи й опіки. Кожна ситуація життя на Землі постає перед ними в новому світлі. Ви самі вчитеся на своїх помилках.

Якщо Вознесені Владики у всій своїй красі змушені будуть прийти у втілення та жити в тих умовах, які існують на Землі зараз, то ви ніколи не повірите, що перед вами перебувають Вознесені Владики. Тому час втілення Вознесених Владик на Землі ще не настав.

Але багато хто з нас зберігає свою присутність у тих індивідуумах, які є нашими учнями протягом багатьох сотень і тисяч років.

Тому говорити про те, що та чи інша індивідуальність присутня в будь-якій людині повністю або навіть частково, ми не можемо. Тому що присутність Вчителя є тимчасовим явищем і визначається ступенем чистоти тіл учня та обстановки, що оточує його.

Тоді, коли ми можемо, ми присутні на Землі й бачимо ситуацію очима наших учнів.

Усі месії та посланники мали всередині себе присутність Вищої Індивідуальності. І протягом їхньої місії змінювався і ступінь присутності, і сама індивідуальність. Тому неправомірно говорити про втілення того чи іншого відомого вам Владики в тілі тієї чи іншої людини. Можна говорити лише про домішки Вищої Індивідуальності й про ступінь її присутності.

Відомі вам Владики, імена яких ви знаєте й вимовляєте, насправді мають часом зовсім відмінні імена від тих, які знаєте ви.

Ми можемо дуже довго розповідати вам про устрій нашого світу, і ви будете прагнути зазирнути в щілину завіси, що відділяє наші світи, але в такому випадку ви будете марно втрачати час. Тому що вам слід зосередитися на ваших поточних завданнях і жити відповідно до тих моральних та етичних заповідей, які ми вам даємо.

Я був сьогодні трохи різкий, і ті з вас, хто чекав конкретної відповіді на свої запитання, можливо, нічого не почерпнуть. Однак я намагався говорити з Вищою частиною вас і дати ті наставляння, які дозволять вам зберегти правильні орієнтири в житті.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.