Я прийшов сповістити вас про закінчення чергового етапу нашої роботи й про початок наступного етапу

Улюблений Ель Морія

10 січня 2008 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас цим днем.

Я прийшов, для того щоб оголосити вам про ще одну перемогу сил Світла! Я прийшов, щоб сповістити вас про те, що зимовий цикл диктовок, який ми давали через нашого Посланника, добіг кінця.

Неймовірно велику кількість Світла вдалося вивільнити нам під час цього циклу диктовок.

Земля ашрама нашого Посланника буквально вся пройнята Світлом.

Дія цього місця, де ми встановили наш фокус Світла, поширюється на сотні кілометрів навколо й досягає навіть кордонів сусідніх областей і Казахстану.

Здійснилося! Я радий!

І для того щоб ви не заспокоювалися та не зупинялися на досягнутому, я прийшов орієнтувати вас на виконання поточних завдань Братства.

Ми багато чого домоглися, однак це тільки самий початок нашого шляху. Ми маємо намір закріпити нашу присутність на Землі Росії, і ми маємо намір продовжити нашу роботу на фізичному плані через нашого Посланника. Нехай не все поки виходить, проте ми маємо намір не зупинятися та не робити перепочинків на нашому шляху.

Кожен з вас, хто бажає надати нам свою допомогу й сприяння, – ласкаво просимо! Я особисто готовий розглянути всі ваші конкретні пропозиції та обговорити з вами план дій.

Найближчим часом ми проінформуємо вас про те, що планується.

А зараз я бажав би орієнтувати вас на те, що найближчим часом вам доведеться серйозно потрудитися для Братства. Звичайно, я усвідомлюю, що не всі з вас готові. Однак я знаю рівень вашого розвитку і знаю, що серед вас є ті, хто цілком готовий до того, щоб взяти на себе додаткові зобов'язання.

Я не вимагаю від вас, щоб ви все покинули й стрімголов кинулися мені служити.

Вимагається зважений, планомірний підхід. Не треба виявляти геройства там, де можна трудитися розмірено й досягти набагато більших результатів.

А тоді, коли терміни наблизяться, від вас знадобиться напруження всіх ваших сил і віддача всіх ваших здібностей.

Тому ви завжди повинні перебувати в режимі готовності до виконання поставлених нами завдань.

Ледарство, властиве багатьом з вас, повинно бути переможене. Я знаю, що одна з рис росіян ‒ це лінь. Тому особливо вказую на те, що тим, хто зі мною, треба залишити цю якість, перебороти її та перемогти до кінця.

Викорінюванню підлягають також такі ваші якості як нерішучість, сумніви й несталість. Усе це повинно бути відставлене вбік.

Великі справи грядуть! І дивіться, не проспіть на печі, щоб потім, після закінчення втілення, вам не було соромно за вашу бездіяльність, за вашу лінь і нечутливість на наш поклик.

Ми звемо вас до великого Служіння! І найтяжче, що ми відчуваємо, це брак людей, які могли б взяти на себе відповідальність за виконання наших планів у фізичній октаві.

Знаходиться багато відмовок і причин, для того щоб нічого не робити й нічого не змінювати у ваших життях.

Вам не вдасться далі продовжувати ваш колишній спосіб життя. Вітер перемін змете всі виверти вашого плотського розуму й всі стереотипи поведінки, звичні вам.

Тоді, коли попереду гірські вершини, ніколи лежати на привалі й пролежувати боки.

Настав час вставати й рухатися Шляхом!

Я зву вас до здійснення великих планів Братства для вашого світу!

І ті з вас, хто зараз піднісся духом при читанні цих моїх слів, я дуже сподіваюся, що цей порив вашої душі залишиться з вами до кінця поточного втілення. І ви не згаснете, як свічка на вітрі, а будете горіти, як смолоскип, і висвітлювати шлях багатьом і багатьом світлоносцям, які заблукали в ілюзії та шукають своїх, шукають виходу з лабіринту ілюзії.

Я прийшов сповістити вас про закінчення чергового етапу нашої роботи й про початок наступного етапу ‒ етапу конкретних дій на фізичному плані, котрі ми не можемо виконати без вашої особистої участі й без вашої відчутної допомоги.

Я дуже сподіваюся на вас і завжди з вами на Шляху.

Я ЄСМЬ Ель Морія.