Учення про проявлення Божественних якостей у житті

Улюблений Ланелло

4 січня 2008 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас цим днем через нашого Посланника.

З моменту нашої останньої з вами зустрічі пройшла, здається, ціла вічність. Так багато подій відбулося. І ось я знову прийшов до вас. Як і раніше світить сонце, як і раніш діти й дорослі відзначають новорічні й різдвяні свята. Однак щось знову невловимо змінилося. І я вам підкажу, що змінилося. Змінилися вібрації навколишнього фізичного світу. І для того, щоб ваша свідомість змогла перестроїтися та звикнути до зміни вібрацій, вам слід дуже багато постаратися та попрацювати над собою.

Тоді, коли ми говоримо про зміни вашої свідомості, ми не маємо на увазі, що ви напхаєте у вашу голову дуже багато нової інформації чи станете більше читати книг, дивитися фільмів і ходити на концерти.

Настав час, коли для того, щоб відбувся прорив у вашій свідомості, ви повинні саме обмежити ваше спілкування та вашу всеїдність. Перестаньте робити звичні вам справи й подивіться на своє життя наче збоку.

Що у вашому житті належить до вічності? Що з того, що ви робите щодня, переживе вас?

Отже, я поставив вам запитання.

Не поспішайте з відповіддю. Тому що навряд чи кілька людей з вас дадуть правильну відповідь на поставлене мною запитання.

Отже… Буде жити вічно, переживе вас і залишиться з вами те, що належить до вічного світу.

Як ви думаєте, що серед того, що вас оточує, буде жити вічно й належить до вічного, нетлінного світу?

Ви думаєте, що я розігрую вас? Проте є щось у вашому світі, що переживе вас, і буде жити вічно. І це ті Божественні якості, які ви здатні проявляти у ваших життях.

Є багато Божественних якостей, і є багато небожественних якостей, котрі ви проявляєте щодня. І тоді, коли ви проявляєте небожественні якості, то ви погіршуєте ваше становище у фізичному світі. Ви створюєте карму й зобов'язані будете відпрацювати цю карму. Найчастіше відпрацювання карми відбувається через лиха, нещастя, страждання та хвороби, які звалюються на вас.

Однак Бог каже вам про проявлення Божественних якостей. І тоді, коли ви проявляєте ваші Божественні якості, ці ваші якості переживуть вас і залишаться жити у століттях.

І якщо ви звернетеся до вашої сучасної історії, то згадайте, які вчинки людей збережені на сторінках історії? Найчастіше це ті вчинки, котрі пов'язані з безкорисливістю, самопожертвою, відвагою, честю, гідністю.

Ви можете легко перелічити самі ті якості, що належать до Божественних якостей і які супроводжують вас протягом всіх ваших земних втілень.

Наприклад, якщо ви напрацювали в якомусь із минулих втілень якість лицарської шляхетності й служіння, то ця якість буде з вами протягом всіх ваших втілень.

Куди я хилю? Єдине, заради чого вам слід жити, ‒ це напрацьовувати ваші Божественні якості. До цих якостей належить і служіння вашій родині, і безкорисливість, проявлена вами тоді, коли ви стикаєтесь із дріб’язковими партнерами в бізнесі. Завжди є місце подвигу у вашому житті, і завжди є місце для проявлення лицарського геройства й відданості справі, якій ви служите.

Якщо ви оглянетеся на століття, то саме Божественні якості завжди привертали увагу письменників, художників і представників інших мистецтв.

Тому я прийшов до вас цим днем, щоб сказати вам, що настав час для проявлення ваших Божественних якостей. І так само, як сьогодні на ваших вулицях і у вашому суспільстві в цілому панує безкультур'я та влада грошей і наживи, так само в не настільки віддаленому майбутньому буде панувати Божественний порядок і гармонія. І члени суспільства будуть постійно перебувати в пошуку тих людей, котрі потребують допомоги й опіки.

Вам здається фантастичним і нездійсненним те, що я вам зараз кажу. Проте ви більш не зможете жити по-іншому. І чим більше ви будете відстоювати свою свободу жити не за Божественним Законом, тим важчу й важчу долю ви на себе натягуєте.

Повірте мені, що вам не має сенсу змагатися з Богом. І якщо прийнято рішення про зміну вібрацій вашого плану, то ця зміна відбудеться.

Зараз вас оточує буквально вакханалія, свято тих злісних сутностей, що не хочуть змиритися з Божественним Законом. І вони збивають зі шляху дуже багатьох синів і дочок Бога. Багато представників молоді слухняно упокорюються найбільш непристойним інстинктам, які збуджуються в них сутностями, що проникають в їхні аури й тіла, які перебувають під впливом одурманюючих речовин і під впливом так званої музики, котра нагадує бій барабану дикунів і бубна шаманів.

Кінець цієї вакханалії наближається. І через кілька років, тоді, коли багато хто з вас буде перечитувати слова цієї моєї диктовки, вам здасться дивним, про що це я розказую?

Тому що населення Землі, яке упокорюється Божественному Законові, буде змушене слідувати більш піднесеним зразкам у своїй поведінці. А ті, хто не бажає діяти за Божественним Законом, закінчать своє земне існування де-небудь в африканських джунглях, сидячи біля багаття під звуки бубна й барабану, що так їм полюбилися, пожираючи свою порцію м'яса.

Кожен отримує те, до чого він спрямовується. І та карма, яку ви створюєте зараз, повинна бути вами цілком зжита. Для цього милостивий Бог дозволить вам відпрацювати цю карму, прийнявши втілення в одному з африканських племен.

Тоді, коли люди не приймають Божественний Закон у своїх серцях і не готові керуватися Божественним Законом у своїх життях, знаходиться безліч способів проявити заходи виховного характеру.

Справді, дуже важко людині, яка не відчуває всередині себе Бога, яка сама перервала всередині себе Божественну нить, що пов'язує її з Вищими світами, дуже важко такій людині пояснити, що все, що з нею відбувається в житті, вона створила сама своїми руками, своїми вчинками, своїми думками й почуттями.

Проте ми надто багато уваги приділяємо небожественним проявам. Наше завдання ‒ наповнити навколишнє життя Божественними зразками й Божественними проявами.

Для цього ми приходимо, щоб нагадати вам про існування іншого світу й про існування багатьох Божественних образів на тонкому плані, котрі шукають людей, через яких вони можуть бути проявлені у фізичному світі.

Ви неодмінно знайдете в собі сили й вирветеся з тієї трясовини, що вас оточує. Я вірю у вас! І я готовий надати допомогу кожному з вас, хто звернеться до мене за допомогою чи порадою.

Я ЄСМЬ Ланелло.