Учення про звільнення від шкідливих звичок і стійких негативних станів свідомості

Святий Михаїл Архангел

3 січня 2008 року

Я ЄСМЬ Архангел Михаїл, який прийшов до вас цим днем!

Я прийшов, для того щоб сказати вам про дуже важливе й доленосне рішення. Я приніс вам цю радісну звістку на крилах Перемоги!

Вам у вашому фізичному світі здається, що немає змінень, вам у вашому фізичному світі дуже важко орієнтуватися в тих новинах, що переповнюють тонкий світ.

Ангели вже рознесли цю радісну звістку всім Всесвітом, і я прийшов для того, щоб дати вам можливість також порадіти разом з нами, Легіонами Синього Полум'я!

Ми отримали можливість від Великого Білого Престолу. І ми дуже раді цій новій можливості.

Ця можливість забезпечує непроникний і непереможний захист, буквально броню із Світла кожному Світлоносцеві, утіленому на планеті Земля і який прийняв на себе зобов'язання Служити Великому Білому Братству, Легіонам Світла.

Дуже багато хто з вас, коли бере на себе зобов'язання зі Служіння, піддаються страшним нападкам і спокусам з боку тих сил, які не хочуть змінень, не хочуть, щоби щось змінювалося і їхні можливості з маніпулювання астральним планом скорочувалися.

Зараз їхній час пройшов. Зараз ви маєте можливість призвати мій особистий захист, і кожному з вас я виділю по 12 ангелів захисту з моїх Легіонів Синього Полум'я.

Уявіть собі: завжди з вами протягом 24 годин на добу перебуватимуть 12 ангелів захисту.

І ви зможете робити заклик до своїх ангелів і просити їх, щоб вони встали на ваш захист у будь-яку годину дня і ночі!

Я передбачаю, що дуже багато хто з вас запитає, чи є в них в їхньому особистому розпорядженні ці ангели захисту.

Відповідь на це запитання дуже проста, і ви, кожен з вас, самі знаєте про цю відповідь.

Вам достатньо щиросердно відповісти "так" на наступні запитання:

Ви дійсно присвятили все ваше життя служінню Великому Білому Братству?

Ви ставите інтереси Братства на перше місце у своєму житті?

Ви готові пожертвувати всім, що у вас є, для того щоб продовжити ваше Служіння незважаючи ні на що?

У вас не залишилося ніяких шкідливих звичок і прихильностей у вашому світі?

Якщо ви відповіли "так" на всі ці запитання, то ви вже маєте у своєму розпорядженні 12 ангелів захисту!

Якщо ж ви не змогли знайти в собі ці чудові якості, але спрямовуєтеся до того, щоб позбавитися ваших недоліків і присвятити ваше життя Служінню, то вам доведеться щодня робити заклик до мене особисто й просити, щоб я допоміг вам спочатку.

Ви закликаєте: "Архангел Михаїл, прийди до мене на допомогу!" - і за цим вашим покликом я порину й надішлю вам свій синій промінь захисту в будь-який час доби!

Ніхто з вас не залишиться без мого захисту. Всі ви перебуваєте під надійною опікою та захистом!

Однак я не зможу вам допомогти в такому випадку, якщо ви не бажаєте розстатися з вашими недоліками, шкідливими звичками й прихильностями. Тому що кожна ваша шкідлива звичка чи прихильність є проломом у вашій аурі, і ви стаєте вразливі для різних сил і астральних маніпуляторів. Ви самі вибираєте для себе, з ким ви.

На жаль, Закон вільної волі не дозволяє мені втручатися в такому випадку, коли ви добровільно прив'язали себе до астрального плану вашими прихильностями до алкоголю, нікотину, рок-музики, наркотикам чи до різних видів зловживання сексуальною енергією.

Ви самі вирішуєте, з ким вам іти. І іноді вам досить просто побажати позбавитися  шкідливої звички й щиро попросити мене про те, щоб я допоміг вам, і ви отримуєте звільнення.

Однак ви часом навіть не бажаєте звільнятися від ваших прихильностей.

І це той вибір, котрий ви робите самі. А ми стоїмо осторонь і спостерігаємо за тим, коли ж Великий Вчитель - Життя - навчить вас. Коли ви настільки втратите своє здоров'я чи втратите цікавість до життя, що, зрештою, почнете благати й звернетеся до Вищих Сил за допомогою!

Тільки я прошу вас: у ту мить, коли ви щиро піднесете ваш заклик про допомогу чи вашу молитву, відзначте цю мить у своїй пам'яті чи у своєму щоденнику. Справа в тім, що ми не можемо надати вам допомогу миттєво. Ми не можемо зробити це внаслідок інертності матерії і через те, що нам потрібно нейтралізувати часом дуже великі кармічні негативні енергетичні нашарування у вашій аурі.

Тоді, коли ви більшу частину життя зловживали вашими шкідливими звичками й прихильностями й вже у зрілому віці, обтяжені хворобами, робите ваш заклик, то у кращому разі нам потрібен період у 7 років, щоб надати вам допомогу. Звичайно, якщо у вас є великий моментум напрацьованої благої карми1, то ми можемо використовувати вашу благу карму, для того щоб позбавити вас вашої прихильності чи шкідливої звички. У такому випадку ви можете отримати зцілення миттєво, як тільки вимовляєте ваш заклик.

Тепер я хотів би ще кілька слів сказати про деякі стійкі стани вашої свідомості, пов'язані зі страхами й острахами.

У багатьох випадках причиною страхів є кармічна причина, і корені її можуть простягатися на кілька втілень назад. Проте так само, як ви можете позбавитися шкідливих звичок, ви здатні позбавитись і стійких негативних станів вашої свідомості.

Для Бога немає нічого неможливого! І якщо ви будете просити й просити щиро, то рано чи пізно ви позбавитесь всього, що вам заважає.

Однак ви повинні пам'ятати про те, що ваше звільнення від всього, що вам заважає, має бути виправданим вашими справами, які ви здійснюєте на Славу Бога.

Саме по собі звільнення від ваших звичок, хвороб, стійких негативних станів не має ніякого сенсу, якщо ви не використовуєте час, що вивільнився, енергію та сили, для того щоб робити справи Бога у вашій фізичній октаві.

Я підняв дуже важливі питання, пов'язані з вашим Служінням. І для дуже багатьох людей, якщо не для більшості тих, хто читає наші Послання зараз, незрозуміло, як можна служити Владикам, як можна робити справи Бога у фізичній октаві? Ставте собі ці запитання, і ви отримаєте відповіді.

Уся діяльність Великого Білого Братства на планеті Земля пов'язана саме з тим, щоб залучити невознесене людство до тієї роботи, яку виконує Братство на благо еволюцій планети Земля.

І якщо ви уважно прочитаєте всі наші Послання, які ми давали через нашого Посланника, то поняття Служіння та поняття Шляху Посвячень цілком розкриються перед вами.

Я ЄСМЬ Архангел Михаїл,
цілком до ваших послуг!

 

  

 

_______________

1 Див. диктовку "Учення про благу карму". Улюблений Кутхумі, 6 червня 2005 року.