Плотський розум повинен поступитися місцем Божественному розумові

Улюблений Заратустра

30 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який прийшов через цього Посланника.

Вогненність ‒ основна моя якість. Вогонь ‒ моя стихія!

Змінення Вчень, які ми даємо, відбувається при дотику вогненних вібрацій, притаманних нашому світові, з вібраціями фізичного плану планети Земля.

Але вогонь, що міститься в моїх словах, ви можете відчути навіть крізь світи.

Я прийшов!

Стан вогняного світу надто відрізняється від стану вашого світу, і образи нашого світу можуть незвично сприйматися вашою свідомістю. Ми говоримо мовою полум'я, і перетворення наших вібрацій на земну мову не може передати всю повноту інформації, що міститься в них. Проте суть, основа повідомлення передається досить повно.

Мій прихід до вас сьогодні зумовлений бажанням дати вам невелике Вчення. Я давав це Вчення моїм учням у той час, коли перебував у втіленні на Землі багато тисяч років тому. Однак цінність цього Вчення досі не змінилася. Мало того, я скажу вам, що дуже мало людей на Землі змогло засвоїти це Вчення у всій повноті.

Коли досконалий Дух сходить у щільний фізичний світ, а це відбувається тоді, коли Високі космічні Духи, що досягли певної міри досягнень протягом попередніх манвантар, відповідно до Космічного Закону повинні знову зійти у втілення, то при зіткненні із щільною, розвиненою матерією відбуваються ті речі, про які я маю вам розповісти.

Можливо, ви чули в будь-яких інших вченнях або читали в будь-яких книгах, що людина із самого початку, як вона була створена за образом і подобою Божою, мала Вищу, безсмертну частину, що ніколи не забуває про свою єдність із Творцем, і нижчу частину, яка за багато мільйонів років втілення на планеті втратила почуття єдності з Творцем і втратила зв'язок зі своєю Вищої частиною.

Проте в історії розвитку людства був період, коли його розвиток було визнано безвихідним і марним. Людські істоти були подібні до тварин і тільки за своєю зовнішньою формою нагадували людину. Так сталося, що нижчі творці форми не змогли передати людині того вогню, який притаманний людським істотам і робить їх подібними до Бога. Це вогонь розуму, іскра Божественності, яка повинна бути присутня в людській істоті.

Багато мільйонів років тому еволюція Землі мала припинитися як невдала. І врятувати становище зголосилися Високі Духи, які перебувають у стані блаженства, або нірвани, із часу попередніх манвантар. Ці Духи повинні були зійти у високоорганізовану матерію та надати їй притаманну їм якість, властивість вогню, полум'я, мудрості.

Вони зійшли. Вони зійшли в тіла людей, які були тваринами за своєю суттю. І передали людям властиву їм самим якість вогню. І очі людей освітилися вогнем розуму. І люди зрозуміли, що вони відрізняються від тварин. Таким чином, кожна людина отримала всередину себе насінину, іскру, вогонь від високодуховних істот, які спустилися в матерію з вищих сфер вогню.

Кожен Високий Дух дав частку свого вогню багатьом людським істотам.

І кожен був наділений розумом відповідно до ступеня та рівня свого розвитку.

Це було падіння в зародження Вищих Духів, або Ангелів. Вони зійшли частково під впливом Космічного Закону, частково керуючись власним спонуканням врятувати людство Землі від знищення. Оскільки позбавлене розуму людство не могло відповідати Божественній меті, з якою воно було створено.

Ваду в людині вдалося виправити жертвою з боку цих Високих Істот, які пожертвували своїм нірванічним спокоєм, щоб зійти й допомогти.

Вони зійшли й наділили людей розумом і частиною власних властивостей, які були лише блідим відбитком їхніх колишніх заслуг у минулих манвантарах.

І що людство? Людство стало розумним. І воно отримало право діяти  відповідно до своєї вільної волі. Так, як розум кожного велів.

І коли люди усвідомили, що вони подібні до Богів, то вони почали поводитися як Боги. Вони почали вести себе так, як, вони думали, мають вести себе Боги.

Вони хотіли перебувати у блаженстві й задоволеннях, вони хотіли отримувати всі доступні їм види насолод у цьому фізичному світі.

Розум людини, коли він контактує з проявленим щільним світом, носить двоїстий характер. Саме тому, що ті якості Богів, які існують у Божественному Світі, на плані ілюзії перетворюються у свою повну протилежність.

У цьому полягає парадокс проявленого світу. І в цьому полягає задум Бога для проявленого світу.

Коли розум починає діяти в умовах матеріального світу, він змушений використовувати щільну матерію як предмет, до якого він докладає свої здібності. І коли розум починає докладати свої здібності до щільної матерії, пам'ятаючи про Божественний Світ, він намагається ввести закони Божественного Світу в щільний світ. А оскільки матерія має дуже низькі вібрації, то будь-яка якість розуму, що застосовується у фізичному світі, може призводити до створення протилежності тій якості, яку було б створено в результаті подібних зусиль у тонкому світі, у світі вогненному.

Ось тут таємниця. Коли Високий Дух потрапляє з вогненних сфер у нижчі світи й продовжує використовувати в матерії якості розуму, властиві вогненному світові, то результат впливу на матерію не завжди буде відповідати Божественному задумові саме через щільність самої матерії.

Мільйони років тому кожен з вас, хто читає ці рядки, був наділений іскрою Божественного розуму завдяки сходженню в вас частини Високих Духів, які прийшли наділити вас розумом.

І кожен з вас має всередині себе частку цих Владик, які називаються в різних вченнях по-різному: Владиками Мудрості, Вознесеними Владиками або Владиками Шамбали.

Сім Великих Духів зійшли. Кожен дав частку себе мільйонам душ людей.

І люди отримали можливість жити й розвиватися. І кожен з людей отримав всередину себе частку Високої Душі, яка стала його внутрішнім вчителем, його Ангелом-Охоронцем, або Я Христа.

І тепер не можна розрізнити, де закінчується тваринна частина людини, а де починається її духовна основа.

І людина постійно змушена боротися зі своєю тваринною природою та постійно прагнути до Духа. Але рано чи пізно настане день, коли людина переможе тваринне всередині неї самої, переможе свої пристрасті, переможе своє его й дасть можливість Духові повністю опанувати себе. І людина не буде більш нижчою людиною, сумішшю тварини і людини. Звір буде приборканий, і людина стане подібна до Бога.

Іскра розуму, що палає у храмі кожної людини, зараз тліє, а в багатьох близька до згасання або згасла.

Тому для загоряння цієї іскри дається Вчення, даються наставляння.

Тваринна людина повинна поступитися місцем Божественній людині. Тлінна людина повинна поступитися місцем нетлінній.

Плотський розум повинен поступитися місцем Божественному розумові.

І це станеться. Тому що іскра й полум'я в вас не дадуть вам спокою доти, поки це не станеться. Ви будете метатися, ви будете шукати. Ви будете прагнути знайти у фізичному світі той стан нірвани, який пам'ятає частка Вищих Істот в вас. Ви будете шукати цей стан всюди на Землі. І ви не знайдете його на фізичному плані.

І ось тоді, коли ви зрозумієте, що ніщо в цьому світі більш не приваблює вас, коли ви відмовитеся від будь-якої прихильності до цього світу, ось тоді ви набудете справжньої нірвани й можливості отримати блаженство в єднанні з Вищої частиною вас самих і через неї з Творцем цього Всесвіту.

А доти ви будете боротися, ви будете страждати, ви будете метатися, і ви будете шукати.

І ви знайдете свій Витік, свою Перемогу й своє Блаженство.

І тоді частки Вищих Істот, які перебувають в вас, отримають можливість злитися воєдино, і вони теж отримають свободу від кайданів матерії, що сковує їх мільйони років.

Я дав вам Вчення, яке я давав моїм учням тисячі років тому. Прийшли інші релігії, прийшли інші вчення. Але ось зараз настав час повернути вам знання про вашу історію. І це знання допоможе вам по-іншому поглянути на самих себе й на ту боротьбу, що відбувається у вашому світі.

Я ЄСМЬ Заратустра, і я стою в полум'ї Єдності.