Ви всі будете пройняті Світлом та обмиті енергіями нашого світу

Господь Майтрейя

30 грудня 2007 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас знову через мого Посланника.

Я прийшов у цей день, і, наслідуючи певну традицію, я хотів би насамперед побажати вам радісного й плідного Нового Року. Хоча традиції відзначати земні свята в нас немає, для вас все ще становлять певний інтерес і значущість деякі умовні свята, які ви самі собі придумали.

Я радий, що мені вдалося прийти до вас зараз. І я дуже сподіваюся, що не заваджу вашим святковим турботам.

Однак ті з вас, хто настроєний рішуче й готовий до Служіння, сприймуть інформацію і серед святкового шуму й суєти цих днів.

Для вас я прийшов, і до вас я звертаюся.

Зараз мені б хотілося почати з головного, заради чого я прийшов. І як завжди це стосується передачі певних знань та енергії. Щоразу ми приходимо й трохи по-іншому подаємо вже відомі знання. Однак щоразу знаходяться серед вас ті, для кого передана нами інформація саме зараз відкриває вікно Божественної можливості. Ви раптом по-новому дивитеся на знайомі вам речі й відкриваєте для себе цілий світ, у якому живуть Вознесені Істоти Світла.

Я приходжу для того, щоб зміцнити зв'язок з тими з вас, хто почуває себе досить впевнено на Шляху. Вам важко, тому що ви несете на собі не тільки ваш власний тягар. Ваші душі добровільно взяли на себе перед Кармічним Правлінням зобов'язання нести частину карми за тих, хто поки ще не здатний нас зрозуміти й ставиться до мого приходу так само, якщо б прийшов Дід Мороз і дав своє послання.

Не думайте, що ті, хто перебуває в суєті мирських турбот і з головою поринув у підготовку новорічного свята, щасливіші за вас, хто розуміє мої слова, і ці мої слова звучать музикою у ваших серцях. Є тонші задоволення та насолоди, і, на жаль, далеко не всі люди на земній кулі здатні до сприйняття наших вібрацій і розуміють, про що я кажу.

Кожен з вас згодом досягне того стану вашої свідомості, коли перед ним відкриються Небеса, і кожен вдих і видих буде дуже вагомий, тому що з кожним вдихом і кожним видихом, з кожним ударом вашого серця ви все повніше й повніше будете усвідомлювати Божественну Істину, і розуміння основ світобудови пройде між атомами й клітинками вашої істоти. Ви всі будете пройняті Світлом та обмиті енергіями нашого світу.

Я кажу для багатьох незрозуміло, але я кажу для вас, для тих, хто слідує за мною та служить мені.

Я прийшов для возз'єднання з вами. Мої вібрації та ваші вібрації все ближче й ближче одні до одних. Я приходжу, щоб нагадати вам про ваш обов'язок.

Світи наблизилися…1

 

 

 

 

 

____________________________

1 На цій фразі диктовка Улюбленого Господа Майтрейї перервалася. Через якийсь час я стала розуміти, що прийшов Господь Сурія та бажає дати своє Послання. Деякий час мені був потрібен  для співнастроювання з Господом Сурією, і я прийняла Послання від нього. (Т.М.М.)