Важливе Послання

Присутність Єдиного

28 грудня 2007 року

Я ЄСМЬ Присутність Єдиного. Я ЄСМЬ надзвичайно рідко приходжу до невознесеного людства.

Моє коло турбот і коло мого спілкування перебувають далеко за межами ваших інтересів і тих вібрацій, які притаманні вашому світові.

Однак я тут. І мій прихід викликаний важливістю подій…

Я приходжу, для того щоб запевнити вас у тім, що Земля, як планета в цілому, і ті її сфери, які наближені до вас, будуть переведені на новий енергетичний рівень. Ми приходимо для того, щоб підготувати вашу свідомість до цього Великого Переходу.

Зрозумійте, достатньо лише невеликому відсотку населення планети Земля отримати нові уявлення та розширити свою свідомість до необхідного рівня, і вся планета цілком буде підхоплена новим мисленням і новими вібраціями. І якщо раніше процес еволюції відбувався поступово, і цей щадний процес підтримувався вашими земними Владиками, то зараз ми вирішили ризикнути й зробити стрибок у вигляді переходу на новий енергетичний рівень.

Не бійтеся, цей стрибок не буде настільки глобальним, щоб привести до знищення всього живого на планеті.

Швидше, це буде схоже на легке підганяння, на турботливе підштовхування дитини до нового життя.

Багато хто з вас так і не здатний до самостійного розвитку. Багато хто з вас як і раніше сподівається на те, що всі переміни пройдуть повз них, і вони зможуть зберегти і колишні звички, і колишній стан своєї свідомості.

Однак я прийшов для того, щоб зруйнувати цей стереотип вашої свідомості. Повірте мені, що як би ви не прагнули втримати свої колишні зручні й безтурботні позиції, усе-таки прийшов час, коли слід вийти за звичні рамки й межі.

І як тільки станеться цей процес перемін, ви з подивом будете розповідати один одному, як ви жили раніше на колишньому рівні свідомості. І навіть тоді, коли ви будете на фізичних носіях дивитися фільми й слухати музику, характерну для нинішньої цивілізації, ви не будете вірити своїм вухам і очам. Настільки те, що властиво цивілізації Землі зараз, буде відрізнятися від того, що ви отримаєте в майбутньому.

І це природний процес. Тоді, коли ви є підлітком, багато речей для вас здаються значущими й цікавими. Коли ви дорослішаєте, то з подивом розглядаєте свої колишні захоплення.

Усе в цьому Всесвіті підбирається за Законом відповідності вібрацій. І тоді, коли ваші вібрації піднімуться, усі ваші колишні захоплення здадуться вам дуже дивними й безглуздими.

Повірте мені й повірте моєму досвідові з переведення відсталих цивілізацій на новий енергетичний рівень.

Я з подивом спостерігаю дуже багато явищ вашої цивілізації. У вас дуже великі контрасти. І високі вібрації, високі зразки в мистецтві, музиці, живопису переплітаються з низько вібраційними й надзвичайно низькими взірцями. Ваша свідомість здатна вміщати настільки різнопланові речі. Ви здатні вібрувати в різних енергетичних діапазонах.

Що ж, це означає лиш те, що вам простіше буде пристосуватися до нового енергетичного стану. І вам простіше буде вступити в нову епоху розвитку вашої свідомості.

Я прийшов з дивним почуттям перемоги у своєму серці. Я передчуваю радість ваших душ від звільнення від маси непотрібних старих речей і минулого мотлоху.

Я радію, що ви звільнитеся нарешті від багатьох звичок старого й зможете залучитися до усвідомлення всесвітньої гармонії, зможете залучитися до Єдності цього Всесвіту й зможете стати на рівних з тими цивілізаціями, що стало розвиваються відповідно до Божественного плану.

Як ви розумієте, ми змушені втрутитися в чинність Закону вільної волі й трохи урізати вашу вільну волю. Однак ця міра тимчасова й вимушена, я сподіваюся, що в цілому людська цивілізація планети Земля не постраждає та зможе надійно й стало розвиватися.

Я розумію, що моє сьогоднішнє Послання може викликати у вас деяке занепокоєння та навіть шок.

Мені не дуже хотілося б, щоб ви лякалися чи почали запасати продукти на потім.

Нічого з того, що може передбачити ваша свідомість, не станеться, тому що всі змінення стануться дуже м'яко й на тих планах Буття, до яких ви не маєте доступу.

Нічого вам боятися. Ми піклуємося про вас. Ціла Ієрархія розумних космічних істот віддано служить багатьом і багатьом цивілізаціям, які існують у цьому Всесвіті, і серед них і вашій земній цивілізації.

На Кармічному Правлінні наше рішення отримало схвалення. Вища Рада цього Всесвіту дала свою згоду.

Сьогодні я дав вам необхідну інформацію. Всі вибори, котрі ви повинні були зробити й про які ми попереджали, вами зроблені. Тепер залишається тільки чекати космічних термінів і космічних можливостей.

Я ЄСМЬ Присутність Єдиного. Ом.