Ваша планета вступає в цикл, що веде до згортання ілюзії

Улюблений Серапіс Бей

29 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Серапіс, Я ЄСМЬ який прийшов.

Створення цього Всесвіту і його розвиток пов'язані з подоланням тисяч перешкод. І ці перешкоди породжуються взаємодією двох основних сил, що діють у цьому Всесвіті. Первісно чистий Божественний Задум у мить початку диференціації, прояву відчуває опір з боку сил, які перебувають у спокої вічного блаженства. Ці сили перешкоджають початку прояву Всесвіту. Вони зволікають вийти з первісного спокою блаженства. Точно так само, як ви зволікаєте прокидатися вранці від сну, особливо якщо ваш сон був солодкий, як у дитинстві.

Проходить час, і Всесвіт починає відчувати опір з боку сил, які не бажають повернення до первісного спокою. Це схоже на те, як людина надто заглибилася у проблеми дня та не поспішає зануритися в сон.

Але так само, як неминуче чергуються день і ніч, період неспання і період сну, цей Всесвіт має свій день, своє неспання і свій спокій, відпочинок.

Усе підлягає своїм циклам. І циклам всередині циклів.

Ваша планета вступає в цикл, що веде до згортання ілюзії. Проте людські істоти так занурилися в цю проявлену ілюзію, що чинять опір встановленому порядку.

У вас є безсмертна частина, ваша Вища частина. І у вас є смертна частина, ваші чотири нижчих тіла. Ваша Вища частина підпорядковується Божественному Законові, тому що протягом всіх ваших мандрів як індивідуальності в цьому проявленому світі ця частина вас самих ніколи не втрачала зв'язку з Творцем. Ваша нижча частина на певному етапі еволюційного розвитку втратила своє почуття єдності з Творцем цього Всесвіту й почуття своєї єдності з всією світобудовою.

Вона побажала жити своїм окремим життям і заблукала у джунглях ілюзії. І як би довго не тривало мандрування душі просторами космосу, настає момент, коли вона повинна повернутися з ілюзорного світу в Реальний Світ Бога. Ось цей етап зараз настав. Етап відмови від ілюзії та етап повернення в Реальний Світ.

Тому вам даний провідник, ваш Ангел-Охоронець, ваше Святе Я Христа. І цей провідник має вивести вас на вірний Шлях, Шлях повернення в Царство Отця.

Усе зовнішнє вчення, яке ми даємо через цього Посланника або будь-якого іншого нашого Посланника, має на меті саме встановити зв'язок з тією частиною вас самих, яка пам'ятає, хто ви є. І чим міцнішим буде ваш зв'язок з реальною частиною вас самих, тим швидшим для вашої індивідуальності буде шлях повернення Додому.

Усі справжні посвячення, які я давав моїм учням і які дають своїм Учням інші Владики, спрямовані саме на те, щоб подолати опір ілюзорної частини вас самих і вивести вас на контакт з вашою безсмертною частиною.

І ті з вас, хто відвідував мою Обитель, мій Храм у Луксорі, повинні згадати зараз про ті знання, які вони отримали в моєму Храмі.

Я суворий вчитель, і я вимагаю надзвичайної дисципліни від моїх учнів. Тому що коли учень не підпорядковується обраному ним самим Вчителю, то такий учень не має права проходити навчання під нашим керівництвом.

Веління часу таке, що ваше навчання та ваші посвячення проходять у звичайному житті. Вам не потрібно їхати на край світу до заморського вчителя, щоб отримати необхідні вам знання. Веління часу таке, що ви отримуєте всі необхідні вам знання в тому місці, де ви проживаєте. Ви проходите посвячення у вашому звичайному житті. І ми використовуємо обставини вашого життя, щоб дати вашій душі саме ті посвячення, яких вона найбільш потребує.

І ви отримуєте знання під час нічного сну, несвідомо чи цілком свідомо відвідуючи наші Обителі й проходячи навчання вві сні.

Ваші душі воістину трудяться день і ніч, не покладаючи рук.

І я не кажу тут про ті душі, які ухиляються від навчання, уважають за краще витрачати час нічного сну не для власної освіти, а, відвідуючи шари астрального плану й продовжуючи вві сні отримувати ті самі ілюзорні задоволення та насолоди, до яких вони прагнуть, перебуваючи у фізичному світі.

Я не хочу лякати цих недбайливих індивідуумів, але все, що не вкладається у плани Бога, не зможе продовжити своє існування в Новому Світі. Не тому, що Бог жорстокий і прагне покарати вас. Ні, ви самі прирікаєте себе на небуття, тому що не зможете існувати в тоншому світі, яким із часом має стати ваша планета, як і інші планети у Всесвіті. Життя поступово буде перенесено на тонший план. Звичайно, це займе багато мільйонів років. І ті, хто не зможе пристосуватися до життя на тоншому плані, будуть зметені вітром космічних перемін.

Тому в цих диктовках вам дається імпульс, що націлює вас на переміщення центру вашої істоти на тонший план.

Піднімаючись у своїй свідомості на тонший рівень, підвищуючи свої вібрації, ви наче підтягуєте всю планету на свій рівень.

Я даю вам образ альпініста, який видирається на прямовисну гірську вершину, що є Вершиною Божественної Свідомості, і тягне за собою на тросі всю планету. І чим більше буде таких альпіністів, які штурмують Вершину Божественної Свідомості, тим швидше й безболісніше пройде процес підвищення рівня вібрацій цієї планети, процес переходу на новий рівень розвитку.

Я маю вам сказати про таке явище, як прорив греблі. Якщо Божественна Енергія, що дається на перетворення цього світу, зустрічає опір з боку переважної більшості індивідуумів, які населяють цю планету, свідомість котрих у такому випадку може бути уподібнена до греблі на шляху вод Божественного відновлення та перетворення, то рано чи пізно вода, що прибуває, прорве дамбу й змете на своєму шляху все, що чинить їй опір.

Тому тільки ваша свідомість є тим, що перешкоджає Божественному оновленню. І чим швидше ви зміните свою свідомість, тим менше катаклізмів очікує вашу планету в майбутньому.

І щораз, коли ви не можете впоратися з якимось блоком у вашій свідомості, щораз, коли ви лінуєтеся виконувати вимоги, які ми ставимо своїм учням, ви повинні пам'ятати про ту громаду води, яка в будь-який момент може обрушитися на Землю та змести все, що чинить опір Божественному Законові.

Я розповів вам про потребу часу.

І я хочу на завершення дати вам наставляння про те, як подолати опір своєї власної свідомості максимально ефективно.

Коли ви відходите до сну, згадуйте, що вам необхідно відвідати Священні Обителі, розташовані в ефірних Октавах Світла. Остання ваша думка перед відходом до сну, перед тим як ваша свідомість залишить вас, має бути думка відвідати наші Священнообителі й бажання, щоб отримане вами в наших Священнообителях знання було донесене до вашої зовнішньої свідомості впродовж наступного дня.

Не нехтуйте цією нашою допомогою і цією можливістю, що надаються вам Вознесеними Сонмами.

А зараз я прощаюся з вами, але сподіваюся на зустріч з кожним з вас у моїй Священнообителі над Луксором.

Я ЄСМЬ Серапіс Бей.