Учення про алхімію перетворення свідомості

Улюблений Сен-Жермен

24 грудня 2007 року

Я ЄСМЬ Сен-Жермен, який знову прийшов до вас цим днем!

Я ЄСМЬ той самий Сен-Жермен, про якого ви, можливо, чули, тому що чутки про моє останнє втілення набагато пережили мене. І зараз, коли я приходжу, мені насилу вдається згладити з ваших голів всі ті байки й небилиці, які розповідаються про моє останнє втілення на Землі.

На жаль, істина полягає в тім, що людям властиво прикрашати й підфарбовувати все, що відбувається, пропускаючи через призму свого власного сприйняття.

Тому я маю вам сказати, що не все те, що ви знаєте про мене, є істина, а справжня істина полягає в тім, що все своє останнє втілення я вірою і правдою служив Вознесеним Владикам, Братству, якому я маю честь служити дотепер. І це моя відмінна особливість, яка полягає в тім, що насамперед я служу Ієрархії та підкоряюся її Законам. А потім вже були всі ті дива, про які розповідають профани, передаючи ці розповіді один одному й народжуючи одну небилицю за іншою.

Повірте мені, ніякі ваші досягнення не можливі, якщо ви не вступите на східці Ієрархії та не підкорите своє життя Великому Законові, що існує в цьому Всесвіті. Жалюгідні намагання багатьох набути чудодійних сил, не розставшись ні зі своїм его, ні з жодною зі своїх численних звичок, ні до чого гарного не призводять, крім як до створення карми, що підлягає відпрацюванню, як ви, напевно, знаєте.

Ніщо в цьому Всесвіті не відбувається довільним чином. Усе підпорядковано суворому Законові. І тільки тоді, коли ви цілком розстаєтеся з вашим его й бажанням отримати щось для себе особисто, у ваше розпорядження надходять сили, завдяки яким ви воістину можете творити дива не тільки на тонкому плані, але й осаджувати ці дива на фізичний план.

Ось цій алхімії творіння я і вчу своїх учнів. І продовжую це робити дотепер.

Моя улюблена країна, якій я присвятив багато й багато років свого втілення, і якій я присвятив всього себе в період служіння на посаді Владики Сьомого Променя, моя улюблена країна ‒ це Америка!

Пані і панове, у вас може виникнути запитання, на якій підставі я прийшов через Посланника, яка живе в Росії, і ніколи за весь час свого останнього перебування на Землі жодного разу навіть не була в Америці? Що ж, це запитання цілком закономірне. І я готовий вам на нього відповісти не кваплячись.

Я прийшов через того Посланника, який найбільш готовий до того, щоб прийняти моє Послання. І я прийшов через того Посланника, який у цей момент активно служить Великому Білому Братству. Що ж, моя улюблена Америка поки залишається в тіні. І ви знаєте, що фокус Світла забраний з Америки й перенесений у Росію. Однак це зовсім не означає, що ми не готові працювати через людей, утілених в Америці. Ми просто очікуємо слушної нагоди, щоб відновити наші спроби й знову почати свою роботу на Землі Америки.

Уся справа в колективній свідомості нації. Зараз ця нація страждає однією з дитячих хвороб, а саме: самовпевненістю та небажанням прислухатися до порад дорослих. Що ж, цей період мине, і ми дуже сподіваємося, що цей перехідний вік продовжиться не так довго, як той час комунізму, що тривав у Росії 70 років.

Я дуже вірю в народ Америки. І я щиро сподіваюся на те, що свідомість цієї нації здатна буде розгорнутися та прийняти наші Послання, які ми даємо на землі Росії, і використовувати знання і вчення, що даються нами, у своєму житті.

Немає ніяких кордонів на тонкому плані. І якщо ви подивитеся на земну кулю з космосу, ви також не побачите на ній ніяких кордонів, крім кордонів материків. Усі кордони розташовані всередині вашої свідомості, і всі обмеження вашої свідомості повинні бути зламані. Повірте мені, що немає іншого шляху, крім як злам всіх і всіляких обмежень вашої свідомості.

Я прийшов до вас цим днем, щоб розповісти вам про алхімію перетворення, котра сталася минулого дня. І ця алхімія перетворення була здійснена з вашою допомогою, за допомогою тих, хто приєднався до медитації 23 числа1 й послав свою Любов планеті Земля. Ми отримали 10000 імпульсів Любові, спрямованих у саме серце планети Земля. І ви не уявляєте собі, яка це міць і сила!

Кармічне Правління зараз на своєму засіданні обмірковує, як розпорядитися цією енергією, отриманою з ваших сердець, а я прийшов для того, щоб висловити вам свою вдячність і признання.

Спасибі вам за ваше Служіння, за вашу Віру й за вашу Любов!

Не має значення, люди якої країни брали участь у медитації. Любов не має кордонів і хвилі Любові, об'єднуючись, створюють дивну симфонію, яку чують всі Вознесені Сонми.

Я вітаю вас, кожного з вас, пані іпанове, котрі взяли участь у цій медитації.

Як майстер-алхімік я цілком задоволений виконаною роботою.

Зараз я хотів би ще зупинити вашу увагу на одному важливому моменті. І цей момент пов'язаний з алхімією перетворення вашої свідомості. Ви знаєте, що ваш світ є віддзеркаленим світом. Ваш світ слухняно відображає всі уявні думки й образи, що народжуються в людській свідомості. Тому, якщо ви будете постійно перебувати у співзвуччі з Божественним світом, то це знайде неминуче відображення у вашому світі.

Є люди, які постійно перебувають під впливом образів масової культури. Таких людей більшість серед тих, які проживають на земній кулі. Одиниці здатні генерувати високі образи й нести високі вібрації. Однак є Закон, і цей Закон пов'язаний з тим, що низькі образи мають дуже низький енергетичний рівень, тому що ці образи не насичені Божественною енергією. І, навпаки, ті образи, які несуть у собі Божественні вияви, настільки насичені Божественною енергією, що здатні перетворювати все навколо.

Тому нехай вас анітрохи не бентежить уявна перевага сил на Землі в цей момент. Усе, що від вас вимагається, це не піддаватися впливу низьких, небожественних зразків і виявів, насичувати ваше життя Божественними зразками й виявами. І Божественна алхімія не забариться себе чекати. Повірте мені, і повірте моєму досвідові роботи з перетворення планети Земля.

Я прийшов із ще однією важливою місією сьогодні. Я прийшов для того, щоб подарувати величезний кристал аметиста нашому Посланникові Тетяні. Я залишаю цей кристал на тонкому плані ашрама, і я впевнений: незабаром він виявиться на фізичному плані й послугує додатковим джерелом Світла, здатним вказувати Шлях багатьом світлоносцям світу.

Я ЄСМЬ Сен-Жермен,
улюблений вами й з любов'ю до вас!

 

 

 

_________________

1Ідеться про всесвітню медитацію "Я люблю тебе, Земле!", яка пройшла 23 грудня 2007 року.