Послання моїм учням

Улюблений Ель Морія

23 грудня 2007 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов до вас, для того щоб дати чергове Послання. Ступінь важливості того чи іншого Послання для вас, утілених на Землі, суб'єктивний. Ви не можете, перебуваючи на вашому людському рівні свідомості, оцінити ні значущості явища, що відбувається, ні його важливості для подальшого розвитку людства.

Тому, переважно, ми не жадаємо від вас ні прийняття негайних і скороспілих рішень, ні негайної дії.

Хоч якщо бути зовсім відвертим, то та робота, яку ми проводимо безперервно з людством Землі, могла б дати набагато більші результати. Тому що зусилля, котрі докладаються нами, іноді перевершують всі відпущені космічні резерви. Ми чітко розуміємо, що вам дуже важко заглянути ледь вище тієї рутини й суєти, у якій ви перебуваєте щодня. Тому ми приходимо невтомно й даємо Послання, які не надто відрізняються новизною, зате дозволяють вам струснутися, і іноді якась фраза чи вислів у нашому Посланні змушує вас пробудитися настільки, що ви стаєте здатними здійснювати ті дії на фізичному плані, які необхідні й про які ми вас постійно просимо.

Отже, щоразу з великим нетерпінням і наполегливістю я прошу вас почати діяти. Не просто читати диктовки, молитви, Розарії чи веління. Я прошу вас почати реально діяти на фізичному плані! Можливо, ви не зовсім розумієте, про який рід діяльності я говорю. Я не прошу вас скидати той устрій, що існує у вашій державі, де ви проживаєте, я не прошу вас робити революцію чи мітингувати. Я прошу вас робити звичайні людські справи, що ви здебільшого й так робите. Але я прошу вас робити ці справи усвідомлено. Розглядаючи кожну зроблену вами дію крізь призму морального Закону, Божественного Закону, що існує в цьому Всесвіті. Я прошу, щоб ви щоденно замислювалися про наслідки ваших дій і роздумували над кожним вашим кроком.

Подумайте про те, наскільки ви змогли б полегшити ваше існування в матерії, якби кожен ваш крок повністю відповідав Божественному Законові, що існує в цьому Всесвіті? Ви не створювали б нову карму, і ви могли б прискореними темпами відпрацьовувати вашу минулу карму, роблячи правильні вибори.

Як просто! Геніально просто! Ми приходимо й постійно говоримо вам про одне й те саме. Але чому, чому ви не чуєте нас?!

Чому ви читаєте наші Послання і через п'ять хвилин цілком забуваєте про те, що ви прочитали?! Чому ви не здатні навіть впродовж дня бути під впливом правильних мислеобразів, які ми вам посилаємо?

Боже, як часом нестерпно важко працювати з втіленим людством! Однак я є оптимістом за своєю натурою, і я впевнений, що через сто моїх диктовок або через тисячу моїх диктовок, я нарешті отримаю у своє розпорядження кілька сотень відданих учнів, здатних чутливо слухати моє керівництво й виконувати мої розпорядження. Повірте мені, що з мого вознесеного стану свідомості набагато краще видно, що ви повинні робити і як поводитися.

Ситуація на Землі рухається у кращий бік. Вона не така сумна, якою була всього кілька років тому, однак ми бажали б отримати більші темпи розвитку вашої свідомості. Знайдено розумне рішення, завдяки якому темпи вашого розвитку будуть прискорені. Ми подбаємо про те, щоб процес розподілу енергії ішов більш рівномірно поверхнею Землі, щоб Земля змогла витримати й не піддалася руйнівному катаклізмові. Ми також навчилися локалізувати згустки негативних енергій, які виникають у людських мегаполісах. І якщо раніше подібні згустки блукали поверхнею Землі й приносили непередбачені змінення у віддалених точках, то тепер вся негативна карма зосереджується у джерелі її створення, і люди на своєму досвіді можуть оцінити наскільки те, що було ними створено, "погано тхне".

У такий спосіб, ви самі прискорено відпрацьовуєте своїми станами те, що породили.

І це ще не все! Ми замислюємося про те, щоб створити на земній кулі поселення людей, вільних від впливу масової свідомості. У цих поселеннях могли б бути створені умови для подальшого розвитку людської цивілізації. Те, що не бажає розвиватися, повинне, в остаточному підсумку, бути ізольовано й згодом відсічено, подібно до сухих гілок при садових роботах.

Усе, що здатне рости й плодоносити, повинно бути пересаджено на свіжу удобрену землю та цвісти на благо еволюцій планети Земля.

Такі наші плани, і я ділюся цими планами з вами в надії на те, що знайдуться ті люди, які звернуться до мене з особистим листом і попросять мене, щоб я керував їхніми діями з перетворення фізичного плану планети Земля.

Однак, маю вас відразу трохи остудити. Я є дуже суворим і вимогливим Владикою. Мої учні здатні робити багато див на фізичному плані, але я вимагаю від них натомість повної та беззастережної відданості, слухняності й дисципліни. Тих, кого не бентежать мої підвищені вимоги, милості прошу в мої класи на тонкому плані, у мою Обитель, де я зможу з вами познайомитися та керувати вашим розвитком.

Як тільки я зрозумію, що ви цілком готові для того, щоб стати нашим співробітником, я дам вам справу на фізичному плані, яку ви повинні будете здійснити. Переважно, дуже багато моїх учнів відсіваються відразу ж, як тільки отримують від мене конкретне доручення.

Тому що їх дуже хвилює запитання: що вони отримають натомість? І коли я пояснюю їм, що вони отримали вже все, що можна було отримати, ‒ можливість Служіння Великому Білому Братству, ‒ ця відповідь приводить їх у здивування, і вони йдуть блукати ілюзією далі в пошуках нагород, слави, грошей та інших речей, які мають в їхніх очах цінність.

Я знаю, що багатьом буде незрозуміло це моє Послання. Однак я не прагну бути зрозумілим мільйонами. Мені достатньо декількох сотень відданих учнів, і ми змінимо цей світ у лічені десятиліття.

Отже, кого не бентежать мої вимоги, милості прошу до мене в учні.

Я чую кожне щире звертання до мене, яке ви вимовляєте у своєму серці. І якщо ви не чуєте відповіді, то тільки завдяки тому, що дуже неуважні й надто відволікаєтеся у вашій ілюзії.

Я приходив до вас цим днем, щоб дати вам надійні орієнтири у вашому розвитку.

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан.