Проголошення успіху!

Санат Кумара

20 листопада 2007 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов до вас після тривалої перерви. Ця перерва була викликана тим, що ми не мали можливості працювати через нашого Посланника. І ви здогадуєтеся чому. Тому що вона змушена була підкоритися нашій волі й будувати ашрам, будинок на фізичному плані. І цей будинок, нарешті, шляхом неймовірних зусиль побудований!

Здається, що будівництво будинку ніяк не пов'язане ні з Великим Білим Братством, ні з місією Посланника. Однак для того щоб нам здійснити наші подальші плани, нам було потрібне створення цього відлюдного фокусу Світла на фізичному плані.

І ви знаєте: незважаючи на те, що багато хто з нас сумнівався в тім, що все відбудеться, поставлене завдання було виконане, як я вже сказав, шляхом неймовірних зусиль. І ці зусилля були цілком здійснені на фізичному плані. Відповідно до умови ми не мали можливості втручатися. Ми терпляче чекали, чим все закінчиться.

Я радий, що все сталося, і зимовий будинок для нашого Посланника існує на фізичному плані.

Щоразу доводиться докладати величезних зусиль, для того щоб зрушити неповоротку матерію. І якби ми могли брати участь у будівництві, то все б сталося з набагато меншими зусиллями. Як я вже сказав, умови були такі, що люди, які перебувають у втіленні, повинні були продемонструвати ступінь своєї віри. І були різні ситуації, пов'язані з різними людьми. Багато хто втратив віру й надію, багато хто став сумніватися.

Однак, до честі інших людей, вони витримали важке випробування і змогли до кінця надавати відчутну допомогу нашому Посланникові в будь-якому вигляді: і у вигляді грошової енергії, і у вигляді моментума Любові й Вдячності, і у вигляді молитовної підтримки.

Ми стояли осторонь та очікували закінчення експерименту.

Що ж, тепер настала наша черга почати діяти. І я впевнений, що незабаром ви порадієте тим зміненням, які відбуватимуться.

Не прагніть будь-що-будь все кинути і їхати у країну й область, де живе наш Посланник. Благословення не забаряться позначитися на стані справ на всій земній кулі.

Ви відчуєте змінення в якому б місці на земній кулі ви не перебували.

Я щасливий, що наша маленька умова була вами прийнята й виконана із честю.

Зараз черга за нами, за легіонами, що перебувають на тонкому плані планети Земля.

Ви навіть не підозрюєте можливість якого рівня наближається, і ви навіть у найсміливіших своїх мріях ніколи не уявляли про прийдешнє.

Я не буду сьогодні розкривати для вас всі деталі нашого задуму для Росії насамперед, тому що ця країна нарешті повинна почати розкривати свій потенціал і повинна показати всьому світові можливість слідувати новим шляхом, шляхом духовного просування та духовного розвитку.

Ми щасливі надати вам нову можливість, сповістити про неї та проголосити про її настання!

Зараз пройде ще зовсім небагато часу, і ми сподіваємося знову зустрітися з вами й дати те, чого ви потребуєте більше всього: нашу підтримку, нашу енергію, наш енергетичний потенціал і наше Вчення.

Я прийду до вас знов у потрібний час. І я сподіваюся, що багато хто з нас, Вознесених Сонмів, також скористається знову відкритою можливістю та прийдуть на зустріч з вами через серце нашого Посланника.

Я був радий сьогоднішній зустрічі.

З Любов'ю,
Я ЄСМЬ Санат Кумара.