Заключне Послання літнього циклу диктовок

Улюблений Ель Морія

10 липня 2007 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас цим днем.

Я прийшов, щоб сповістити вас про те, що літній цикл диктовок, який ми давали через нашого Посланника, добіг кінця. Сьогодні я маю честь дати вам заключну диктовку цього циклу.

Як завжди, нам сумно припиняти наше спілкування. Ми стаємо ближче один до одного під час циклів наших Послань. Ми бачимо, як багато людей щодня із завмиранням серця заходять в інтернет, щоб прочитати наше Послання. І диво нашого спілкування продовжується у всі відпущені дні для передачі наших Послань.

Сьогодні в заключній диктовці мені б хотілося ще раз відзначити значущість тієї події, що нам вдалося продовжити цю диспенсацiю. На Великому Центральному Сонці було визнано необхідним продовжити нашу роботу через цього Посланника. І я радий, Небеса раді, що ця можливість продовжилася.

Зараз, під час нашої подальшої роботи, ми хотіли б іще більше наблизитися до вас. Тоді, коли ми далеко, ваша свідомість не може цілком вмістити наше існування і нашу присутність. Тому наше завдання ‒ наблизитися до вас, а ваше завдання ‒ наблизитися до нас за рівнем вашої свідомості, і тоді ми зможемо спільно робити справи на фізичному плані.

Бояться незвіданого. Те, що незрозуміло, викликає страх і занепокоєння. Наше завдання ‒ зробити спілкування між світами буденним.

Ми бажаємо, щоб не було ніякого нальоту релігійності й догм у нашому спілкуванні. Час поставити спілкування з нами, Учителями людства, на нову основу співпраці й взаємодопомоги. Ми приходимо до вас не для того, щоб ви дарма витрачали час на читання наших Послань. Ми приходимо до вас, щоб надихнути вас на здійснення справ на фізичному плані.

Усі ваші звичайні справи повинні бути поставлені на новий ґрунт і робитися відповідно до Божественних принципів.

Не треба робити нічого надприродного, не треба боятися, що ви потрапите під вплив чергової секти. Вся відмінність секти від дійсного Вчення в тім, що створюється винятковість для послідовників. Немає ніякої винятковості. Кожен може стати послідовником Вчення Вознесених Владик. Для цього вам необхідно лише проводити у ваше життя Божественні принципи й моральні норми поведінки, яким ми вас навчаємо.

Вам необхідно змістити акценти у вашому звичайному житті, і всі справи робити під новим кутом зору: служіння Загальному Благу, справі Владик, еволюціям планети Земля.

Немає нічого, що ми б хотіли приховати від вас. І обмеження інформації, яку ви отримуєте, пов'язане тільки з обмеженістю вашої свідомості й з обмеженістю свідомості нашого провідника, нашого Посланника. І це обмеження ви самі накладаєте на себе, тому що не намагаєтеся змінити себе, свою свідомість і слідом за цим змінити все ваше життя, поставити у вашому житті правильні пріоритети й діяти у ваших життях відповідно до Вчення, що дається вам.

Ми приходимо, щоб ви постійно звіряли ваші вібрації та компас вашого серця з нашими орієнтирами, які ми для вас ставимо.

Якщо ви уважно перечитаєте всі диктовки з найпершої диктовки, яку ми дали через нашого Посланника 4 березня 2005 року, і до цiєї сьогоднішньої диктовки, і якщо ви прочитаєте всі ці диктовки з однією метою ‒ зрозуміти що вам належить робити у ваших життях зараз, то ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Все, що необхідно, вам дано. Тепер ‒ за вами черга. Покажіть нам, що ви засвоїли наше Вчення. Покажіть нам, що ви здатні зробити на фізичному плані, керуючись нашим Вченням.

Кожна ваша справа на фізичному плані, яку ви успішно робите, ґрунтуючись на наших принципах, дозволяє нам розширити дію цієї диспенсації.

Тому подумайте про те, як ви можете робити наші справи спільно. Вам необхідна наша допомога ‒ звертайтеся до нас із листами. Вам необхідна наша підказка – звертайтеся до нас, і ви отримаєте підказку у ваших серцях.

Ми ніколи не баримося з нашою допомогою. Усе питання полягає в тім, щоб ви змогли витримати наші енергії,  які ми даємо для здійснення справ на фізичному плані.

Щоразу, коли хтось із вас готовий взяти на себе відповідальність і робити наші справи на фізичному плані, ми даємо своє благословення і свою допомогу, і свою енергію. Ви бадьоро беретеся за справу. Однак проходить всього кілька місяців і від вашої спрямованості й бажання працювати на Бога не залишається і сліду. Знаходяться тисячі відмовок і тисячі причин, з яких ви кидаєте наші справи й повертаєтеся до здійснення тих справ, що, як вам здається, є більш значущими й прибутковими, які дають щось безпосередньо для вас особисто.

Я попереджаю вас, перш ніж ви берете на себе зобов'язання робити справи Владик, будь ласка, тисячу разів все зважте, тому що ми даємо вам енергію, і якщо ви неправильно розпорядитеся енергією, яка дається вам, направите її на здійснення ваших особистих справ, то вся невірно використана вами енергія в такому випадку кваліфікується як карма невиконання зобов'язань перед Богом і Владиками, інакше ‒ як карма зради. А ви знаєте, що цей вид карми найбільш важко відпрацьовується та супроводжується дуже великими ускладненнями не тільки в цьому житті, але й у ряді наступних життів.

Однак в такому випадку, якщо ви робите наші справи безкорисливо від чистого серця, то ви тим самим заробляєте величезну благу карму, що дозволить вам у майбутньому ще з більшим успіхом виконувати наші доручення.

Бог не хоче, щоб ви були жебраками й ледь-ледь зводили кінці з кінцями. При ваших вірних виборах і вірному напрямку ваших зусиль достаток прийде у ваше життя. Вам треба навчитися правильно розпоряджатися та правильно витрачати Божественну енергію, і якщо ви зможете знайти баланс у розумному рішенні ваших особистих справ і виконанні справ Владик, то ви ніколи не будете відчувати нестачі енергії, серед якої і грошової енергії у вашому житті.

Бог вимагає вас цілком. Усе ваше життя повинно бути підпорядковане Божественному Служінню. Однак надто мало серед вас індивідуумів, які покінчили рахунки зі своєю особистою кармою та родовою кармою. Тому у вас залишилися кармічні борги у вигляді турботи про ваших близьких, дітей, батьків, про всіх, з ким ви пов'язані кармічно. Ось де ви повинні знайти розумний баланс між тією енергією, яку ви будете витрачати на справи Владик, і тією енергією, яку ви будете направляти на турботу про вашу родину й кармічно пов'язаних з вами людей.

Це нелегке завдання. Однак від його успішного рішення залежить ваше майбутнє.

Я приходив сьогодні для того, щоб дати заключну диктовку минулого літнього циклу. Так багато чого хочеться вам сказати, але немає більш можливості.

Спасибі вам всім, хто підтримує виконання наших планів на фізичному плані й бере на себе тягар з виконання наших завдань.

Я ЄСМЬ Ель Морія
і до зустрічі!