Я запрошую вас у свою Школу Містерій

Господь Майтрейя

28 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Майтрейя. Я ЄСМЬ прийшов. Я прийшов через цього Посланника до вас. Я прийшов!

Уважно стежте за моїми сьогоднішніми словами, зверненими до вас. Вам може здаватися, що мої слова незначні й не несуть ніякої нової інформації. Не поспішайте із судженнями. Надайте мені можливість вирішувати, що вам необхідно отримати саме зараз, для того щоб ви змогли зробити наступний крок на вашому духовному Шляху.

Ви всі є воїнами Духа. Ви приходите в цей фізичний світ для того, щоб боротися з ілюзією. Тому що такий план Бога зараз. Спочатку ви вбираєте в себе ілюзію, ви навіть можете повністю ототожнювати себе із цією ілюзією. І ось настає момент, коли ви повинні розстатися із цією ілюзією, перейти на вищий ступінь розвитку вашої свідомості.

І ви стаєте ареною боротьби тих сил, які відстоюють ілюзію, і тих сил, які прагнуть цю ілюзію подолати. Вам здається, що ця битва йде у вашому світі, насправді ця битва відбувається всередині кожного з вас.

У цьому й полягає те посвячення, яке ви проходите на цьому етапі ‒ зрозуміти, що вся битва відбувається всередині вас. І доти, поки ця битва буде відбуватися всередині вас, ви будете знову й знову приходити у втілення в цей фізичний світ та опинятися в оточенні таких самих людей, усередині яких відбувається ця битва.

І ви будете боротися з вашими пристрастями, з вашими недоліками й з вашими недосконалостями доти, поки повністю не переможете їх.

У цьому полягає сенс тієї битви, яку ведуть сили Світла проти сил пітьми. Але цей сенс я даю вам зараз, і цей сенс битви дається для вашого рівня свідомості. Коли ваша свідомість стане яснішою та ваш розум буде подібний до прозорого кристала кришталю, тоді ми дамо вам нове знання та нове розуміння битви.

Тому моя вам порада: припиніть вести зовнішню війну, перестаньте шукати ворогів зовні себе.

Кожен, хто підходить до вас на фізичному плані, підходить до вас саме через те, що ваші вібрації дозволили йому це зробити. І якщо ця людина завдає вам шкоди, ображає вас, ви не повинні сприймати цю людину як вашого особистого ворога або упалого ангела. Вона прийшла до вас або для того, щоб ви могли повернути їй свій кармічний борг, або вона прийшла до вас для того, щоб дати вам урок. Перевірити, наскільки ви засвоїли урок, отриманий вами від нас через наше Вчення.

І щораз, коли вам захочеться помститися тій людині, яка заподіяла вам шкоду, покарати її, ви повинні розуміти, що це я приходив до вас в образі цієї людини, щоб прийняти у вас іспит, наскільки ви засвоїли наші уроки.

Немає нічого за межами вас самих, із чим варто боротися. І якщо ви хочете, щоб я показав вам вашого справжнього ворога, підійдіть до дзеркала й погляньте на нього. Ось ваш істинний ворог, разом з усіма його плотськими бажаннями, егоїзмом, самовпевненістю та впевненістю, що він вже пізнав всю Істину й може вчити цій Істині інших.

Для того щоб вчити Істині, вам необхідно багато попрацювати над собою. І ви повинні пройти через битву з нереальною частиною вас самих, ви маєте уразити свого стража порогу, своє его. Ви повинні здобути перемогу у вашій власній свідомості. Ви маєте вийти переможцем з вашої битви. Ось тільки тоді, і не раніше, ви отримаєте право вчити.

Мантія Гуру так само, як мантія Посланника, не дається нами без досягнення певних заслуг. Багато хто з вас мав мантії в минулих втіленнях. І ваші душі знають це. Ви маєте величезний, напрацьований вами моментум досягнень у минулому.

З різних причин ви втратили ваші мантії. І щоразу, приходячи у втілення, ви отримуєте можливість знову пройти посвячення та повернути свою мантію.

Тому я запрошую вас у свою Школу Містерій для проходження тестів. Багато хто з вас хотів би навчатися особисто в мене. І я завжди готовий до приймання учнів. Ви повинні просто підійти до вівтаря та побажати, щоб я взяв вас собі в учні. Ви можете просто висловити це бажання у вашому серці.

Багато хто виявляє бажання стати моїми учнями. І я беру всіх собі в учні. Однак дуже мало хто із цих учнів проходить вже перший, даний мною тест.

Мені не треба приходити до вас особисто, щоб дати вам перший тест. Я пошлю до вас ту людину, яку ви вважаєте своїм ворогом, і ця людина скоїть проти вас будь-яку дію, яка здасться вам образливою. Завдання будь-якого тесту вивести вас із рівноваги. Ви будете оцінюватися не за тим, вийдете ви з рівноваги чи ні, ви будете оцінюватися за тим висновком, до якого ви прийдете в результаті цього тесту.

Кращі учні завжди дякують Богові й дякують мені, як Вчителеві, за можливість пройти цей тест.

Ті, хто не готовий навіть до початкового ступеня моїх посвячень, просто не можуть зрозуміти, що я дав їм цей тест. Вони реагують так, як вони реагували завжди, ‒ образою, ненавистю, обуренням, бажанням помститися.

І ця людина позбавляється можливості проходити навчання під моїм керівництвом іноді до кінця свого поточного втілення.

Тому багато бажаючих вступити в мою Школу Містерій, але тільки одиниці витримують цей маленький вступний іспит і отримують можливість пройти інший тест.

Мені не треба збирати моїх учнів десь у певному місці на Землі, щоб дати їм тест. Я використовую обставини вашого життя та людей, які оточують вас у житті, щоб дати вам свої тести.

Можливість вступу до моєї Школи Містерій є у всіх, але лиш одиниці отримують можливість закінчити цю школу й отримати після закінчення її мантію Гуру.

І для вас вже не буде ніякою новиною, що Тетяна, через яку я даю цю мою диктовку, закінчила мою школу у 2002 році, пройшовши прискорений курс навчання. Такою була потреба.

І коли Тетяна розпочинала навчання, далеко не всі серед нас відчували впевненість, що вона зможе пройти це навчання. Але вона пройшла, і тільки після цього ми маємо можливість давати це наше Вчення через неї.

Я хочу, щоб ви знали, немає ніякої винятковості в цій ситуації. Кожен з вас може побажати отримати навчання під моїм керівництвом. І я запрошую всіх вас до себе в учні.

Але тільки ви завжди повинні пам'ятати, що з тієї миті, як ви звертаєтеся до мене з проханням прийняти вас у мої учні, у вашому житті будуть відбуватися всі уявлені біди й нещастя, ваше звичне життя буде валитися прямо у вас на очах.

І яким би жорстоким вам це не здалося, це є необхідним етапом навчання. Ви маєте усвідомити, що все, що вас оточує, є ілюзією, і ви повинні покінчити у своїй свідомості з всіма своїми прихильностями. Вам буде здаватися, що ви невиліковно хворі, що ви маєте померти. І ви повинні прийняти цю думку зі смиренням. Вам буде здаватися, що ви збилися зі Шляху, що Бог не може бути таким жорстоким і так карати вас. Ваш плотський розум буде кидатися в пошуках будь-якої ілюзорної можливості, за яку він зможе зачепитися, щоб відвести вас зі Шляху Посвячень.

А ви будете боротися зі своїм тілесним розумом, зі своєю нереальною частиною. І чим довше ви будете чинити опір, тим більш болючим буде для вас проходження остаточного тесту, випускного іспиту Школи. І ви не зможете стати випускником моєї Школи доти, поки хоч якась частина вас буде чинити опір підпорядкуванню Божественному Законові.

Так, мої улюблені, випускники моєї школи відмовляються від своєї Богом даної їм вільної волі.

Вільна воля дана людині Богом як дар. І коли людина зі своєї вільної волі відмовляється від цього Богом даного дару, то вона проходить остаточне посвячення в моїй Школі. Вона здає випускний іспит.

Я розкрив вам сьогодні багато таємниць моєї Школи.

Я був дуже відкритий. Насправді я ніколи ще не був настільки відвертий у своєму виступі перед настільки великою аудиторією. Я сподіваюся, що моя сьогоднішня розмова піде вам на користь.

І якщо хтось із вас все-таки відчуває себе здатним пройти навчання в моїй Школі ‒ ласкаво просимо. Двері моєї Школи завжди широко розкриті. Тільки дуже мало бажаючих увійти в ці двері й випробувати себе.

Я ЄСМЬ Майтрейя, і я чекаю вас.