Попередження про небезпеку контактів з тонким світом

Господь Майтрейя

27 червня 2007 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас знову через мого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов і, як завжди, я готовий дати вам нову інформацію, яка стосується вашого етапу Шляху. Ви можете не довіряти тому, що дається, але розумніше вам взяти до відома й гарненько обдумати те, що дається. Тому що не так вже часто ми маємо можливість із вами розмовляти. І погодьтеся, що за останній час ви не надто розпещені інформацією, яку вам дають Небеса.

Я прийшов до вас сьогодні для того, щоб дати чергове Послання, яке стосується безпосередньо ваших взаємин з нами, Вознесеними Сонмами. Ви знаєте, що останнім часом дуже багато людей заявляють про те, що вони приймають наші послання. Однак щось всередині примушує вас насторожено ставитися до такого роду послань і посланників.

Чому? Тому що сам процес спілкування між нами й невознесеним людством все ще досить складний. І більшість, якщо не сказати, майже всі ті люди, які вважають, що отримують наші послання, швидше за все, схильні до впливу астрального плану й сутностей, які перебувають на ньому. Не всi мешканці астрального плану недружні щодо людей. Є дуже багато з них, якi застрягли, що називається, між небом і землею. Вони не можуть прийняти нове втілення, оскільки досягли досить високого рівня свого розвитку, проте є певна карма, яку вони ще не відпрацювали, і цю карму вони можуть відпрацювати тільки через тих людей, які перебувають у втіленні зараз. І ці істоти вимушені шукати й знаходити для себе провідників серед людей, для того щоб давати людству певну інформацію та знання. Таким чином, у співпраці з людьми вони мають можливість відпрацювати свої кармічні борги, що залишилися.

Є інші мешканці тонкого світу, які навмисно відокремили себе від Бога й не бажають приходити у втілення. Серед них дуже багато хто називає себе вознесеними владиками й навіть називають наші імена.

Є також наші астральні двійники, створені людським егрегором. Вони не є цілком свідомими істотами, але можуть давати цілком зв'язні послання, що містять загальновідомі твердження та істини.

Ви можете завжди розрізнити цих істот за рівнем вібрацій і за змістом їхніх послань. Переважно, подібні істоти віщають на певному вібраційному рівні, і їхні послання не вирізняються особливою різноманітністю.

Я даю вам таку детальну інформацію про мешканців астрального плану, тому що надто з великими проблемами нам доводиться стикатися, коли деякі індивідууми, думаючи, що вони спілкуються з Вознесеними Сонмами, потрапляють у залежність від сутностей астрального плану. І потім, коли вони розуміють або люди, які їх оточують, починають розуміти всю небезпеку такого зв'язку, звільнитися від подібного впливу буває складно. Відбувається те, що зазвичай ваші психіатри називають шизофренією, а представники церкви називають одержимістю. Звільнитися від подібних сутностей, що оволодівають людиною, буває нелегко, тому що ви самі за своєю вільною волею закликали їх увійти до ваших храмів і побажали співпрацювати з ними.

Якщо ви маєте справу з тими істотами, які не порвали з Богом і з вашою допомогою відпрацьовують свою карму, то ви надаєте допомогу цим істотам і не творите власну карму. Ця співпраця обумовлена вашими кармічними зв'язками, які відходять у далеке минуле. Якщо ж ви обираєте співпрацювати з тими представниками астрального плану, які відокремили себе від Бога, то, приймаючи їхні послання, ви створюєте карму. І чим більше ви докладатимете зусиль до поширення їхніх послань, тим більшу карму ви творите.

Ось чому ми вимушені вдаватися до допомоги спеціально навчених посланників, які несуть наші мантії і які прийшли у ваш світ зi спеціальною місією відновлення того Шляху, котрим ми ведемо людство Землі.

Тому вам надається повна інформація та повна свобода вибору, до кого прислухатися і за ким слідувати.

Я прийшов сьогодні з певною метою дати вам знання та інформацію, що стосується ваших контактів з тонким світом і його мешканцями.

Наші посланники, несуть вібрації вищих октав, і за рівнем вібрацій ви завжди можете відрізнити наших посланників, від будь-яких самозванців і тих, хто має  хибні погляди.

Є ще один критерій, який я вам дам, і який ви можете використовувати при розрізненні. Будь-яке досягнення на тонкому плані, про яке вам говориться, повинне мати своє підтвердження на фізичному плані.

Тому, якщо вам говорять, що ви є Ісусом, або Господом Майтрейєю, або ще ким-небудь із Владик, будь ласка, подивіться на себе й на те, що вас оточує, проаналізуйте уважно ваші стосунки з людьми, близькими. Не завжди все є очевидним, але якщо ви не наслідуєте у ваших життях те Вчення, яке давали Ісус, Мойсей, пророки й посланники минулого, то навряд чи ви є тим, ким вам говорять, що ви є.

У ваш цивілізований вік все-таки люди залишаються надто неосвіченими в питаннях віри й у питаннях взаємин з тонким світом. Тому з'являються різні пройдисвіти, які користуються вашим неуцтвом. Тому ми посилаємо наших посланників, щоб навчити вас розрізненню і дати істинне Вчення.

Ви маєте можливість вибору. Ви маєте можливість іти за вашими помилками або повернутися на той Шлях, якому ми вас вчимо протягом всього розвитку людства.

Я був сьогодні дуже відвертий, тому що настав час не ходити коло й навколо, а дати вам ту інформацію, яка дозволить вам уникнути помилок.

Більш ясного Послання, що стосується небезпек зв'язків з тонким світом, ми не давали. Проте момент настав, і терпіти довше ваші заклики про допомогу, коли ви потрапляєте в лапи злісних сутностей, ми більш не можемо. Повірте, що набагато легше попередити небезпеку, ніж потім закликати всі Сонми Небесні до позбавлення вас від небезпеки.

Щоб ви надто не лякалися, я маю сказати ще про те, що в контакт з істотами астрального плану, що відірвали себе від Бога, вступають, переважно, ті індивідууми, які в минулому мали карму з Богом, і ця карма примушує їх вступати в подібні контакти. І та одержимість, яку вони отримують, є наслідком їхньої карми з Богом. Неможливо уникнути повернення карми, але можна усвідомити у своїй свідомості минулі помилки, покаятися та попросити, щоб ангели захисту захистили вас від впливу астрального плану. Бог не хоче, щоб ви страждали, Бог хоче, щоб ви винесли уроки зі своїх минулих помилок і не повторювали їх.

Вам дається механізм роботи з вашою кармою через листи до Кармічного Правління, через роботу з кармою наступного місяця 23 числа. Чому ви на повну силу не використовуєте даровані вам можливості?

Якщо ви не будете користуватися даними вам милостями, то Божественна можливість може ослабнути або зовсім припинитися.

Я нагадую вам про те, що зараз і аж до 1 липня1 ви маєте можливість звертатися до Кармічного Правління з листами, у яких можуть міститься прохання з полегшення вашого кармічного тягаря. Тільки вам необхідно буде впродовж наступного півроку, до наступного засідання Кармічного Правління, узяти на себе певні зобов'язання, які дадуть вам можливість заробити благу карму для пом'якшення вашого кармічного тягаря.

Ви можете просити про допомогу вашим ближнім, і тоді ваша блага карма буде використана для допомоги їм.

Я особливо підкреслюю те, що карма з Богом розігрується на фізичному плані як божевілля або одержимість, і, як будь-який інший вид карми, ця карма може бути пом'якшена або відпрацьована. Потрібне усвідомлення ваших проступків у минулому й бажання їх не повторювати.

Як бачите, у ваших контактах з тонким світом не все так просто. І ви повинні завжди усвідомлювати всю повноту кармічної відповідальності, коли вступаєте в контакт із тонким світом, приймаєте послання, що виходять з тонкого світу й поширюєте їх.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
який щиро любить вас
і піклується про вас.

 

 

_____________

1 Згідно з Вченням Вознесених Владик, Кармічне Правління на Землі засідає двічі на рік впродовж двох тижнів у період зимового й літнього сонцестояння, приблизно з 20-22 грудня по 1 січня та з 20-22 червня по 1 липня. В ці дати можна звертатися з листами-проханнями до Кармічного Правління. Правила написання листів до Кармічного Правління викладені в диктовці Улюбленого Сурії від 21 грудня 2006 року.