Учення про Посвячення Розп'яття

Улюблений  Заратустра

23 червня 2007 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який знову прийшов до вас!

Я ЄСМЬ прийшов зараз у цей день, і я щасливий тим, що можливість, Божественна можливість, для нашого з вами спілкування через цього Посланника продовжилася. Ви, найімовірніше, не знаєте, що для того, щоб наша робота продовжилася, необхідно було підтвердження на фізичному плані готовності до подальшої роботи. Таке підтвердження, з одного боку, здійснював народ Росії, країни, яка дала притулок нашому Посланникові. І цей тест, це випробування народ витримав. Ми не можемо сказати, що все пройшло гладко, але ми бачимо, що в серцях дуже багатьох людей у Росії знайшло підтримку наше Вчення. Багато сердець запалилися вогнем, і цей вогонь видний нам, Вознесеним Сонмам. Тому що Полум'я, вогненність ваших сердець видні нам на нашому рівні. Ми бачимо кожне Полум'я в серці кожної людини, де б вона не перебувала. І за цим Полум'ям, і за цими Полум'ями ми судимо про готовність і приймаємо рішення про подальшу роботу.

З іншого боку, наш Посланник водночас проходила дуже важке випробування, яке ми називаємо Розп'яттям. Це випробування проходить кожен, хто досяг певного рівня свідомості. Це випробування є закономірною ділянкою Шляху. Я хочу зупинитися на цьому випробуванні й трохи розповісти вам про нього, тому що кожен з вас, якщо не в цьому житті, то в одному з наступних життів змушений буде проходити цей тест.

Закономірна ділянка Шляху. Ця ділянка пов'язана з тим, що кожен, хто дійшов до неї, змушений залишитися сам на сам з тими випробуваннями й тестами, що проходив улюблений Ісус, коли ніс свій хрест на Голгофу й потім проходив своє Розп'яття на хресті. Я хочу вам розповісти про це випробування. Щоразу, коли ви доходите до цієї точки Шляху, ви залишаєтеся сам на сам із цим випробуванням. Ви змушені рухатися вперед в умовах, коли вас ніхто не розуміє. Люди, схильні до масової свідомості, просто не здатні зрозуміти, що відбувається.

А відбувається наступне. Вібрації людини, яка дійшла до Посвячення Розп'яття, піднімаються настільки, що ті сили, котрі нам протистоять, починають діяти через кожну людину, яка оточує випробуваного. І може здатися, що весь світ озлобився чи збожеволів. Звичайно, у часи Ісуса цей іспит проходив на фізичному плані. І всі катування, ганьба й труднощі виникали на фізичному плані. Зараз у ваш освічений вік всі випробування перемістилися на психологічний план. Звичайно, люди здійснюють свої дії, які призводять до погіршення становища випробуваного, однак основний тест проходить на тонкому плані. Створюється враження дійсного Розп'яття, перебування на хресті матерії.

Вам важко це уявити, проте цей тест є найважчим. Вам не дають можливості розслабитися ні на хвилину, ні вдень, ні вночі. Вас долають всі мислимі і немислимі ситуації, як на фізичному плані, так і на плані думок та астральному плані.

Ви постійно перебуваєте під пресингом тих сил, що відстоюють ілюзію. І ті сили, які надавали вам підтримку з нашого рівня свідомості, виявляються ізольованими. Ми не можемо надати допомогу, ми не можемо ні омити рани, що наносяться на тонкі тіла, ні надати захист. Усі тіла випробуваного поранені й з них точиться кров, Світло, Божественна енергія, яка приваблює різних сутностей астрального плану, котрі приходять за тим, щоб катувати й отримати свою частку Світла.

Те саме стосується людей. Вони підходять і беруть Світло, яке безконтрольно виливається з пораненої аури. І лиш одиниці здатні усвідомити, що відбувається. До зовнішньої свідомості інших зовсім не доходить сенс того, що відбувається. І якщо випробуваний не витримує цього тесту, вступає в боротьбу чи вдається у відчай, позбавляється Віри й Любові, то вважається, що він не проходить своє Посвячення Розп'яття.

Згадайте Ісуса і його слова: "Прости їм, Господи, тому що не відають, що творять". І це щира правда, тому що до зовнішньої свідомості людей не доходить сенс того, що відбувається. І вони, кожен, виконують свою роль, хтось вимовляє слова огуди, хтось забиває цвяхи в руки і ноги випробуваного, хтось зраджує, хтось допомагає нести хрест.

Грандіозний спектакль розігрується в матерії. I всі Вознесені Сонми не мають права втрутитися. Випробуваний залишається сам на сам з обставинами зовнішнього світу й наодинці з Вищою частиною себе самого. І немає можливості відновити сили, немає можливості отримати бальзам благодаті з Вищого світу. У найгірші хвилини тесту порушується зв'язок і з Вищою частиною себе самого. І це подібно до страшної темної ночі Духа.

Страшне випробування. Однак це випробування є неминучим на Шляху, тому що без остаточного розставання із залишками его, з прихильностями до фізичного світу неможливе подальше просування Шляхом.

Одиниці на Землі готові пройти це випробування  і проходять його. До цих людей належить і наш Посланник.

Проте я вам розповідаю все це не для того, щоб ви пустилися в порожні пересуди й міркування. Я вам розповідаю все це тому, щоб ви також були готові до того, щоб пройти своє Розп'яття в матерії та остаточно відмовитися від всіх прихильностей.

Ми не лякаємо вас суворістю випробувань. Ми лише попереджаємо про те, що це є закономірною ділянкою Шляху. І кожен з вас, хто слідує Шляхом, зазначеним Вознесеними Владиками, буде рано чи пізно проходити своє Розп'яття в матерії та потім сходити на Вершину Духа.

Перш, ніж Бог довірить вам найвідповідальнішу роботу, Він має бути впевненим, що ви готові до цієї роботи й ніщо, ніякі зачіпки за фізичний світ не стануть перешкодою у виконанні вашої роботи для Бога.

Не приміряйте на себе зараз цей тест. Пам’ятайте, що я сказав: лиш одиниці на земній кулі зараз готові до проходження цього тесту. Для інших випробування найчастіше пов'язані з поверненням їхньої власної карми. Тест Розп'яття пов'язаний з несенням хреста планетарної карми, і для того, щоб вам довірили нести цей хрест, вам треба ще дуже багато працювати над собою та своїми недоліками, прихильностями й звичками.

Людям властиво перебільшувати свої досягнення на духовному Шляху. Однак як тільки надається можливість, ви вмить забуваєте про наші Послання та про ваші уявні досягнення і бадьоро й радісно кидаєтеся у води ілюзії та нетрi масової свідомості.

Тому, перш ніж приміряти на себе вбрання Христа, будьте чесні із собою та проаналізуйте уважно ваш спосіб життя, ваші прихильності й звички. Я не кажу, що ви повинні відмовитися від всіх ваших недоліків і звичок відразу. Мабуть, це буде вам не до снаги. Але вибрати вірний напрямок і намагатися дотримуватися його у ваших життях під силу дуже багатьом з тих, хто читає наші Послання.

Я хочу вам нагадати про те, що наші Послання є зараз для вас рятувальним тросом з вод ілюзії. Прийміть цей дарунок Небес із всією дбайливістю та трепетом, на які ви здатні.

А зараз я прощаюся з вами. І я був радий, що мені вдалося донести до вас ще одну приховану частину нашого Вчення ‒ Учення про Розп'яття.

Я ЄСМЬ Заратустра.