Повчання поточного дня

Владика Морiя

22 червня 2007 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов!

І, як завжди, я бажав би дати повчання, необхідне вам на вашому етапі Шляху.

Щоразу, коли я приходжу, мені хочеться донести до вас мій стан і моє напруження, котре я відчуваю, тому що я докладаю неймовірних зусиль для того, щоб донести до моїх учнів іноді дуже важливу й необхідну для них інформацію. Я посилаю свої думки, я даю знаки, я посилаю ангелів. І щоразу, коли ви стикаєтеся з моїми знаками на Шляху, ваш розум з невідомої мені причини робить вигляд, що немає ніяких знаків, або списує те, що відбувається, на непорозуміння чи збіг.

Щоразу приходжу, і щоразу вчу читати знаки. Я не можу спілкуватися з вами за допомогою слів. Для цього вам необхідно постійно підтримувати вашу свідомість на високому рівні. Найпростіше послати знаки у ваш світ. Однак чутливості вам не вистачає, сприйняття тонкого світу, відчуття тонкого світу.

Ви добре відчуваєте астральний план і готові з ним співпрацювати. Але більш високі плани Буття вислизають від вашої уваги, і зовнішні обставини вашого життя закривають від вас Божественні рівні й утруднюють проходження зв'язку з нашим світом.

Учу чутливості й читанню знаків. Щоразу, коли я приходжу, даю конкретні повчання. Щоразу слухаєте мене й буквально через кілька хвилин чи годин забуваєте те, про що говорилося. Ваша свідомість переходить на справи вашого світу, на те, що вас оточує, і із завидною сталістю ви ухиляєтеся від прийнятих вами самими в пориві відданості й Віри рішень і спрямовуєтеся за тимчасовими втіхами й задоволеннями вашого світу. Вам необхідно навчитися постійно зберігати у своїй свідомості уявлення про наш світ. Ви повинні постійно відчувати, що наші світи торкаються один одного. І щоразу, коли ви дозволяєте собі відвернутися від навколишньої дійсності й спрямувати свій погляд на Небеса, Небеса наближаються до вас. І щоразу, коли ви надто зосереджуєтеся на ілюзорних проблемах вашого світу, Небеса відходять від вас.

Повірте мені, що вібрації вашого світу не залишаються постійними впродовж дня. Є години, особливо рано-вранці й пізно ввечері, коли гомін вашого світу заспокоюється, і наш світ наближається. І в ці чудові миті багато хто з вас може побачити ангелів і елементалів навіть вашим звичайним фізичним зором. У такі хвилини близькості нашого світу дуже багато людей, чиї вібрації ще не набули достатньої гармонії та чистоти, навпаки, почувають безпричинну апатію, депресію та відсутність сенсу життя.

Тому хочеться вам сказати про те, щоб ви спостерігали у вашому житті всі подібні ситуації. Пройде не так вже багато часу за земними мірками й станеться розшарування, чи диференціація, серед населення Землі. Люди, які мають більш високі вібрації, зроблять свій вихід із Содому й Гоморри сучасних міст, клоак масової свідомості й низьких вібрацій. Вони оберуть для свого поселення чисті місця, які все ще є на земній кулі. І ті люди, чиї вібрації співзвучні сучасним містам, залишаться в них. Таким чином, природним шляхом станеться вихiд нової Раси людей у землю обітовану. І ангели отримають можливість зробити безболісно свою роботу з видалення з планети всього того космічного сміття, що не здатне до подальшої еволюції.

Це пророцтво було дано через багатьох пророків. І щоразу, коли люди чують його, вони продовжують займатися своїми повсякденними справами й не чують у своїй свідомості. Лише невелика кількість людей, які здатні чути, звертаються до Небес і отримують знаки на своєму Шляху. Вони спрямовуються в землю обітовану, і це дозволяє їм продовжити еволюцію.

Не лякаю вас, але даю повчання. Тому що саме зараз прийшов час для відвертої розмови з тими з вас, хто здатний чути й готовий до конкретних кроків на фізичному плані. Я не змушую вас негайно все кинути й спрямуватися в далекі місця. Ні, вектор вашого спрямування поступово притягне до вас Божественні можливості. І ви отримаєте якесь невловиме бажання до перемін, і ви зміните ваше життя відповідно до плину Божественної еволюції. Від вас вимагається покірність Вищому Законові й бажання слідувати Шляхом еволюційного розвитку. А для цього вам слід переглянути своє життя та своє ставлення до життя.

Причиною усунення з еволюційного шляху є зосередженість на власній персоні, зайве самозвеличення та егоїзм. Тому те, що вам необхідно найближчим часом розвинути в собі, ‒ це здатність до самопожертви, жаль і допомога ближнім. Тоді, коли ви здатні робити вчинки, нерозумні з погляду більшості людства, але безкорисливі й сповнені відданості Братству, ви твердо встаєте на Шлях, і ми міцно беремо вашу руку у свої руки. Від вас вимагається дуже малий прояв безкорисливості, спрямованості й відданості, і ці якості самі притягнуть до вас Божественні можливості, які виведуть вас із сучасних содомів і гоморр на шлях Світла й Радості.

Подумайте, як багато ви виграєте, рухаючись тим Шляхом, котрий ми вказуємо, і як малим вам варто пожертвувати: усього лиш вашим самозвеличенням і бажанням отримати щось для себе особисто.

Ваш рівень свідомості необхідно підняти до тієї мірки, коли ви зрозумієте, що, роблячи щось для свого ближнього, ви, фактично, піклуєтеся про себе. Ви або відпрацьовуєте ваші кармічні борги, або створюєте наробок благої карми, який дозволить в одну мить вирватися з небезпечної ситуації, варто вам лише вимовити поклик.

Ми даємо повчання в надії на те, що багато хто з вас здатний сприйняти наші слова. І не тільки сприйняти наші слова, але й почати діяти відповідно до Вчення, що дається вам.

Дуже важливо саме закріплення теоретичних знань на практиці. Тоді, коли ви знаєте Закон, але не виконуєте його у ваших життях, то ваша карма від цього не зменшується, а збільшується. Ви збільшуєте вашу карму, тому що є такий вид карми, як карма бездіяльності1. Ви отримали це Вчення, отже, ви здатні його сприйняти й діяти відповідно до нього. Якщо ви не дієте відповідно до отриманого Вчення, то тим самим ви ухиляєтеся зі Шляху. Ви ухиляєтеся зі Шляху навіть тоді, коли нічого не робите. А всьому провиною ваш двоїстий світ, світ, породжений вами самими, тими енергіями, що ви самі побажали витрачати не для вияву Божественних зразків, а для того, щоб отримати щось для себе особисто.

Настала пора до перетворення вашого світу. І перше, що ви повинні зробити, ‒ це почати діяти у ваших життях відповідно до Вчення, що дається нами.

Я був дуже різкий і непохитний. Тому що час змінився. Немає можливості довше чекати.

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан.

 

 

______________

1 Див. диктовку "Учення про карму бездіяльності". Улюблений Кутхумі, 24 червня 2005 року.