Про поточну ситуацію на Землі

Гаутама Будда

7 березня 2007 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який спішно прийшов до вас сьогодні, щоб дати важливе Послання, що стосується поточної ситуації на планеті Земля.

Як завжди, ті з вас, хто читає наші Послання, є тими людьми, які понад все готові до конкретних дій. Тому я приходжу до вас цим днем, щоб прояснити ситуацію та звернутися до вас по допомогу. Ваша рідна планета потребує вашої допомоги зараз. Не тієї допомоги, яку ви надаєте у ваших щоденних молитвах, а тієї допомоги, у якій повинні брати участь ви всі. Тому що ситуація є дуже напруженою, і черга землетрусів може стати причиною великих руйнувань і призвести до великої кількості людських жертв. Тому я приходжу, як Владика, який відповідальний за стан на Землі й за баланс енергій на планеті Земля. Ніякий інший Владика не може звернутися до вас у цій ситуації.

Я прошу вас про допомогу, яку можете надати ви всі, хто читає це моє Послання.

У той час, як ви прочитаєте цей мій заклик про допомогу, ніскільки не зволікаючи, вимовіть у своєму серці або вголос наступний заклик:

"О, Земле, я знаю, що тобі важко, я знаю, що ти потребуєш моєї допомоги цим днем. Я прошу моє Вище Я в ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ віддати ту Божественну енергію, яка надходить у мій храм сьогодні, на стабілізацію стану на Землі".

Тисячі з вас, хто готовий до подібної жертви, зможуть миттєво змінити ситуацію на планеті Земля.

Я рекомендую вам робити цей заклик у моменти будь-яких катаклізмів і стихійних лих, які пов'язані з планетою Земля.

А зараз я хотів би, користуючись нагодою, дати ще невелику інформацію, що стосується затемнення 19 березня 2007 року, затемнення Сонця. Сонце символізує Божественний розум, і будь-яке сонячне затемнення, коли воно відбувається, є додатковим навантаженням на ваші тонкі тіла. Тоді, коли відбувається сонячне затемнення, за декілька днів до затемнення і впродовж декількох днів після затемнення, я рекомендую вам ретельно стежити за собою, за своїм розпорядком дня. Більше відпочивати, більше спати. І, звичайно, стежити за вашою гармонією.

Ваші недосконалі енергії, які присутні у ваших нижніх тілах, активізуватимуться, і ви можете відчувати не зовсім комфортні стани. Для деяких це буде безпричинна дратівливість, дисгармонія, а деякі просто здатні впасти в депресію або здійснювати неконтрольовані вчинки. Особливо небезпечні сонячні затемнення для психічно неврівноважених людей і людей, які страждають на психічні захворювання. Тому потурбуйтеся про душевний комфорт ваших близьких родичів. Постарайтеся захистити їх від будь-яких негативних станів.

Дуже корисним буде здійснення медитацій і молитовних практик, спрямованих на гармонію, спокій, Любов.

Я прийшов, щоб попередити вас про несприятливу течію енергій на поверхні Землі. Я прийшов запевнити вас, що все у ваших силах, і ви здатні гармонізувати ситуацію на планеті своїми власними силами, навіть не вдаючись до допомоги Вознесених Сонмів.

Вам треба тільки уявити собі, що дарована вам Богом енергія може за вашим бажанням бути спрямованою на гармонізацію ситуації на планеті й запобігання будь-яким стихійним лихам.

Стихія не сліпа. Стихія виходить з рівноважного стану під впливом ваших думок і ваших почуттів, якщо вони негармонійні. Так само стихія здатна ввійти до рівноважного стану, якщо ви докладаєте зусиль до того, щоб гармонізувати себе й людей, які вас оточують.

Стежте за тим, щоб ваші думки й почуття залишалися у спокійному, рівноважному стані не тільки впродовж сьогоднішнього дня, але і як мінімум до кінця поточного місяця.

Ми пильно стежимо за ситуацією на планеті й надаємо всю необхідну допомогу. Проте сьогодні я прийшов, щоб звернутися за допомогою до вас, щоб ви відчували наші плечі поряд з вами й щоб ми змогли спиратися на вас у тих ситуаціях, коли планеті погрожує катаклізм.

Я був радий тому, що наша сьогоднішня зустріч відбулася та мені вдалося донести до вашої зовнішньої свідомості таку важливу й необхідну інформацію.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда,
з Любов'ю та надією на вас.