Учення про відданість

Улюблений Ель Морія

10 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас цим днем!

Я прийшов для того, щоб оголосити вам про завершення поточного циклу диктовок, що ми давали через нашого Посланника.

Отже, цикл завершений. І ми щиро сподіваємося на те, що наші зусилля та наша енергія, яку ми витратили на передачу наших Послань і заклали в сам текст наших Послань, не пропадуть. І ви будете перечитувати наші Послання і те, що не відкриється вам з першого разу, ви здатні будете сприйняти з другого, третього чи четвертого разу.

Повірте мені, що дуже багато очевидних Істин, на яких ваші очі навіть не зупиняються, бо вам здається, що ви все це вже багато разів чули й знаєте, переглянуті вами під іншим кутом зору, через якийсь час набувають нового звучання. Тому що ви прожили ці моменти Істини у вашому житті. Так, зовсім по-іншому сприймаються Істини тоді, коли ви їх читаєте й тоді, коли ви їх проживаєте у ваших життях. І відмінність полягає в тім, що, коли ви серцем відкриєте для себе Божественну Істину, а не просто пробіжите її очима в тексті, ця Істина вже ніколи не залишить вас. І ви станете носієм цієї Істини. Ця Істина буде притаманна вам, як невід'ємна частина вас самих. І це той стан вашої свідомості, якого ми домагаємося від вас. Не переказувати старі як світ Істини, а стати носіями Істини, носіями нашого Слова й тими, хто втілює наше Вчення в життя.

На жаль, таких людей небагато. Тільки одиниці з вас здатні цілком підкорити своє життя виконанню наших заповітів і служити безкорисливо, перетворивши у служіння все своє життя.

Ми знаємо про вас. Ми знаємо кожного з вас, хто здатний виконувати наші доручення та робити наші справи на фізичному плані.

Кожен з вас перебуває під нашим пильним контролем і спостереженням. І багато хто з вас, уже отримавши весь ступінь нашої довіри, наші вірчі грамоти, усе-таки не знаходять у собі сили продовжити почату справу й ідуть зі Шляху.

Щоразу, коли ви стикаєтеся з нами й отримуєте нашу довіру, не думайте, що це випадковість. Багато втілень ви заслуговували право просто вступити з нами у спілкування та виконувати прийняті вами самими на себе перед вашим втіленням зобов'язання.

Але образливіше всього те, коли ви заслуговуєте нашу довіру й отримуєте наші вірчі грамоти, але потім ухиляєтесь від ваших зобов'язань. Ваш розум завжди послужливо надасть вам масу логічних доказів того, що ви праві. Однак ваше серце ніколи не обдурить вас. І до кінця цього втілення ви завжди будете почувати важкість на серці. Важкість від невиконаного вами обов'язку.

Я не хотів би опинитися на вашому місці. Тому що немає нічого у вашому світі більш обтяжливого, ніякої провини, що за тягарем вчиненого була б порівняна до зради тієї справи, якою є священна праця в ім'я Життя на Землі.

Я прийшов до вас сьогодні ще й для того, щоб нагадати вам про прийняті на себе зобов'язання. І якщо до кінця цього року ви все-таки зміните своє рішення та повернетеся до виконання прийнятих вами зобов'язань, вашого боргу, то ми виступимо вашими захисниками перед Кармічним Правлінням і намагатимемося пом'якшити максимально кармічні наслідки вашого невірного вибору в минулому.

Дуже мало щирих служителів перебуває у втіленні. І нестерпно спостерігати, як вони один за одним відмовляються від виконання свого обов'язку й спрямовуються за міражами вашого світу.

Повірте мені, немає у вашому світі нічого, що можна було б хоча віддалено порівняти з радістю служіння, з отриманим задоволенням від виконаного обов'язку, від проведеної роботи. І тоді, коли ви повертаєтеся в ефірні октави Світла, після вашого відходу з фізичного плану, мільйони істот Світла з усього Всесвіту квапляться засвідчити вам свою повагу й подякувати вам за вашу самовіддану працю в період земного втілення.

Беріть приклад не з тих, хто на очах. Дуже багато наших відданих служителів чекають все життя, щоб зіграти свою маленьку роль. І ця, здавалося б, незначна роль приводить часом до змінення ситуації в цілій країні, а іноді й у всьому світі.

Тому чуйно прислухайтеся до свого серця. Чи не настала пора для вас виявити ваше служіння Життю?

Ми з радістю надамо вам всю необхідну допомогу. Ми знайдемо можливість донести до вашої зовнішньої свідомості те завдання, необхідність виконання якого настала. Але тоді, коли вам треба буде діяти, не пхикайте й не кажіть, що вам важко, і у вас болять ваші старі рани, і немає достатньої кількості їжі в запасі.

Немає у вашому світі нічого, що могло б зупинити істинних співробітників при виконанні ними свого завдання життя.

Тому намагайтеся постійно зберігати свою відданість і готовність. Постійно тренуйте себе. Тренуйте ті внутрішні м'язи, які дозволять вам діяти тоді, коли здається, що вже немає сил і можливості.

У вашому житті завжди є місце подвигу. І ваш подвиг не буде оцінений зовнішньою свідомістю людей, але ваш подвиг буде оцінений на Небесах. Тому що тільки тут знають ціну тому подвигу, який ви робите у втіленні, коли зберігаєте вашу відданість в іноді нестерпних умовах, що оточують вас на фізичному плані.

Я був радий дати вам це невелике Вчення про відданість. І я радий подвійно, тому що зумів дати це Вчення в останній диктовці цього циклу, який ми здійснили через нашого Посланника.

Я буду радий, якщо надалі можливості будуть сприяти нам, і ми зможемо продовжити давати наше Вчення через нашого Посланника.

Я хотів би подякувати Тетяні за її служіння.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
з Вірою та Надією на вас
і Любов'ю до вас.