Попередження тим, які йдуть

Господь Майтрейя

9 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас через мого Посланника!

Я прийшов для того, щоб сповістити вам про деякі невідкладні речі, з якими вам слід ознайомитися.

Ви знаєте, що ми приходимо до вас і маємо можливість приходити завдяки особливій диспенсації. Ця диспенсація дозволяє нам спілкуватися з вами й давати наші Послання через спеціально підготовлених індивідуумів, які служать нам і обіймають посаду наших Посланників чи наших вісників. І ось зараз ми маємо можливість говорити через одного з наших Посланників.

Ми раді, що Вчення, яке дається нами, достатньо широко розповсюдилося та знаходить відгук у ваших серцях. Проте, на жаль, не все так добре, як хотілося б. І дуже багато хто з вас, хто знаходить це наше Вчення, що дається через нашого Посланника, і запалюється, через якийсь час відходить. Його свідомість поступово згасає та починає цікавитися тими речами, що ведуть зі Шляху. Різними брязкітками вашого світу.

Ви повинні навчитися робити розрізнення між істинним Вченням і сурогатами, що в достатку зустрічаються у вашому світі.

Ми говорили, і я повторю ще раз: 90 відсотків полиць ваших книгарень заставлені тими вченнями, у яких Істина присутня не більш ніж на 10 відсотків. І ось на користь цих сурогатів ви робите свій вибір і відвертаєтеся від дружелюбно поданих для вас страв нашого столу.

Чому? Тому що в тих багатьох вченнях, котрі присутні у вашому світі, не треба робити ніякого вибору. Не треба дотримуватися дисципліни учня та не треба мати ніяких зобов'язань. Від вас нічого не потрібно, крім вашої енергії, вашої Божественної енергії, яку ви безконтрольно використовуєте, приділяючи увагу сурогатам. І весь ілюзорний світ псевдовчень існує через те, що ви підгодовуєте його своєю енергією.

І я ще раз повторю те положення раніш даного вам Вчення, яке говорить про те, що ви несете відповідальність за кожен ерг витраченої вами Божественної енергії. Вам здається, що ви не робите нічого особливого. Ви просто відвідуєте семінари чи проходите навчання, як вам здається, корисне для вас. Ви витрачаєте ваші гроші, але гірше всього, що ви витрачаєте відпущену вам Богом Божественну енергію. Ви робите ваш вибір, і цей вибір змушує вас творити карму.

Так, улюблені, ви творите карму, коли підтримуєте хибні вчення. Справа в тім, що ви перебуваєте на різних ступенях свого розвитку. І деякі з вас такі безневинні, що приймають за дорогоцінні камені послужливо пропоновані підробки, які зовні блищать, але не мають ніякої внутрішньої цінності.

Але ті з вас, хто мали можливість відчути смак Істини, читали наші Вчення, а потім раптом відчули потребу пошукати ще десь щось, ось вони несуть на собі карму невірного вибору й невірного використання Божественної енергії. І, переважно, вами керує в такому випадку ваше его. Ви відчуваєте незадоволення тільки через те, що не бажаєте розстатись із тією частиною вас самих, котра навіює вам: "Є багато доріг. Не варто замикатися на чомусь одному. Всі дороги ведуть до Бога".

Однак, це дуже широко розповсюджена у ваші дні омана. Тому що є дороги, котрі ведуть до Бога, а є дороги, котрі ведуть від Бога.

І я дам вам вірний орієнтир, як вам не збитися з вашого Шляху.

Ви повинні усвідомити, що вами рухає, коли ви бажаєте пошукати якесь нове модне вчення. Який ваш мотив? Переважно, ваше его нашіптує вам про те, що вам не варто зациклюватися на чомусь одному, немає нічого нового в тих диктовках, які Владики дають через свого Посланника.

І дійсно, у наших Посланнях не міститься нічого нового. Це Вчення ми давали через багатьох наших Посланників протягом багатьох тисяч років. І якби ви засвоїли це Вчення хоч би на 10  відсотків, то ви ніколи б не проміняли це Вчення на ту облудність, що вам пропонують під виглядом наших вчень.

Шукайте причину вашого відходу зі Шляху всередині вас самих. Тільки ви самі робите вибір і приймаєте рішення. На жаль, ми не можемо змусити вас слідувати  зазначеним нами Шляхом. У вас є вибір, і у вас є вільна воля, якою ви маєте право керуватися при всіх ваших виборах, котрі ви здійснюєте на фізичному плані.

Проте час вашого вибору обмежений часовими рамками. І якщо ви нічому не вчитеся і втілення за втіленням продовжуєте йти на поводі у свого его замість того, щоб розстатися з ним, ви дуже різко попереджаєтесь про ваш невірний вибір. Але тоді, коли ви наполягаєте на своєму й продовжуєте, закусивши вудила й закривши очі, слідувати своїм шляхом, вам дають спокій.

І тільки втручання ваших заступників на Небесах, з якими ви проводили разом не одне втілення, може вам допомогти. Але частіше вам просто дають спокій, і ви змушені животіти в ілюзії довгі втілення, поки еволюція не поставить хрест на вашому життєпотоку, і ви не будете визнані непотрібним баластом. Бог звільняється від мертвих і хворих клітин. Якщо здоровий організм не буде звільнятися від ракових клітин, які думають тільки про себе, то весь організм може занедужати.

Тому ми приходимо й з дивною наполегливістю попереджаємо вас знову й знову про те, щоб ви ретельно обмірковували всі ваші кроки, які ви робите у вашому житті.

Ті люди, які ніколи не чули про наше Вчення та ніколи не відвідували наших навчальних класів, несуть один тягар невірного вибору шляху.

Але ті, хто один раз прийняв рішення присвятити своє втілення справі служіння Братству й не виконав свого зобов'язання, розглядаються як зрадники, і їхня карма така важка, як не важка карма злочинців і вбивць.

Я приходив сьогодні із цим Посланням. Можливо, я зіпсував комусь із вас настрій. Але я повинен дати вам цей шанс все обміркувати й, змістивши своє его, прийняти зважене рішення, засноване на позиції Божественного розуму в вас.

Я буду радий простягнути руку допомоги тим з вас, хто попросить мене про допомогу, і звернеться до мене у хвилину тяжких роздумів над вашою долею.

Я ЄСМЬ Майтрейя.