Учення про істинну Віру

Улюблений Ісус

8 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас цим днем.

Щоб вам була зрозуміла мета мого приходу, я хотів би зупинитися на загальновідомих речах, що прийняті у вашому суспільстві на властивому йому ступені свого розвитку. Отже, ви живете у вашому світі й рідко стикаєтесь із тими речами, про які вам слід задуматися насамперед. Ви стурбовані всім, що вас оточує у вашому житті. Ви думаєте про те, як забезпечити свою родину, про те, що вам надягти чи що поїсти. Багато суєти у вашому житті. І вам здається, що ви живете цілком виправдано, як всі.

Однак якщо задуматися над тим, що ви робите у ваших життях і наскільки це виправдано з погляду того Вчення, що я давав вам 2000 років тому, то нічого не змінилося. Мені саме час знову приходити у втілення та говорити вам про ті самі речі, про які я говорив тоді.

Пам’ятаєте, я говорив про те, щоб ви не турбувалися про хліб насущний, що лілії польові виглядають набагато краще вас. Птахи небесні не орють, не сіють, а ситі. І Господь так само може піклуватися про вас1.

Чому ви, перебуваючи на вершині еволюційних сходів земних еволюцій, так багато уваги приділяєте вашим самим звичайнісіньким потребам? Ви буквально робите культом одяг, їжу, престижні речі.

Нічого не змінилося відтоді, як я приходив у втілення 2000 років тому. Ви освоїли багато сучасних речей. У вас є сучасна техніка, автомобілі, комп'ютери, але ваша свідомість продовжує перебувати на тому ж рівні, на якому вона була 2000 років тому. Це прикро.

Ви розумієте, до чого я хилю? Ви стурбовані масою непотрібних речей, які існують у вашому світі, і 99 відсотків вашого часу ви зайняті цими речами. Подумайте про те, як ви можете прийти до вашого Отця на Небесах, якщо ви постійно зайняті земними проблемами.

Навіть тоді, коли, як вам здається, ви присвячуєте себе Богові, ходите до церкви, молитеся, дотримуєтесь церковних правил, навіть тоді ви не стільки думаєте про Бога, скільки стурбовані тим, що про вас думають інші люди. Як ви виглядаєте, у той час коли перебуваєте у храмі, і як виглядають інші люди, які прийшли разом з вами до храму. Коли я маю можливість бути присутнім під час церковних служб у храмі, а не під час всякої служби я можу бути присутнім, я з подивом прислухаюся до ваших думок і вловлюю ваші почуття. І ви знаєте, дуже рідко можна зустріти істинно Божественні почуття в людей.  Переважно, ви приходите у храм для того, щоб вирішувати ваші земні проблеми, щоб вам краще жилося і були здорові ви й ваші родичі. А іноді, навпаки, ви бажаєте зла іншим людям, з якими ви знайомі.

Ви продовжуєте вирішувати в церкві ваші земні справи. Ви не думаєте про Бога. І якщо ви підходите до мого образу, то тільки для того, щоб попросити про щось, чого вам не вистачає у вашому земному житті.

Подумайте про мої слова. Вам здається, що я кажу загадками, незрозуміло, куди я хилю.

Я кажу про те саме, про що говорив 2000 років тому. Я намагаюся дати вам зрозуміти, що необхідно замислитися про вашу душу, про ваші взаємини з Богом і, насамперед, з Богом всередині вас. Я вчив усамітненню з Богом під час молитви, і я засуджував  лицемірство2. Я повставав проти букви закону, я змушував вас замислитися про дух. І зараз я кажу про те саме. Вас не повинно цікавити  нічого, крім ваших взаємин з Богом. І тоді, коли ви шукаєте Бога для того, щоб знайти сенс життя та почати вчити цьому сенсові інших, то ви не приходите до Бога, а тільки віддаляєтеся від Нього.

Тільки тоді, коли ви знаходите повне задоволення від спілкування з Богом всередині вас, і вам не треба ні з ким ділитися вашою тихою радістю, тому що ви цілком задоволені й щасливі, тільки тоді ви знаходите істинного Бога. І я з розчуленням маю можливість спостерігати за вами. І ви починаєте відчувати мою присутність.

Я поруч з вами завжди. Але ваш стан свідомості й ваша заклопотаність світськими проблемами розділяють нас, відділяють один від одного.

Я так прагну до спілкування з вами! Такі рідкісні хвилини, коли мені вдається вступити з кимось із вас у пряме спілкування. Я такий щасливий цими митями. Я дуже добре усвідомлюю, що кожна людина, яка має цей досвід безпосереднього контакту зі мною, уже не зможе жити так, як всі. Вона буде шукати самоти й внутрішнього спілкування зі мною. І без цього спілкування вона вже не зможе мислити себе й своє життя.

Та тиха радість та умиротворення, що поширює така людина навколо себе в житті, краще всяких проповідей і наставлянь. Вона є живим прикладом єдності зі мною та з Богом, який перебуває всередині неї самої.

Найкращі й найбільш віддані християни досягали цієї внутрішньої єдності в тиші їхніх сердець. Проте були інші, котрі намагалися грати в умиротворення, у любов, у благодать. Але одного короткого погляду, кинутого на них, було достатньо, щоб визначити ступінь їхнього лицемірства й відсторонитися.

Я бажав би, щоб ви змогли знайти у своєму серці дар розрізнення, і відрізняти всіх вовків в овечих шкурах, якими б красивими словами вони не прикривалися і які б справи не робили. Дуже багато хто робить, здавалося б, правильні речі, говорить про Бога, ходить до церкви, але у своєму серці вони набагато далі від мене, чим багато хто з тих, хто не афішує своєї віри, але виконує заповіді Отця у своєму серці.

Я приходив до вас цим днем, щоб нагадати про те Вчення, яке я давав 2000 років тому, але яке й дотепер не втратило своєї актуальності. Я хочу вам нагадати, що мене розіп'яли за те Вчення, яке я ніс. І якби зараз я прийшов і почав давати моє Вчення, то я так само піддався б переслідуванням з боку книжників і фарисеїв, які сидять у церквах.

Є щирі служителі, але ще більше хибних служителів. Тому я хочу, щоб ви робили розрізнення у вашій свідомості й не сварили б назагал ту чи іншу церкву, те чи інше вчення.

Правильне вчення може невірно переломлюватися в неочищених серцях людей. Але це не означає, що вчення невірне. Шукайте Бога насамперед всередині себе, у своєму серці. І тоді, коли ви набудете внутрішнього співзвуччя з Богом, вам не будуть страшні ніякі вовки в овечих шкурах і ніякі хибні пастирі.

Я був радий прийти до вас цим днем і нагадати про моє Вчення, що я давав раніш і з яким я приходжу знову через цього Посланника.

Я ЄСМЬ Ісус.

_____________

1 Матв. 6:25-33:

"25 Тому кажу вам: не піклуйтеся для душі вашої, що вам їсти й що пити, ні для тіла вашого, у що одягтися. Душа чи не більше їжі, і тіло одягу?

26 Гляньте на птахів небесних: вони не сіють, не жнуть, не збирають у комори; і Отець ваш Небесний харчує їх. Ви чи не набагато краще їх?

27 Та й хто з вас, піклуючись, може додати собі росту хоч на один лікоть?

28 И про одяг що піклуєтеся? Подивіться на польові лілії, як вони ростуть: не трудяться, не прядуть;

29 але кажу вам, що й Соломон у всій славі своїй не вдягався так, як всяка з них;

30 якщо ж траву польову, котра сьогодні є, а завтра буде кинута в піч, Бог так вдягає, тим більше вас, маловіри!

31 Отже не піклуйтесь і не говоріть: що нам їсти? чи що пити? чи в що одягтися?

32 тому що всього цього шукають язичники, і тому що Отець ваш Небесний знає, що ви маєте нестаток у всьому цьому.

33 Шукайте ж раніше Царства Божого й правди Його, і це все додасться вам".

 

2 Матв. 6:5-6

"5. І коли молишся, не будь, як лицеміри, які люблять у синагогах і на перехрестях, зупиняючись, молитися, щоб показатися перед людьми. Істинно кажу вам, що вони вже отримують нагороду свою.

6. Ти ж, коли молишся, увійди в кімнату твою і, зачинивши двері твої, помолись Отцеві твоєму, Котрий потай; і Отець твій, який бачить таємне, віддасть тобі явно".