Час вибору

Санат Кумара

7 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов до вас через мого Посланника. Я ЄСМЬ який прийшов спішно, для того щоб передати вам важливе повідомлення, котре стосується вашої планети, яка переживає складний час. Ви чуєте мене?

Я ЄСМЬ Санат Кумара, той, кого ви знаєте як Ветхого Днями, той, хто приходив на вашу планету в найтемніший час і не залишає її до цього дня.

Я ЄСМЬ той, хто є для вас самим турботливим вашим батьком. І як ваш батько, я прийшов, щоб дати вам Послання, яке стосується переживаного вами часу.

Ви всі перебуваєте у стані переходу вашої свідомості на вищий рівень. Ви всі повинні зробити перехід у вашій свідомості. Проте серед вас є ті, хто не бажає слідувати еволюційному шляху розвитку. Ви гальмуєте хід еволюції, і тому для вас настає той час, про який ми попереджали.

Усякі змінення на планеті можливі тільки тоді, коли вони санкціоновані вищим направляючим і координуючим органом цього Всесвіту. І ось я прийшов для того, щоб дати вам роз'яснення, яке отримане щойно, і яке стосується планети Земля та її еволюції.

Ті з вас, хто не зможе до кінця цього року здолати в собі ті якості, які не дозволяють вам просуватися вашим шляхом, будуть особливо й наполегливо посунені у своєму розвитку.

На жаль, ті з вас, хто має потребу в тім, щоб отримати це моє Послання насамперед, навряд чи читають наші диктовки, які ми даємо через нашого Посланника. Однак на тонкому плані, через свідомість тих, хто читає наші Послання, ви отримаєте це попередження.

Наше попередження пролунало у вашому фізичному світі, і отже, кожен у вашому фізичному світі здатний і повинен почути його, незалежно від того, сприймаєте ви наші слова вашою зовнішньою свідомістю чи ні. На внутрішньому плані ви отримаєте наше Послання. І перед вами постане вибір: слідувати еволюції чи продовжити тішити своє его й розважатися в ілюзії.

Є серед вас ті, для кого термін космічної можливості не настав. І для вас ще є час, і ви можете продовжувати ваш розвиток. Однак є ті, хто згаяв всі відпущені строки, і для них я даю це сьогоднішнє Послання.

Ви знаєте всередині себе, кого стосується це Послання. Ви упускаєте одну космічну можливість за одною. І ви думаєте, що не буде межі вашому ухилянню від того шляху розвитку, який для вас призначений. Що ж, настав час, коли ви будете дуже наполегливо посунені для того, щоб прийняти остаточне рішення та вибрати або подальший розвиток, або ви самі поставите хрест на вашому подальшому розвитку.

Бог дуже милостивий. І тих, хто не бажає слідувати встановленому в цьому Всесвіті Законові, Він просто залишає самому собі. І ті тупикові гілки еволюційного розвитку, котрі ви зустрічаєте на деяких островах в океанах, що продовжують сидіти біля багаття та пожирати свою порцію м'яса, колись давно також зробили свій вибір. Той вибір, що постав перед вами зараз.

Відповідно до нової диспенсації, ви зробите цей вибір усвідомлено. Ви у своїй зовнішній свідомості будете знати той остаточний вибір, який ви зробите. І ми залишимо вас у спокої. Еволюція для вас перестане існувати, і ви покотитеся донизу сходами назад, на багато й багато тисячоліть.

І вже до кінця цього життя ви будете спостерігати плоди свого власного вибору.

Усі ви перебуваєте на різних ступенях свого еволюційного розвитку.

Серед вас є представники Третьої, Четвертої, П'ятої та вже Шостої Корінних Рас. Зараз настав час вибору для тих, хто повинен перейти на подальший ступінь, але не можуть цього зробити через власні лінощі й недбайливість. Я говорю про тих представників П'ятої Корінної Раси, які не квапляться слідувати висхідними сходами й продовжують жити так, начебто нічого не відбувається у світі. Начебто час не змінився, і всі процеси не прискорилися.

Вам слід до кінця цього року розібратися із собою та зрозуміти, який ви маєте намір подальшого існування.

Ваш час прийшов, не тому що ви відстали у своєму розвитку. З вашим інтелектом все в порядку, але ви відстали за показниками розвитку вашої душі. І ті вибори, які ви робите, усе далі й далі відсувають вас від еволюційного шляху розвитку й змушують вас скочуватися на шлях лукавий, шлях розвитку плотського розуму. І ваш інтелект у такому випадку слугує для вас не найкращим чином. Ви намагаєтеся з позицій вашого розуму вирішувати складні Божественні завдання. Але Божественні рішення приходять тільки тоді, коли ви відмовляєтеся від земної людської логіки й підкоряєте всього себе, усе своє єство служінню Вищому Законові.

Отже, я прийшов сьогодні не з дуже радісною звісткою. І для того, щоб врівноважити баланс енергій у вашій свідомості, я бажаю дати іншу інформацію, яка носить більш радісний характер.

Для тих з вас, хто вибрав шлях еволюційного розвитку й слідує цим шляхом, незважаючи на всі труднощі, з якими він стикається в житті, я приніс звістку про нову можливість і нову диспенсацію. Для вас відкривається можливість прискореного розвитку вашої свідомості. І багато хто з вас вже до кінця цього року помітить, наскільки швидко ваша свідомість зміниться, і ці змінення вашої свідомості будуть притягувати до вас тих людей, які слідують з вами в одному напрямку. Ви зможете впізнавати один одного за горінням ваших очей, за биттям ваших сердець, за тією дивною та щедрою віддачею себе на служіння всьому Життю.

Ви зможете об'єднуватися за новими принципами й будувати життя на основі тих законів, що існують на Небесах.

Для вас ми готуємо проєкти наших Общин на тонкому плані. І ви зможете, об'єднуючись на фізичному плані, служити взірцями нових поселень, нових общин, нових міст.

Я радий закінчити сьогоднішнє Послання на цій радісній ноті!

Завжди, за всіх часів існувала можливість вибору. І одні люди вибирали один шлях, другі віддавали перевагу іншому вибору.

І це той самий процес, що описаний у Біблії як процес відділення зерен від бур'яну¹.

Просто час змінився та цей процес, який займав раніше багато життів, ви можете спостерігати протягом одного вашого теперішнього життя.

Я бажаю вам робити тільки вірні вибори у ваших життях, слідувати шляхом еволюційного розвитку.

З Богом!

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

 

 

_____________

¹ Матв. 13:25-30, 36-43.