Учення про вашу душу

Улюблений Кутхумі

6 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас знову.

Я прийшов, як завжди, для наставлянь, необхідних вам, для наставлянь, яких потребує ваша душа, що знудьгувалася за реальним, Божественним світом.

Ми приходимо раз по раз, щоб подбати про вашу душу й дати їй ту підтримку, якої вона потребує. Ось і сьогодні я прийшов, щоб дати невелике Вчення про вашу душу й для вашої душі.

Давайте разом з вами замислимося на хвилину про те, що являє собою ваша душа? Чи є вашою душею весь ваш вияв? Що мається на увазі під душею?

Насправді ви є дуже складним утворенням. У вас є ваша Божественна частина, розташована в Божественному світі, яка ніколи не залишала Божественного світу. І у вас є душа - та частина вас самих, котра була створена спеціально будівельниками форми для вашої подорожі проявленими світами.  І ваше фізичне тіло, що є вмістилищем вашої душі на період земних втілень.

Ви є дуже складною конструкцією. І якби не вимога часу, я б не прийшов давати вам це важливе Вчення про вашу душу.

Справа в тім, що дуже багато хто з вас плутається в термінах і розуміють під душею трохи інші речі, чим є насправді.

Ваша душа тісно й нерозривно пов'язана з вашим фізичним тілом, але зв'язок вашої душі з вашими тоншими, Божественними тілами в якийсь момент розвитку вашої душі був загублений. Це було викликано тим переломним моментом, коли ви побажали залишити Божественний світ і заглибитися в матерію. Ви побажали набути людського досвіду, це було необхідно для еволюції вашої душі. Тому що ваша душа не змогла б еволюціонувати, якби не отримала досвіду людської еволюції. Неможливо розвиватися, якщо ви постійно не отримуєте поглиблення досвіду. Ви спускаєтеся у дедалі щільніші вияви фізичного світу й це подібно до того, як ваша душа й вища частина вас самих спускаються в батискафі на дно фізичного океану. Батискафом у такому випадку слугує ваше фізичне тіло. А ваша душа, нерозривно з ним пов'язана, є вашими тонкими тілами, астральним тілом, ментальним тілом та ефірним тілом. Ваші тонкі тіла нерозривно пов'язані з вашим фізичним тілом і еволюціонують завдяки вашому фізичному тілу.

Якщо ми повернемося до аналогії з батискафом, то ваші тонкі тіла є електронними системами й системами життєзабезпечення вашого батискафа.

Але тільки тоді, коли є людина, яка керує батискафом, батискаф може виконувати певні завдання на дні океану.

Багато хто з вас перебуває в тому стані свідомості, коли керування батискафом губиться. Ваші вищі, Божественні тіла втрачають зв'язок з батискафом, і батискаф стає наданий самому собі.

Інший образ, який можна навести, образ вітрильника, що втратив керування під час  шторму. Ви живете вашим суто фізичним життям і не замислюєтеся про те, хто ви є, звідки прийшли й куди йдете. Це обмежує вашу мету й завдання тільки фізичним світом і не дозволяє вам розвиватися далі.

Був етап, коли вам необхідно було набути досвіду сходження в матерію, досвіду ваших втілень. Ваші тонкі тіла, ваша душа, під час вашої подорожі матерією змогла розвитися та вдосконалитися. Ваша конструкція дедалі більш ускладнювалася. Але на якомусь етапі ви втратили єдність із вашою душею. Ви перестали відчувати тонкі світи, відірвалися від вашої душі. Ваша душа стала відокремленою від вас самих, так само як відокремилися ваші вищі тіла. Це породило страждання вашої душі. І багато частин вашої душі під час багатьох ваших втілень були загублені вами. Тоді, коли ви допускали негармонійну поведінку, яскраво виражені небожественні вчинки, ваша душа дуже страждала, і це страждання змусило її частково залишити вас. Тому ваші тонкі тіла вже при народженні носять на собі неповноцінність ваших минулих втілень.

Ви повинні зрозуміти, що існує тонша частина вас самих. Це ваша душа, яка подібна до маленької дитини. І дуже багато проявів вашого світу дуже сильно травмують вашу душу. Вона стискається та може навіть залишати ваше фізичне тіло. Але без вашої душі ви втрачаєте здатність виявляти Божественні почуття, ви втрачаєте ще більше зв'язок з Божественним світом, тому що через вашу душу може виявлятися Вища частина вас самих.

Вам потрібно повернення до гармонійного розвитку вашої душі, вашого фізичного тіла й Вищої частини вас самих. Усі ваші тіла необхідно врівноважити й гармонізувати.

Для того щоб ви змогли зійти на подальший ступінь вашого еволюційного розвитку, вам необхідно зібрати всі загублені частки вашої душі. Вам необхідно відновити вашу цілісність, внутрішню гармонію та спокій.

І це досягається особливими практиками й методиками. Кожен час давав нові практики й нові методики, здатні впорядкувати ваші тонкі тіла. І кожна методика була розрахована на свій час.

Зараз, оскільки нові енергії та вібрації прийшли на Землю, то для вашої душі найкращим буде перебування в тиші на природі. Все ще існують на земній кулі куточки, у яких природа ще не підпала під руйнівний вплив цивілізації. Ось ці місця мають послугувати для вас притулками й лікарнями, перебуваючи в яких ви зможете відновити цілісність вашої душі, тіла й Божественної частини вас самих.

Ви не зможете досягти цього у великих містах.

Вам буде потрібен час для відновлення ваших енергій.

І якщо ви зможете практикувати ваші медитації на природі якомога більшу кількість часу, то поступово ви зможете притягти з простору всі частки вашої душі. Тоді, коли ваша душа відчує вашу любов, турботу, вона притягнеться до вас із простору, щоб вже ніколи не залишати вас на вашому шляху.

Я намагаюся дати вам дуже важливе Вчення. І я намагаюся донести до вашої свідомості, що ваша подальша еволюція неможлива доти, поки ви не зможете відновити цілісність вашої душі й гармонію між всіма вашими тілами.

Перебуваючи на природі, це відбудеться природно. І тоді, коли ви зможете зцілити свою душу, залікувати її багатовікові рани, ви зможете служити зразком для тих людей, які втомилися від перебування в пеклі вашої технократичної цивілізації. Природним шляхом ваша цивілізація зможе повернутися на той шлях, що первісно для неї планувався, – шлях духовного розвитку й розвитку Божественних здібностей і можливостей.

Як би ви не намагалися переконати себе, що ви цілісні й гармонійні, я мушу вам сказати, що та гармонія, якої ви досягаєте самонавіянням, не має нічого спільного з природною гармонією, до якої ви всі неодмінно прийдете.

Я дав вам важливе Вчення. Вчення про вашу душу.

Я ЄСМЬ Кутхумі.