Учення про заміщення страху Божественною Любов'ю

Святий Михаїл Архангел

5 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Святий Михаїл Архангел, який прийшов до вас цим днем!

Я ЄСМЬ прийшов! Я прийшов для того, щоб сповістити про початок Нового Дня! У Новий День вступає ваша планета. І Новий День настає у вашій свідомості. Присмерки закінчуються, і ваша свідомість очищається від всіх тих нічних страхів, у яких вона перебувала довгі тисячоліття.

Ви наплодили цілі зграї страхів вашою недосконалою свідомістю, і тепер ці зграї блукають астральним і ментальним планами незалежно від вас. І тоді, коли ви стикаєтеся з породженнями вашої ж власної свідомості, то відчуваєте страх і жах, якому, здається, немає межі й немає управи.

Я прийшов, щоб покласти кінець вашим страхам! Я прийшов сповістити вас про те, що з настанням Нового Дня всі ваші страхи блякнуть і не мають сили. Ви й ваша свідомість є і джерелом страху, і виявом його сили. Тому тоді, коли ви викинете страхи з вашої свідомості, вони перестануть існувати в навколишньому світі, тому що позбавляться вашої енергії, якою ви їх підгодовуєте.

Дуже багато людей відчувають страхи. І страхи фактично є бичем вашого часу. Страх присутній там, де не вистачає Божественної Любові, а Любові у вашому світі не вистачає повсюдно.

Ви не можете боротися з вашими страхами. Та енергія, яку ви направите на боротьбу, тільки підсилить ваші страхи. Але ви можете розчинити ваші страхи універсальним всесвітнім розчинником, яким є Любов ваших сердець. Тому все, що вам необхідно найближчим часом зробити, це відкрити ваші серця Любові, Божественній Любові. І тоді, коли ваш світ заповниться Божественною Любов'ю, ваші страхи розчиняться так само, як розчиняються присмерки з настанням дня.

Ваш стан визначається тим, наскільки ви здатні пропускати Божественну енергію. І тоді, коли вам бракує Божественної енергії, ви відчуваєте різні негативні стани й серед них страхи.

Страх смерті є переважаючим страхом у вашому світі. Ви боїтеся саме того, чого не існує у природі. Ви боїтеся того, що створили вашою недосконалою свідомістю. Ви боїтеся смерті, а смерті немає. Смерть існує тільки у вашій свідомості. У Божественному світі є тільки вічне життя та вічне блаженство щастя. І смерть, насправді, є тільки процесом переходу вашої душі з однієї форми існування в іншу.

Ви болісно сприймаєте стани, пов'язані зі смертю, тільки тому, що боїтеся смерті. І тоді, коли ви справитеся з вашим страхом, смерть буде менш хвилюючим вас процесом. Мало того, і стан народження, і стан переходу не будуть настільки хворобливі й жахливі, якими вони є зараз у вашому світі. Змініть вашу свідомість, і багато проблем вашого світу спочатку стануть менш гострими, потім розчиняться подібно до пітьми опівдні. Залишаться тіні минулого, але вони все менш і менш будуть займати вашу увагу.

Я прийшов вам сказати, що смерті нема, і я прийшов вам сказати, що всі ваші страхи породжені вашою свідомістю. І тоді, коли ви запустите у вашу свідомість Любов, вона розчинить всі ваші страхи й серед них страх смерті.

Як запустити Любов у ваше серце? Насправді це дуже просто. Треба просто звільнити ваше серце від всіх речей, що його обтяжують, якими є занепокоєння, ненависть, злість, заздрість... Особливо вам заважає ненависть. Ненависть є рідною сестрою неуцтва. І ненависть заміщає у вашому серці Божественну Любов і не дає їй виявитися. Тому тоді, коли ви знаєте ворогів, які захопили ваше серце, ви можете поступово крок за кроком почати позбавлятися ваших ворогів.

Я дам вам універсальну методику, яка допоможе вам очистити ваше серце від всього небожественного, від будь-якої якості, що встала на вашому шляху й заважає вам.

Отже, тоді, коли у вас з'являється хвилинка вільного часу, ви уявляєте, як ви берете чистий шматок матерії та змочуєте його в іскристій абсолютно чистій воді, яка  хлюпається прямо у ваших ніг. Нахиліться й зачерпніть цю воду вашими руками. Намочіть у ній матерію та уявіть собі, що ви тримаєте ваше серце у ваших руках. Ваше серце подібно до кришталевої чаші. Але ця чаша за час ваших втілень на Землі замутилась і перестала пропускати Божественне Світло. Візьміть вашу чашу, ваше серце, і уявіть, як ви змиваєте з неї шар за шаром всі накопичені негативні якості й почуття. Ненависть, ворожість, страх, злість, неуцтво, лінь, заздрість. У кожного з вас буде кілька якостей, яких вам необхідно позбавитися насамперед. Відмивайте ваше серце від нальоту цих негативних якостей і виявів.

Повторюйте цю процедуру щодня. Не думайте, що ви за одним разом справитеся з вашою роботою та очистите ваше серце від багатовікового нальоту негативних енергій.

Прагніть постійно втримувати у вашій свідомості образ того, як ви розстаєтеся з вашими негативними якостями. Уявляйте собі як ваше серце щоразу здатне провести все більш і більш Божественної енергії крізь себе.

Пройде якась кількість часу, і ваше серце цілком очиститься від всіх накопичень минулого, і ви зможете засвоювати повною мірою вібрації Божественної Любові, якими пронизаний весь світ, усе Творіння, але ви просто не можете сприйняти ці вібрації через  вашу власну недосконалість і небажання розстатися із цією недосконалістю.

Але я впевнений в тім, що кожен з вас задумається та вирішить змінити свій підхід до життя, і перестане супитися, підставивши радісно Новому Дню своє усміхнене обличчя.

Уявіть собі, що ви сидите на березі річки, озера, чи струмка і яскраве сонце світить вам прямо в обличчя. Вам приємний дотик ласкавих променів сонця. Щодня сонце все глибше й глибше проникає в вас, і ви самі в один чудовий день стаєте сонцем і даруєте своє Світло, свою Любов всім, хто має потребу у Світлі й Любові.

Настане день, і сонце вашої Божественної свідомості зможе світити крізь вас і дарувати своє тепло багатьом людям, хто ще не зміг звільнитися від того, що заважає йому пробитися до сонця Божественної присутності в ньому.

Ви сонцеподібні. І вам треба просто очистити багатовіковий наліт бруду з вашої чаші, щоб вона знов набула своєї чистоти й прозорості. І ви наповните вашу чашу Божественною енергією та дасте кожному, хто жадає, можливість пити з вашої чаші.

Божественна енергія ніколи не закінчується. Тільки людська свідомість обмежує потік Божественної енергії у вашому світі.

Новий День настає, і для цього Дня характерна відсутність обмежень, Божественна Свобода й Божественна Любов.

Я ЄСМЬ Святий Михаїл Архангел,
з безмежною Любов'ю до вас.