Бесіда про зцілення душі і тіла

Улюблений Іларіон

4 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Владика Іларіон, який прийшов до вас цим днем.

Я ЄСМЬ прийшов, як завжди, для наставлянь, необхідних вам для вашої внутрішньої роботи, яку кожен з вас виконує наодинці із собою у глибині вашого серця. Які рідкісні такі хвилини, коли ви наодинці самі із собою. Всі справи відходять на другий план, і ви раптом виявляєтеся наодинці із собою.

Подумайте, як було б добре, якби ви розмірковували самі із собою не від нагоди до нагоди, а мали б можливість поговорити із собою щодня, приділяючи всього кілька хвилин цьому спілкуванню з вашим серцем.

Я, Владика Іларіон, пам'ятаю ті хвилини, коли я, перебуваючи у втіленні, у самоті, у глухомані мав можливість цілими днями спостерігати за собою як би з боку. Я розумів, що я – жива людина, яка перебуває у втіленні, з усіма функціями мого тіла, але в той самий час я почав усвідомлювати, що всередині мене є інша людина, яка не пов'язана прямо з функціями мого людського тіла. Це було дивне роздвоєння особистості. Я був на Землі у втіленні, і в той самий час усвідомлював, що я безсмертний. Я вічний. Я наданий собі в цьому втіленні, і я намагаюся зрозуміти сенс цього мого життя, і в той самий час я є набагато чимось більшим, ніж моє фізичне тіло. Насправді, моє фізичне тіло є лише скафандром, який дозволяє моїй Вищій частині перебувати в мені.

І в ці хвилини виразного усвідомлення, хто я насправді, моя свідомість піднімалася до неймовірних висот, з яких я ясно бачив єдність всього живого, що існує на Землі.

Я виразно бачив єдність всіх царств природи, ангелів та елементалів. У ці радісні хвилини тихого спілкування з моїм серцем я відчував, як зі мною розмовляють і намагаються вступити зі мною в контакт тисячі невидимих людськими очима істот, котрі, проте, живуть і оточують мене. В ці хвилини я відчував свою єдність із кожною комашкою, з птахами, звірами.

Як це було чудово! І це було можливо тільки тоді, коли я залишався один, наодинці із собою. Навколо мене нікого не було, крім звірів, птахів, ангелів та елементалів.

Потім до мене приходили люди. Ці люди шукали в мене зцілення. Вони прагнули прийти до мене, щоб отримати частку мого тихого щастя та умиротворення. Але як тільки вони зі своїми турботами й проблемами приходили в мій світ, мешканці мого світу ховалися, тому що вібрації цих людей були незнайомі й ворожі їхнім вібраціям і моїм вібраціям, до яких вони звикли за період нашого з ними тихого спілкування.

Я надавав допомогу багатьом людям. Я цілив їхні душі. Я робив зілля з трав і давав їм ці зілля. Але насправді не трави виліковували їхні ушкоджені й немічні тіла. Вони самі виліковували себе, коли їхня свідомість піднімалася до того рівня, коли вони починали усвідомлювати, яку шкоду вони заподіювали своїм душам і своєму фізичному тілу тоді, коли робили невірні вчинки й тоді, коли допускали невірні почуття.

Тоді, коли небожественні почуття заволодівають людиною, це подібно до того, як її  тонкими тілами проноситься буревій. І якщо вами часто володіє ненависть, смуток, сум, заздрість, ревнощі й інші негативні почуття, то щораз вашими тонкими тілами проходить буревій за буревієм, і, зрештою, ваші тонкі тіла перетворюються на клапті й вже не можуть слугувати провідниками Божественної енергії. У такому випадку починає хворіти ваше фізичне тіло. І ви починаєте хворіти на ті недуги, які змушують вас шукати зцілення в багатьох знахарів і лікарів.

І вам невимовно поталанить, якщо ви на вашому шляху зустрінете того лікаря, який буде лікувати не ваше тіло, а вашу душу.

Тому що, насамперед, мають потребу у зціленні ваші тонкі тіла. Ваше емоційне тіло, ваше тіло пам'яті чи ефірне тіло й ваше ментальне тіло. Саме ці тіла, будучи більш мінливою частиною вас самих, піддаючись постійному впливу негативних думок і почуттів, руйнуються в першу чергу.

Руйнування та хвороби фізичного тіла є тільки наслідками руйнування та хвороби тонких тіл. Тому лікувати треба, насамперед, вашу душу. Треба привести вас до розуміння того, що ви своїми невірними діями, думками й почуттями змусили хворіти ваше фізичне тіло.

Багато хто з вас продовжує зберігати агресію у своєму серці й звинувачують у вашому поганому стані лікарів, близьких, роботу, начальника. Але це невірний підхід. Першим кроком до вашого зцілення буде розуміння, що ніхто не винний у ваших хворобах, крім вас самих. І всі ваші хвороби ви самі спровокували тоді, коли злилися, заподіювали шкоду іншим людям, допускали лихослів'я, дурні вчинки, уживали забруднюючі ваш організм продукти й напої.

Ви самі є причиною ваших хвороб. І тоді, коли ви приходите до розуміння цієї простої речі, ви робите перший і самий головний крок до вашого зцілення.

Наступний крок полягає в тім, що ви приймаєте рішення більш не робити ніяких дій, що привели вас до вашої хвороби. Для одних це буде звільнення від негативних думок, для інших – від негативних почуттів, для когось – від негативних вчинків.

Ви повинні побажати позбавитися всього, що було причиною хвороби вашої душі й тіла. І тільки після цього ви готові до наступного кроку, коли ви із засмученим серцем, щиро волаєте до Бога й просите про зцілення вашої душі й вашого фізичного тіла від недуг.

Дуже багато хто з вас перебуває в такому жалюгідному стані, що вилікувати фізичне тіло в цьому житті вже не є можливим. Однак усвідомлення вами причин вашого захворювання та прийняття правильного образу поведінки й мислення дадуть заспокоєння вашій душі, і в наступному житті ви зможете набагато швидше усвідомити причину вашої недуги, і з малих років будете піклуватися не тільки про своє фізичне тіло, але й вірне настроювання думок і почуттів.

Дуже рідко, коли людина сама починає усвідомлювати прямий взаємозв'язок між своїми хворобами й тими вчинками, які вона робила в молодості й у зрілі літа. І якщо багатьом з вас показати ті огидні вчинки, що ви робили, то багато хто з вас здивується, тому що неможливо у ваш цивілізований час допускати нічого подібного.

Проте ваша цивілізація, на жаль, спрямована на руйнування вашої душі. І багато які так звані художні фільми діють руйнівно на ваші тонкі тіла, подібно до цунамі. Оберігайте себе від перегляду подібних творів і особливо ретельно оберігайте ваших дітей. Тому що їхні тонкі тіла ще не мають достатнього захисту, і всі ті страхіття, які вони бачать на екранах ваших телевізорів, просто програмують їх на хворобу й смерть.

Ми попереджаємо вас і намагаємося роз'яснити вам причини ваших недуг.

Порочне коло проблем вашої цивілізації ви можете розірвати самі в будь-яку мить. Усе що від вас вимагається – просто прийняти рішення та діяти відповідно до Божественних принципів у ваших життях.

А зараз я б хотів зупинитися ще на одному дуже важливому моменті. Тоді, коли ви будете призивати ангелів, Бога й Владик вам на допомогу, завжди намагайтеся ввійти у смиренний стан і просити у стані благоговіння перед Життям і Творцем.

Тому що вся милість виходить від Бога, і отримати цю милість вам заважає непроникна кора егоїзму, що обліпила ваше серце.

Я ЄСМЬ Іларіон,
з Любов'ю до вас.