Звістка із засідання Кармічного Правління

Великий Божественний Направитель

3 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель, який прийшов до вас цим днем для того, щоб дати чергове Послання, пов'язане із цим днем – початком річного циклу обчислення часу.

І ще одне важливо. Закінчилося щорічне зимове засідання Кармічного Правління, і я готовий поділитися з вами деякими з його рішень.

Я передбачаю той момент, коли ви із завмиранням серця будете читати це моє Послання. Тому що це Послання готує для вас багато несподіваних сюрпризів. Я подібний до вашого святкового Діда Мороза, який прийшов з мішком подарунків і чекає на порозі.

Давайте розберемо мій мішечок і подивимося, що я вам приніс? Цього разу радісних звісток набагато більше, ніж сумних. Ми бажаємо донести до вашої свідомості підсумки минулого року. І ці підсумки, як ви всі, напевно, здогадуєтеся, набагато більш підбадьорюючі, ніж підсумки попередньої пари років. Увесь сенс полягає в тім, що багато хто з вас пробудився і стали у вашій свідомості, яка не спить, здійснювати дії, що приводять до пробудження інших людей. Ви знаєте, що все пов'язано у вашому світі. І на тонкому плані ви всі набагато більш єдині, ніж на фізичному плані. І те, що стало доступне одному, його духовні досягнення, можуть бути засвоєні багатьма. Такий закон. Тому ми так няньчимося з тими з вас, хто стоїть на порозі відкриття нової свідомості. Ми буквально нагадуємо няньок, які готові доглядати за вами й доробляти за вами все, що ви починаєте й не можете часом закінчити через лінощі й недбайливість. Тому що кожен з вас, хто здатний дотягтися своєю свідомістю до певного рівня, слугує каталізатором і передавачем інформації на тонкому плані для тисяч душ, з ким він кармічно пов'язаний чи належить до одного дерева людського родоводу.

Тому ми прагнемо, щоб наше Вчення було перекладено на якомога більшу кількість мов і розповсюдилося якомога ширше всім світом. Ми готові надати кожному з вас, хто діє в цьому напрямку, усю можливу допомогу. Не соромтеся звертатися по допомогу в Кармічне Правління. Пишіть листи мені особисто. Якщо перед вами стоять які-небудь проблеми, що заважають вашому служінню з поширення наших Послань, і кармічна ситуація дозволить, то ваші прохання будуть розглянуті й прийняті всі заходи, щоб допомогти вам та усунути перешкоди всередині вас і змінити кармічні обставини.

Тому що кожен з вас, хто займається поширенням наших Послань, насправді працює за тисячі людей. І душі цих людей здатні пробудитися на тонкому плані й отримати через вас на тонкому плані всю необхідну інформацію.

Ви не можете собі уявити, як швидко все поширюється у ваш час. І заслугою тут є не тільки інтернет та інші швидкі комунікації. Сам час дає вам величезні можливості. І ми, Вознесені Сонми, щораз готові надати вам чергову можливість. Тому буває так, що ми на своїх засіданнях вишукуємо всі резерви, щоб надати вам допомогу. Ми буквально вишукуємо кожен вільний ерг енергії, щоб допомогти вам впоратися з тією проблемою, котра стоїть на шляху вашого служіння. Тому не соромтеся звертатися до нас із вашими проханнями й проблемами. Як тільки надасться можливість, ми здійснимо ваше прохання та допоможемо вам.

Особливо важливе служіння тих з вас, хто безкорисливо посилає нам енергію своїх молитов. У цьому випадку ми маємо можливість створити запас енергії, що використовується для допомоги насамперед тим з вас, чия робота й служіння прямо пов'язані зі зміненням свідомості людей.

Я радий, що цього року маю можливість вперше за довгі роки сказати вам: "Так тримати!"

Ваші зусилля не пропали даремно й наша співпраця ‒ вас, які перебувають у втіленні, і нас, Вознесених Сонмів, ‒ стає дедалі більш успішною!

Щоразу, перед тим як ми розпочинаємо чергове засідання, присвячене кінцю року, я відчуваю трепет. Тому що картина не завжди буває очевидною, і іноді перевага в бік сприятливої можливості перебігу подій ледь вловима.

Цього разу, перед тим як розпочати засідання, ніхто з нас не сумнівався, що вперше за довгі роки ми досягли відчутної переваги в бік сприятливого перебігу подій на планеті Земля. Звичайно, є окремі країни й цілі регіони, де стан речей дуже серйозний, і яким потрібна наша й ваша безкорислива допомога. Проте ми раді, що стан справ на найбільшому материку, яким є Євразія, починає виправлятися.

Західна півкуля відстає у своєму розвитку за рівнем свідомості. І це засмучує нас. Особливо ми відчуваємо смуток, коли направляємо свої погляди на Землю Америки. Величезний потенціал цієї країни, на жаль, усе ще спрямований не в бік еволюційного розвитку. Ми починаємо наші зусилля, щоб знайти підхід до свідомості тих деяких представників цієї нації, котрі здатні сприйняти нове в нашому Вченні, нові підходи у сфері розвитку духа. Я щиро сподіваюся, що в новому році наші зусилля принесуть свої плоди. Труднощі полягають у самому характері цієї нації. Тому що американці не можуть допустити, що їхня країна не виправдала наших надій. І тепер вона повинна настроїтися заново й знайти в собі сили й бажання, щоб знову сісти за парту й почати вчитися, учитися новому мисленню та новій свідомості незалежно від того, з якої країни до них прийде це нове мислення та нова свідомість.

Міняти стереотипи й міняти свою свідомість ‒ цьому доведеться вчитися найближчим часом всім вам незалежно від того, у якій ви проживаєте країні й на якому континенті.

Розвиток людської свідомості не має ні державних, ні релігійних кордонів. Розвиток людської свідомості безкрайній і безмежний.

Неможливо обмежити Бога. І неможливо диктувати Богові, як йому діяти, з вашого людського рівня свідомості.

Ми сподіваємося на закріплення успіхів у новому 2007 році, який вже настав і починає прямувати планетою.

Який буде цей рік? На жаль, навіть ми, Вознесені Сонми й члени Кармічного Правління, можемо говорити лише про ймовірнісний хід розвитку подій. Майбутнє залишається непередбачуваним. І було б нецікаво жити, якби результат був заздалегідь відомий і передбачуваний.

Ми готові до труднощів і їх подолання!

Чи готові ви так само?

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель,
з вірою в наш спільний успіх!