Бесіда про Бога

Господь Шива

2 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Шива, який прийшов для того, щоб дати вам чергове Послання!

Шива Я ЄСМЬ!

Я прийшов для того, щоб засвідчити свій візит саме на початку року, у той час, коли багато хто з вас зосереджений на планах на майбутнє та з подивом спостерігають, як міняється їхнє життя та все, що їх оточує. Я прийшов, щоб іще раз дати вам напрямок для вашої внутрішньої роботи й для вашої зовнішньої роботи.

Ваша внутрішня робота над собою полягає завжди тільки в одному ‒ у здійсненні себе як Божественного вияву й відмові від всього всередині вас самих, що не є Божественним.

Щоразу, коли ви намагаєтеся знайти всередині себе щось, що нереально, і поставити цю якість на п'єдестал замість Божества, це називається відходом зі Шляху. І ви повинні уважно відслідковувати всі такі моменти.

Ви будете стикатися у ваших життях з обожнюванням ваших близьких, вашого подружжя, ваших дітей, людей, яких ви любите. Ви будете стикатися у ваших життях з обожнюванням речей, предметів розкоші, грошей. Ви будете стикатися з обожнюванням влади й сили. Ви будете багато що ставити на п'єдестал і поклонятися цьому фетишу як Богові.

Однак пройде багато часу, і ви почнете здогадуватися, що немає нічого, що могло б зайняти місце істинного Божества у вашому серці.

Деякі з вас вже почали здогадуватися про цю просту істину. І оскільки надто багато божеств було вами самими чи обставинами життя скинуто зі своїх п'єдесталів, то ви боїтеся в черговий раз позбавитися прихильності до чогось. І тому багато хто з вас із побоюванням підходить до істинного Бога, прихованого в серці і який намагається з вами встановити контакт.

Не бійтеся. Нарешті настав час, коли вам належить зустрітися з реальним виявом Божества. Вам належить зустрітися з Богом всередині вас. І це відбувається тільки тоді, коли ви скидаєте з п'єдесталу одного хибного ідола за іншим.

Не бійтеся. Завжди є критерій, який дозволить вам відрізнити істинного Бога від безлічі хибних богів і богинь.

І ви самі завжди знаєте, коли ви стикаєтеся з істинним проявом Божества у вашому житті.

Тоді, коли ви спокійні, умиротворені й наповнені Божественним спокоєм у вашому серці, вас не зможе ніхто у світі переконати, що ви знайшли неістинного Бога.

Це неможливо сплутати ні із чим. Однак багато хто з вас все ще шукає та знаходять хибних богів, облудних кумирів.

Як вам не заблудитися, як знайти одного істинного Бога у вашому серці?

Істина полягає в тім, що ви не зможете знайти істинного Бога доти, поки не відмовитеся від хибних богів і будь-яких прихильностей до вашого світу. Якщо ви намагаєтеся знайти Бога для того, щоб реалізувати якесь своє спрямування чи свою якість, то ви не зможете знайти істинного Бога. Ви не зможете знайти істинного  Бога доти, поки всім серцем не поринете до Нього. Доти, поки не зможете відмовитися від будь-якого суто людського спрямування, серед інших і від прагнення поклонятися Богові.

Вам важко в це повірити й це зрозуміти, але дуже багато людей підміняють щиру віру в Бога сліпим поклонінням божеству.

Зовнішнє шанування Бога не має нічого спільного з внутрішнім шануванням Божества. І зовнішнє шанування Бога є тільки першим, найпершим кроком на шляху до істинного Божества, яке посідає трон у вашому серці.

Кожен з вас повинен прийти до Бога. Кожен з вас неминуче прийде до свого Бога, який посідає трон у вашому серці. Однак кожен з вас буде шукати багатьох богів, які живуть у храмах і церквах, пагодах і мечетях.

Ви будете довго шукати свого Бога. Але ви знайдете його одного чудового дня, коли вам здасться, що життя для вас позбавлене всякого сенсу, коли ніщо у вашому світі не буде більш прив'язувати вас до себе. Ви будете сидіти біля розбитого корита вашого життя, на згарищі родини чи роботи, чи чогось, що було для вас значущим і зникло. І в ту мить, коли нічого не залишиться у вашому світі, до чого ви будете відчувати прихильність, у цю мить ви в останній надії спрямуєте свій погляд до неба й скажете у своєму серці: "Господи, допоможи мені, Господи. Я знаю, що Ти є. Я знаю, що Ти чуєш мене. Я вірю у Твою могутність і Твоє милосердя. Я люблю Тебе, Господи, і я вірю, що все, що Ти зробив зі мною, було треба тільки для того, щоб я прийшов до Тебе. Прости мене, Господи, за все, що я робив по нерозуму моєму. Я дякую Тобі, Господи, за твою науку й за те, що Ти дозволив мені пройти всі випробування та витримати їх із честю. Допоможи мені, Господи, знайти Тебе й ніколи в житті більш не розлучатися з Тобою".

І в цю мить вам здасться, що Небеса відкрилися. Ви відчуєте те, що ніколи не відчували у своєму житті. Ви зрозумієте, що все, до чого ви спрямовувалися, ви вже маєте й завжди мали. І все це є всередині вас, у вашому серці, але ви не хотіли цього бачити й чути до цієї миті свого життя, коли ваші вуха стали чути й очі відкрилися.

Я вірю та сподіваюся, що кожен з вас чи вже відчув чи ще відчує подібне переживання. І я сподіваюся, що це переживання залишить у вашій душі такий невитравний слід, що ви постійно будете перебувати у стані співзвуччя з Богом до кінця цього вашого життя. І в які б важкі життєві ситуації ви не потрапляли, ви вже не будете гнівити Бога й звинувачувати Його у ваших нещастях і лихах. Ви зрозумієте й приймете, що у всіх ваших нещастях і лихах були винні тільки ви самі, тому що були сповнені гординею і неуцтвом. І неуцтво застеляло вам очі.

Я радий, що наша сьогоднішня розмова відбулася. І я радий, що зміг донести до вашої свідомості той стан, який дозволить вам подолати себе й піднятися до Бога.

Я ЄСМЬ Шива,
руйнівник нереального в вас.