Послання на початку року

Гаутама Будда

1 січня 2007 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який прийшов до вас знову цим днем, на початку нового річного циклу.

Щоразу, коли починається новий річний цикл, ми приходимо, щоб дати наставляння, які стосуються нового циклу часу. І сьогодні я прийшов, щоб дати таке наставляння.

Ви знаєте, що річний цикл підкоряється дії Закону Карми таким чином, що карма сходить не одночасно, а розтягується на весь річний період. Щомісяця ви отримуєте сходження певної кількості карми. У такий спосіб ви маєте можливість відпрацьовувати вашу минулу карму поступово рік за роком і місяць за місяцем. Якби ви отримали можливість відпрацювати відразу всю вашу карму, вашу негативну енергію, енергію, яку ви спотворили в минулих ваших життях, то ви не змогли б витримати. Ваші тіла миттєво перетворилися б на клапті. Тому Закон діє таким чином, щоб у кожен момент вашого життя ви отримували можливість впоратися рівно з тією кількістю негативної енергії минулого, з якою ви здатні впоратися. Вам ніколи не дається більше, ніж ви здатні винести. Тому від вас вимагається просто скоритися перед Законом цього Всесвіту й зі смиренням очікувати повернення вами ж самими створеної енергії карми, що дається вам на відпрацювання циклами.

Новий рік умовно можна вважати початком відпрацювання нового шару енергій минулого. І з кожним успішно завершеним вами роком ви відпрацьовуєте свою минулу карму й наближаєтеся до нового рівня свідомості. І якби не нова карма, яку ви невтомно творите, то достатньо було б всього декількох років, щоб звільнитися від левової частки вашої минулої карми.

Проте не всі з вас розумно розпоряджаються своєю Божественною енергією та своїм часом перебування у втіленні. Тому для багатьох з вас та кількість негативної енергії, що ви відпрацьовуєте через страждання, хвороби й прикрості, відразу поповнюється новою кармою, яку ви невтомно напрацьовуєте своїми неправильними діями й неправильними виборами у вашому житті.

І якби не Божественна милість, то ви були б цілком позбавлені можливості вашого подальшого просування, таку велику карму багато хто з вас творить у ваших життях. Однак завдяки Божественній милості, ця карма не повертається вам відразу, а очікує сприятливої можливості, коли ви будете здатні пережити негативну енергію минулого і не просто витримати ваш тягар карми, але й задуматися над тим, чому на вас звалилося стільки нещасть одночасно. І в такий спосіб багато хто з вас може усвідомити існування Вищого Закону й скеруватися своєю істотою до виконання цього Закону.

Багато хто з вас досяг такого рівня свідомості, що звертаються в Кармічне Правління з проханнями прискорити повернення вашої карми, щоб мати можливість відпрацювати максимальну кількість карми в цьому житті й набути можливості служіння на новому, вільному від карми рівні свідомості.

Єдине, про що я б хотів вас попередити: після того, як ви пишете подібні листи і карма починає прискорено вам повертатися, не забувайте про те, про що ви самі просили, і не ремствуйте на долю. Справа в тім, що процес сходження карми, коли він прискорюється за вашим проханням, може так само за вашим проханням бути припинений і повернутий до свого природного плину карми, що повертається. Не забувайте про свої прохання. І якщо ви погарячкували й не розрахували свої сили, знов напишіть лист у Кармічне Правління та попросіть не прискорювати надалі процес сходження вашої карми.

Дуже багато хто з вас не усвідомлює ті зобов'язання, які ви прийняли на себе, перебуваючи в тонкому тілі, на рівні вашої душі. Тому тоді, коли ви стикаєтесь із труднощами у вашому житті, і ці труднощі надто обтяжують вас, порадьтесь подумки самі із собою. Поговорить зі своїм Вищим Я, порадьтеся. Адже процес сходження карми за великою милістю Небес може вами регулюватися. Особливо важливо, коли у вас є блага карма, пов'язана з допомогою живим істотам і Владикам. Тому що ваша блага карма завжди може бути використана й вжита на те, щоб зменшити інтенсивність вашого тягаря карми.

Тоді, коли ви усвідомили чинність Закону Карми й прагнете у своєму житті діяти відповідно до цього Закону, то ви виконуєте одну з найголовніших умов вашого подальшого розвитку, і милість Небес не забариться прийти до вас на допомогу за першим вашим покликом.

Жаль викликають ті індивідууми, які зневажають Законом Карми й продовжують жити за принципом: «Після мене ‒ хоч потоп».

Вам належить подумати над вашим висловом. І може бути в наступному вашому житті ви самі й потрапите в той потоп, що самі для себе накликали.

Подумайте про те, яких багатьох лих і проблем вдалося б уникнути, якби люди щохвилини свого життя замислювалися над наслідком не тільки своїх дій, але і над наслідком своїх думок і почуттів.

Одна із цілей наших Послань саме й полягає в тім, щоб привчити вас усвідомлювати кожну вашу дію, кожну вашу думку й почуття. Тому що для Бога, для космічного Закону немає ніяких таємниць, і всі ваші думки так само записуються у Хроніках Акаші, як і ваші дії та вчинки. Ви можете лицемірити один перед одним і ховати ваші істинні мотиви й ваші негативні думки. Бог все бачить, неможливо від Нього приховати ні найменшого руху вашої душі.

І було б непогано, якби ви взяли за правило постійно відчувати присутність невидимого свідка поруч з вами, який спостерігає за всіма вашими діями й навіть рухами вашої душі. Тоді ви зможете з більшою відповідальністю підходити до всіх дій і до всіх виборів, які ви робите у вашому житті.

І я бажаю дати вам одну дуже важливу пораду, керуючись якою ви зможете дуже швидко збільшити відсоток відпрацьованої вами карми. Щоразу, коли перед вами в житті буде стояти вибір, що вам робити, постарайтеся зрозуміти мотив, який вами керує при цьому виборі. І якщо ви прагнете зробити щось для того, щоб було гарно вам особисто, то це буде невірним мотивом, і наслідок вашого вибору буде збільшувати ваш тягар карми.

Якщо ж ви будете керуватися у ваших виборах тим мотивом, щоб було гарно іншим людям, іншим живим істотам, то навіть якщо вам здасться, що ваш вибір заподіє вам збиток і буде не вигідний за всіма людськими законами й з погляду елементарної людської логіки – не зневіряйтеся. З погляду Божественної логіки ви зробите правильний вибір, і цей вибір неминуче приведе до того, що ваш тягар карми полегшиться. Ви програєте в малому, але виграєте у великому.

Наприклад, ви їдете гірською дорогою, і перед вами на дорозі виникає людина, яка має потребу у вашій допомозі. Ви витрачаєте час на те, щоб допомогти їй і упускаєте час. Сонце сідає, і ви затримуєтеся у вашому просуванні шляхом. Але якщо ви не піддастеся почуттю досади, то завтра перед вами відкриється нова дорога, про яку ви не підозрювали раніш, і ця дорога набагато прискорить ваш шлях, і ви потрапите в потрібне вам місце набагато раніше, ніж було вами ж самими заплановано.

Ось так діє Закон Карми.

Ніколи не думайте про те, яку вигоду ви набудете, якщо будете робити добрі справи. Нехай ваші борги карми й заслуги прораховують ті небесні істоти, яким це належить за посадою. Просто робіть добрі справи й не думайте про нагороду.

Я був радий на початку року нагадати вам про Великий Закон, що існує в цьому Всесвіті, і сподіваюся, що я зробив це, як завжди, вчасно.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.