Чим швидше ви зміните вашу поведінку й ваші вчорашні звички, тим швидше весь світ увійде в Нову Епоху

Улюблений Заратустра

31 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Заратустра, який прийшов до вас цим днем на зміні річного циклу відповідно до прийнятого вами відліку часу. У мій час, коли я втілювався на Землі, були прийняті зовсім інші обчислення днів і років. Проте це не заважає вам відзначати свої свята й пристосовувати їх до конкретних дат.

Усе у вашому світі відносно й те, що всього кілька тисяч років тому було іншим, зараз змінилося. І було б зовсім чудово, якби людська природа мінялася так само швидко, як і все інше у вашому світі. Однак повільніше всього змінюється саме те, що зв'язують з людською свідомістю та сприйняттям навколишнього світу. І в мій час люди також заздрили, ненавиділи, лаялися, прославляли Бога й відразу забували про Бога.

Тому ми щиро сподіваємося, що ваш час здатний змінити людську природу й вивести людську свідомість на принципово інший рівень, рівень свідомості людини розумної, а не людини тварини, якою дотепер є більшість людства. Як не сумно вам це почути наприкінці року, я все-таки ризикую нагадати вам про це. І ваше відстоювання ваших традицій святкування ваших свят і ваша впертість у відстоюванні цих традицій заслуговують набагато кращого застосування. Що ж, ви ще маєте час для того, щоб упиратись у прояві ваших звичок. Однак було б значно краще, якби ви змогли знайти в собі сили й відмести старі стереотипи й спробувати послухатися нас, Вознесених Сонмів.

Дуже багато традицій, які ви свято виконуєте, заслуговують свого перегляду. І це дуже істотно, тому що нове покоління неусвідомлено, на підсвідомому рівні всмоктує ваш образ поведінки, ваші традиції у святкуванні знаменних дат. І після цього ви очікуєте, щоб ваші діти були розумнішими за вас, більше величні чи більш витончені? Ні, ви самі під час ваших щоденних дій накладаєте на свідомість ваших дітей ті стереотипи поведінки й спосіб життя, якого вони не можуть позбавитися часом до кінця життя.

Подумайте, чи не простіше було б вам самим почати звільнятися від своїх недоліків, чим продовжувати тиражувати свої недоліки у ваших дітях, накладаючи на них свої власні недоліки додатково до тих їхніх проблем карми, з якими вони приходять у життя. Якщо ви насправді піклуєтеся про своїх дітей і бажаєте для них всього найкращого, то візьміть за правило контролювати свою поведінку вдома, на роботі, на вулиці. Візьміть за правило контролювати не тільки свої дії, але й свої думки й почуття. Тому що тоді, коли ваша поведінка набуде Божественних рис, ваші діти зможуть воістину навчитися від вас багато чому й віддадуть вам у сто разів більше в той час, коли ви вже не зможете піклуватися про них, але вам буде потрібна їхня турбота й опіка.

Ви закладаєте у ваших дітях всі правильні й неправильні зразки поведінки із самого їх народження та навіть ще до народження, коли з подивом виявляєте в один чудовий день, що у вас має з'явитися дитина.

Сьогодні саме той день, що дає вам можливість розстатися зі старою та взятися до нової поведінки. Спробуйте побажати в новому році змінитися настільки, щоб відповідати у вашій поведінці найкращим Божественним зразкам, до яких може піднятися ваша свідомість.

Спробуйте почати нове життя, і ви побачите, як вам складно буде це зробити. Не прийняти саме рішення, а виконати його у вашому житті, хоч би впродовж декількох днів нового року.

Я надто втомив вас міркуваннями на теми виховання вас самих. Однак чим раніше ви задумаєтеся про те, що ви можете змінити в собі, у своїй поведінці, тим швидше ви зможете змінити й ваших близьких, усіх, з ким ви спілкуєтеся. Не намагайтеся змінити ваше оточення, а намагайтеся змінити себе, і ваше оточення змушене буде підстроїтися під прийнятий вами новий стереотип поведінки.

Колись хтось повинен почати. І поступово немодним буде дивитися телевізор, проводити вечір за пляшкою пива й сигаретою. Зникнуть невірні зразки, і на зміну їм прийдуть нові зразки поведінки. Ви самі встановлюєте порядки у своєму житті. І колись треба почати змінювати ваше життя відповідно до вимог часу.

Спробуйте, і ви відчуєте, що ваше самопочуття поліпшиться, тому що ваша поведінка буде відповідати вимогам часу й новим вібраціям, що прийшли на Землю. Цикли змінилися, і час продовжує прискорюватися. Тому, чим швидше ви зміните вашу поведінку й ваші вчорашні звички, тим швидше весь світ увійде в Нову Епоху.

Вам не треба нікого засуджувати й нікому вказувати, як він має поводитися. Вам треба просто змінити власні стереотипи поведінки й своїм прикладом показати іншим, як це можна зробити.

Настав час зробити революцію у вашій свідомості. І ті змінення стереотипів поведінки, котрі стануться найближчим часом, усього лише через кілька років перестануть дивувати людей, тому що для нового часу прийдуть нові порядки ведення справ, ведення сімейних відносин і всього сімейного побуту.

Нова родина буде заснована на Божественних принципах, не на принципах молитовних бдінь і нескінченних самокатувань. Новий час буде вирізнятися втіленням у життя Божественних принципів у поведінці кожного члена родини. І ви з подивом виявите, що ваші відносини з іншими людьми дуже мало вирізнятимуться від тих стосунків, які прийняті у вашій родині. Тому що ви всі є родичами й належите до однієї великої людської родини, домівкою для якої є вся земна куля. І точно так само, як ви поділяєте людське суспільство на родини й потім з подивом виявите себе в колі ще більшої родини, так само ви з подивом зрозумієте, що немає ніяких протиріч між різними народами й націями, які населяють різні країни. І між різними націями не більше розходжень, чим між вами й далекими родичами, які мешкають за тисячі кілометрів від вас.

Я згодний, що всьому свій час, і все, про що ми сьогодні вели мову, не станеться в наступному році. Але в одному з років наступного тисячоліття це цілком може статися.

Принаймні, я тримаю цей позитивний образ у своїй свідомості й вам настійно рекомендую втримувати у вашій свідомості якнайбільше позитивних образів, особливо в період масових свят. Хтось повинен зберігати баланс, у той час як багато людей ще не засвоїли у своїй свідомості елементарних норм Божественної поведінки.

Я ЄСМЬ Заратустра,
з побажанням вам успіхів у Новому році!