Давайте разом зосередимося на виконанні наших завдань

Господь Ланто

30 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Ланто, який прийшов до вас цим днем через нашого Посланника для того, щоб іще раз затвердити у вашій свідомості ті положення нашого Вчення, які необхідні вам.

Як завжди, я прийшов з радістю та на почутті глибокої Любові, котру я відчуваю до людей Землі, які перебувають у втіленні зараз. Вам, як нікому за минулих часів, відкриваються багато таємниць, тому що ваша свідомість здатна багато чого вмістити з того, що не було можливим дати за минулих часів. І ви знаєте чому? Тому що вам неймовірно поталанило. Ваш розвиток прискорився до майже граничної швидкості, і змінення вашої свідомості вражають навіть ті еволюції, котрі не мають прямого відношення до еволюцій планети Земля.

Зараз планета Земля перебуває у фокусі космічної уваги. І якщо це перевести на вашу земну мову, із Землі йдуть постійні репортажі, і ангели на своїх крилах розносять всі радісні звістки, які стосуються планети Земля, всіма найвіддаленішими куточками Всесвіту. Вам здається, що я спеціально прийшов, щоб підбадьорити вас, і тому кажу подібні речі. Проте в цьому випадку не йдеться ні про які спеціальні жести й чергові фрази, тому що кожен час має свої Закони, і Закон вашого часу дозволяє робити всі змінення в максимально стислі терміни й найбільш ефективно.

Вам здається, що ситуація якою була, такою й залишилася, і все, що вас оточує, не міняється чи міняється досить повільно. Ви мислите категоріями сьогоднішнього дня. Але якби ви випадково потрапили вашою свідомістю всього на десять-двадцять років  назад, то ви здивувалися б, вам би здавалося, що все навколо вас спить і рухається в уповільненому темпі. Ні, прискорення вражаюче, і розвиток людської свідомості привертає підвищену увагу з різних систем світів. І нам, земним Владикам, це надає масу додаткових турбот, тому що на нас лягають обов'язки з координації дій різних місій допомоги, що спрямувалися на Землю зараз. Тому всі наші зусилля зараз зібрані в єдиному пориві - допомогти людству подолати критичну точку свого розвитку якомога спокійніше.

Ви знаєте, що тоді, коли машина рухається на підвищеній швидкості, ті ситуації, що зазвичай не є небезпечними на дорозі, у такому випадку можуть слугувати точками підвищеної небезпеки. І будь-який камінь, що лежить на дорозі, може призвести до катастрофічних наслідків. Тому ми зосереджені на дорозі, і всі свої зусилля витрачаємо на те, щоб запобігти будь-яким непевним ситуаціям і проявам.

Як ви можете нам допомогти в цій ситуації?

Дійсно, ви можете допомогти, і ми із задоволенням приймемо вашу допомогу, яка буде вельми доречною.

Отже, що необхідно вам зробити для того, щоб полегшити ситуацію та запобігти несприятливому розвитку подій? Рекомендації тут такі самі, як тоді, коли ви перебуваєте за кермом транспортного засобу в несприятливих погодних умовах і рухаєтеся на підвищеній швидкості. Від вас потрібна увага, зосередженість і спокій. Ви не повинні відволікати вашу увагу ні на що, що прямо не пов'язано з метою, з вашим рухом. Ви повинні бути максимально зосереджені на дорозі й на тім, що відбувається на дорозі. Уважно стежити за всім і не дозволяти вашому розумові відводити вас вбік. Тому що ваш розум дуже рухливий і часом веде вас у такі нетрі, що ви навіть можете забути про все, навіть про те, що ви рухаєтеся небезпечною дорогою на підвищеній швидкості.

Тому зберігайте вашу зосередженість на русі й на всьому, що пов'язано з вашим рухом.

Не дозволяйте нікому відволікати вас. І всі обставини вашого життя вмійте пристосувати до того, щоб зберегти обрану вами швидкість руху. Ви можете сповільнити ваше просування. Але подумайте тоді, як надовго ви відстанете від еволюційної можливості. Мало того, еволюційна можливість може пройти повз вас, і ви навіть не помітите її.

Отже, усі зусилля вам слід спрямувати на те, щоб зберегти задані темпи змінення вашої свідомості. І ваша концентрація на шляху допоможе вашому рухові.

Якщо ми наведемо улюблену нами аналогію з підйомом на вершину, то уявіть собі, що ви перебуваєте на прямовисній скелі й при цьому намагаєтеся слухати концерт популярного співака чи розмовляти про дрібниці по телефону з вашими друзями. Ви, звісно, можете продовжити робити всі улюблені вами у звичайному житті справи, але будь-який порив вітру й вчасно не вжиті вами зусилля з утримання на тросі можуть привести до вельми сумного результату.

Тому, давайте разом зосередимося на виконанні наших завдань. Ви будете нам допомагати тим, що постараєтеся не відволікатися та не видивлятися на всі боки, а ми, у свою чергу, будемо стежити за темпом змінень і координувати ваш розвиток.

Я сподіваюся, що в нас все вийде. Тому що інакше просто не може бути.

Щоразу, коли мені надається можливість сказати вам кілька слів, мені хочеться зупинитися на самому головному, на тім, що буде для вас особливо корисним і надасть вам максимальну допомогу на вашому Шляху. Тому сьогодні я вирішив дати вам ще одну важливу пораду, яка стосується змінення вашої свідомості й пов'язаних із цим труднощів. Намагайтеся сприймати все, що відбувається навколо вас, як природний розвиток подій. І як би багато речей, з якими ви будете зустрічатися у ваших життях, не були дивними, намагайтеся не надто вібрувати на ці події. Не давайте надто велику емоційну реакцію. Тому що будь-які емоційні сплески можуть перешкоджати вам зберігати темпи вашого руху. Я звертаю особливу увагу на стабільність ваших емоцій, тому що ваша вразливість пов'язана з тим, що ваше емоційне тіло не завжди належним чином очищене й може дозволяти собі непередбачені реакції.

Постарайтеся врівноважити свої емоції. І що б не відбувалося навколо вас у вашому житті, розглядайте все не з позиції вашого сьогоднішнього дня, а з позиції вічності. І тоді все те, що викликало у вас надто бурхливі реакції раніше, буде розглядатися вами як би з висоти пташиного польоту.

Низка зміни декорацій вашого життя просто прискориться. Від вас буде потрібна якість пристосовності до обставин вашого життя, що швидко змінюються. І ті посвячення, які проходили раніш у закритих школах містерій і вимагали від учнів підготовки роками, в умовах вашого життя будуть відбуватися природно впродовж декількох місяців і, можливо, навіть днів.

Посвячення прискорилися та стали можливі у звичайному житті. І це нова диспенсація та нова можливість, яка прийшла до вас разом зі зміненням космічного циклу часу.

Радійте, тому що те, що для вас було можливе раніше впродовж декількох життів, ви з упевненістю можете пройти в одному житті. І багатьом з вас буде здаватися, що ви впродовж одного вашого життя проживаєте багато життів. І вам не треба заново приходити у втілення. Закінчується програма одного життя, і майже відразу ж починається програма того життя, що могло б стати наступним.

Дива у вашому житті тільки почалися. Звикайте до див.

Я ЄСМЬ Ланто,
з великою Любов'ю до вас.