Я прийшов нагадати вам про ваше Божественне походження та необхідність здобути перемогу над вашою нереальною частиною

Космічна істота Могутній Перемога

29 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Перемога, який прийшов до вас цим днем!

Я ЄСМЬ Космічна істота Могутній Перемога!

І оскільки Я ЄСМЬ Перемога, Я переможний!

Уся еволюція Всесвіту приречена на Перемогу. І якість переможності чи перемоги вам потрібно розвити в собі. Ця якість вам просто необхідна. Тому що весь період затхлої історії людства саме якості перемоги, переможності вам завжди не вистачало.

Можливо, ви маєте на увазі під Перемогою зовсім не ту якість, яку маю на увазі я. Оскільки у вашому дуальному світі кожній Божественній якості відповідає свій антипод. І якості Божественної перемоги відповідає небожественна якість перемоги над кимось. Але я прийшов навчити вас затвердженню перемоги. Саме тоді, коли ви відмовляєтеся від будь-яких людських недоліків і неякісних станів, саме тоді ви здобуваєте вашу перемогу над нереальним проявом і затверджуєте в собі Божественність.

І я прийшов нагадати вам про ваше Божественне походження та необхідність здобути перемогу над вашою нереальною частиною. Ви надто звикли за мільйони років мандрів вашим світом до нереальної частини вас самих. Проте ніхто не може вас змусити відмовитися від вашої нереальної частини. Це рішення ви повинні прийняти самі у своєму серці.

Ви повинні спрямуватися до Божественності, і ви повинні розстатися з нереальністю. Тому що без цього неможливий ваш подальший еволюційний розвиток у цьому Всесвіті. І якщо раніш ми приходили й просто розповідали вам про ветху людину й про іншу, істинну людину, приховану в вас, то зараз час розмов закінчився, і ви зобов'язані почати робити конкретні дії, що звільняють вас від подвійності ілюзії та спрямовують вас до єдності Божественного світу. Повірте мені, увесь ілюзорний прояв зосереджений тільки у вашій свідомості, і здолати цю вашу ілюзорну свідомість ви зобов'язані. Немає іншого шляху. І те, як це можливо зробити, шлях подолання вашого ілюзорного прояву складає велику частину того Вчення, котре дається вам через нашого Посланника.

Вам необхідно взяти за правило й почати щодня аналізувати ті прояви нереальності всередині вас, що заважають, перешкоджають вашій перемозі. Постарайтеся абстрагуватися від того світу, що оточує вас, і уявіть собі, що ви раптом опинилися в іншому світі, Божественному. В цьому світі немає звичних вам форм, у цьому світі немає нічого, що треба робити руками. У цьому світі не треба піклуватися про тіло. Це Вогненний Світ. Світ, де панують вогненні думки, світ, створений силою думки й існуючий завдяки Божественній Любові, що одна заповнює собою весь вільний простір Вогненного Світу. Завдяки цій Любові й існує цей світ.

Тепер уявіть собі, що з того, що вас оточує у вашому світі, може знадобитися вам у нашому Божественному світі?

Чи знадобляться вам навколишні речі, гроші, предмети розкошів, їжа, одяг?

Ні, ніщо з перерахованих мною речей не знадобиться вам у нашому світі. Тоді що ж залишається?

Що може продовжувати залишатися з вами в нашому світі?

Я вам скажу. У нашому світі з вами можуть продовжити залишатися тільки ваші Божественні якості. Безкорисливість, відданість, любов, жаль, божественне милосердя, чистота…Так багато якостей у Божественному світі, які ви можете залишити при собі, але для того, щоб вам володіти цими якостями, вам слід напрацювати їх у вашому фізичному, виявленому світі.

Інакше тоді, коли настане час повернення в Отчий Дім, ви опинитеся в ньому без вашого блискучого одягу, у вигляді ваших чеснот. Негоже ходити голим по Божественному світу. Ви будете постійно відчувати на собі співчуваючі погляди мешканців Божественного світу. І вам стане незручно за безцільне проведення часу під час ваших земних втілень. Тож, ґрунтуючись на тому описі Божественного світу, що ви отримуєте в наших Посланнях, знайдіть у собі сили й мужність, і розстаньтеся з вашими суто людськими якостями, і постарайтеся набути Божественних якостей і досконалості.

Усе, що добре у вашому світі, не є таким у світі Божественному. Але є у вашому світі місце для прояву Божественних якостей. І це ті стани, які ви іноді відчуваєте у вигляді почуття самопожертви, божественного жалю, безумовної любові. Кожен з вас хоча б раз у житті був здатний на переживання подібних станів свідомості. Вам залишається тільки згадати ці миті й постаратися поширити їх у вашому житті на якомога більший час. Таким чином, щоб все ваше життя стало таким, що складається з високих, піднесених, Божественних станів свідомості.

Я приходжу, щоб нагадати вам ще раз про вашу Божественність. Тому що у вашій суєті й метушні дня ви надто відірвалися від реальності. Настав час згадати про ваш істинний Дім і про ваше Божественне призначення. Не бійтеся виглядати смішними в очах людей, які вас оточують. Подивимося, хто буде сміятися тоді, коли ви потрапите в Божественну реальність. І якщо я вам кажу, що цикли скорочуються та час прискорився, то це означає, що у вас залишилося не так багато часу для вашого експериментування у фізичному світі. Кваптеся. Тому що те, що може бути легко вами досягнуто тоді, коли ви перебуваєте у втіленні у фізичному світі, неможливо досягти під час вашого перебування в Божественному світі. Через щільність проявленого світу будь-яка дія в цьому світі дає практично блискавичний результат. І для того, щоб досягти того ж самого ефекту тоді, коли ви перебуваєте у Вогненному Світі, вам будуть потрібні мільйони років.

Наші світи взаємодоповнюють один одного і те, що можливе у вашому світі, неможливо в нас. На жаль, вам доведеться повірити мені на слово. Тому що для того, щоб досягти того світу, у якому перебуваю я, вам знадобляться мільйони мільйонів земних років.

Однак я не втрачаю надії на те, що знайдуться ті людські індивідууми, для яких кожне моє слово сьогоднішнього Послання буде нести настільки важливу енергетичну й інформаційну складову, що ваше життя зміниться так швидко, як ви навіть не могли припускати у ваших найсміливіших мріяннях.

Я бажаю вам виробити якість Перемоги й спрямуватися до вашої Божественної перемоги всім вашим єством!

Я ЄСМЬ Перемога!