Ми готуємо вашу свідомість до приходу Нової Епохи

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ

28 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ. Я промовляю зсередини тебе. Як завжди, я дам невелике Послання, яке дозволить зберігати вірні орієнтири й вірний напрямок у ході еволюційного розвитку. Тому що час прийшов, і час невідкладний. Настала пора для того, щоб задуматися про повернення в духовний світ. Настала пора задуматися про Отчий Дім, про Дім Отця, з якого почалося все Творіння, і куди все повинно повернутися.

Як часто у вашому житті ви замислюєтеся про вічне? Як часто прагнете усвідомити, хто ви є насправді? Не те, ким ви є в цьому житті за своєю професійною приналежністю, за вашими родинними стосунками з іншими людьми. Як часто ви замислюєтеся про  вашу духовну спорідненість? Про ваших небесних батьків? Про те, куди ви йдете, і де ваш витік?

Я приходжу, щоб дати вам пояснення із цих важливих питань Буття. Тому що коли ви не почнете замислюватися про вищу реальність, ця вища реальність не зможе стати виявленою у ваших життях.

Такий Закон цього Всесвіту: взаємопроникнення світів до певної стадії розвитку дуже утруднене. І це дозволяє світам і світам всередині світів розвиватися та зберігати свої закони. Однак тоді, коли настає велика пора повороту циклів, світи починають згортатися. Вібрації світів зближуються між собою, і світи починають проникати один в інший.

Проте це станеться не раніше, ніж ваша свідомість стане готовою до процесу злиття та взаємопроникнення світів. Цей процес займе мільйони років. І ви зараз перебуваєте в найнижчій точці вашого шляху. Якщо ми порівняємо з підйомом на вершину гори, то ви зараз перебуваєте у підніжжя. І як би ви не намагалися швидко зійти на вершину, існують природні обмеження простору і часу, що заважають вашому просуванню до вершини Божественної свідомості.

Цикл опускання в матеріальність, сходження в матеріальність завершений. І починається повернення в Дім Отця. Тому, як би ви довго не опиралися, вам доведеться почати замислюватися про той світ, звідки прийшли ваші душі. Тоді, коли ви сходили в матерію, ви були подібні до неоперених пташенят. Ви не мали на собі всіх тих блискучих шат, які здатні набути найближчим часом. Те вбрання, що ви маєте зараз у вигляді ваших нижніх тіл, підлягає процесу очищення. Ви повинні всерйоз зайнятися очищенням ваших чотирьох нижніх тіл. Ви знаєте, що у вас є фізичне тіло. І ви чули про те, що у вас є інші, не видимі фізичним зором енергетичні тіла, які складають вашу ауру. Це ваше астральне тіло, чи тіло бажань, ментальне тіло, чи тіло думки, і ефірне тіло, чи тіло пам'яті. Зараз ці ваші тіла перебувають у дуже жалкому, жалюгідному стані. Під час ваших мандрів фізичним світом ви забруднили ваші тіла. І тепер настав час всерйоз зайнятися їх очищенням.

Почніть з вашого фізичного тіла. Задумайтеся про те, що ви їсте, що ви п'єте? Те, яка структура вашої їжі й вашої води, такі й ви самі. Вам не приходило в голову порівняти ті продукти, що ви їсте, і ту воду, що ви п'єте, з тими еталонами, які потрібні для вашого раціонального Божественного харчування? Ви думаєте, що ті монстри харчової промисловості, що існують у вашому світі, стурбовані всерйоз тим, щоб ваше фізичне тіло було здорове? Ніхто, крім вас самих, не здатний почати очищати ваше фізичне тіло. Принцип очищення дуже простий – виведення з організму всього непотрібного, що в ньому є, і насичення організму дійсно корисними речовинами, які містяться в натуральних продуктах, вирощених без участі хімії та нових генних технологій. Задумайтеся про систему й структуру вашого харчування. І як тільки у вас народиться думка про те, чи правильно ви харчуєтеся, вам прийде з простору література, необхідна для вас. Зараз, оскільки цикли змінюються, фізичне тіло не здатне більш допускати на собі експериментів. Фізичне тіло не зможе більш існувати в нових енергетичних умовах, якщо ви не будете турбуватися про нього.

Те саме стосується інших ваших тіл. Якщо ваші емоції не очищені від нальоту негатива стосовно близьких, інших людей, планети, країни, у якій ви проживаєте, то ви не зможете існувати в нових вібраційних умовах. Низькі вібрації заздрості, злості, користі, ненависті не здатні існувати в Новій Епосі, і вам доведеться звільнитися від них.

Те саме стосується сфери ваших думок. Якщо ви постійно зосереджені на переварюванні у вашому мозку негативних ситуацій, то ви постійно перебуваєте в сірій хмарі похмурих думок, і нові вібрації стають несумісні з вами. Вам доведеться зробити вибір і звільнитися від заперечних негативних станів вашої свідомості. І якщо ви цього не зробите самі, то вам доведеться стикнутися з тим, що вам дедалі сутужніше буде існувати в умовах Нового Світу.

І якщо ви не очистите ваше ефірне тіло від минулих негативних записів і станів, то ви також не зможете бути сумісні з тими енергіями, які вже прийшли й продовжують надходити на планету Земля.

Як бачите, насправді, у вас не залишилося вибору.

І якщо ви будете продовжувати впиратися та відстоювати свої колишні згубні пристрасті й звички, то ви просто випадете з того простору і часу, у якому перебуваєте зараз. Я не хочу зупинятися на тім, що може статися, тому що вірю в те, що мої слова змусять вас задуматися про свій спосіб життя та постаратися його змінити якнайшвидше. Все, що було ще зовсім недавно ознакою науково-технічного прогресу й вважалося престижним, зараз цілком втрачає своє значення. Проживання у великих містах, масові розваги, включаючи телевізор, святкові застілля з випивкою й обжерством ‒ усе це є днем вчорашнім, і від всього цього людство повинне звільнитися найближчим часом.

Ви просто не зможете більше жити у ваших містах, і ви спрямуєтеся на природу. Ви не зможете слухати вашу музику, ви зможете чути тільки звуки природи. Ви не зможете їсти вашу їжу, ви будете змушені шукати й знаходити інші більш високовібраційні продукти й згодом перейдете на харчування сонячною енергією та вібраціями Божественної Любові.

Усе, що в моїх словах здається вам фантастичним і неприйнятним, незабаром стане вашим стилем і способом життя. Повірте мені, і повірте досвіду інших систем світів.

Скільки багато б зусиль ви не витрачали, щоб відстояти ваші звички й прихильності, усе старе й непотрібне буде зметене щонайближчим часом свіжим вітром перемін і пекучою енергією Вогненного Світу.

Ми готуємо вашу свідомість до приходу Нової Епохи.

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ.