Зараз, напередодні нового року, ми поспішаємо донести до вашої свідомості нові завдання, які необхідно здійснити

Улюблений Ель Морія

27 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас через мого Посланника цим днем.

Я ЄСМЬ прийшов! Я прийшов для того, щоб дати заключне Послання цього року. Оскільки ми з вами зустрінемося тільки в наступному році. Отже, давайте підіб'ємо підсумки цього року й визначимо, чи все, що було намічено, виконано?

Я маю констатувати той важливий факт, що на відміну від минулого року, цей рік був успішніший у плані розвитку свідомості людства Землі. Не все пройшло гладко й не все сталося так, як того хотілося. Багато людей, на яких ми розраховували, побажали виявити свою вільну волю та ухилилися зі Шляху. Що ж, це їхній вибір і це їхнє рішення. Тому ми не будемо довго зупинятися на сумному.

Зате я маю з радістю констатувати той факт, що дуже багато людей, на кого ми навіть не розраховували, і хто був далекий від нашого Шляху, Шляху Посвячень, прокинулися та надають відчутну допомогу тій справі, яку ми виконуємо через нашого Посланника. І це дуже радує та змушує відчувати райдужні надії, що стосуються наступного року, у який ми поступово входимо!

Я радий, і всі Вознесені Сонми раді тому факту, що рік 2006 був таким успішним!

Тому зараз, напередодні нового року, ми поспішаємо донести до вашої свідомості нові завдання, які необхідно здійснити. І ці завдання прямо пов'язані з виконанням планів Братства.

Як завжди, коли починає діяти нова диспенсація, відкривається нова Божественна можливість. Цього разу Божественна можливість відкрита для Матері Росії. Ми довгі десятки років чекали цієї можливості й нарешті вона відкрилася. Тепер від вас, світлоносців, які перебувають у втіленні зараз, залежить те, як ця можливість буде реалізована на фізичному плані. Нам потрібний форпост, місце на фізичному плані, через яке ми могли б здійснювати наші дії, через яке ми могли б доносити наші плани й радитися з вами щодо черговості й термінів їх виконання. Я сподіваюся, що наступний рік дозволить нам здійснити наші чергові плани і ми зможемо нарешті взятися до реалізації практичних справ на фізичному плані.

Нам потрібне видавництво, яке буде виконувати наші завдання та цілком перебуватиме під спонсорством Великого Білого Братства.

Нам потрібний навчальний центр, у якому ми зможемо давати знання про Божественну Істину на регулярній основі. Навчальний центр, який слугував би орієнтиром у морі хаосу, котре вдосталь піниться в житті, що оточує вас.

Нам потрібна Община, кілька общин, стільки общин, скільки ви зможете створити. Общин, що реалізують дух Великого Білого Братства у фізичній октаві. За допомогою наших Общин ми зможемо ввести вірні зразки й вірні моральні орієнтири в суспільстві.

Нам потрібні люди, які мають досвід у різних сферах діяльності, щоб почати перебудову всіх сфер діяльності на основі Божественних принципів. І ці принципи будуть приходити з Божественного світу як прозріння та одкровення. Ви зможете дуже швидко перетворити життя відповідно до Божественних зразків, якщо будете зберігати вашу відданість і чистоту мотивів і стремлінь.

Чим більше ваша свідомість буде заповнена Божественними зразками й Божественним баченням, тим менше залишиться можливості для вияву всього того, що не від Бога, усього того, що побажало стати проти еволюційного шляху розвитку людства, і веде його в нетрі псевдокультури, псевдобожественності, псевдокраси й псевдолюбові.

Ми залишаємо всі ці небожественні вияви на волю Бога, і я думаю, що ви не будете більш витрачати свою Божественну енергію на підтримку й підживлення будь-яких негативних проявів вашого світу. Завжди пам'ятайте, що вся енергія в цьому Всесвіті зосереджена в руках Бога. І тільки тоді, коли ви самі витрачаєте дану вам Богом Божественну енергію не за призначенням, ви множите зло в цьому світі.

Настав час творити Добро. Настав час вам у своїй свідомості усвідомлено вибрати Добро й слідувати йому у ваших життях. Тому що таке веління часу. Надто багато часу ви животіли в ілюзії, і надто довго вам дозволялося експериментувати з вашою вільною волею. Тепер ви повинні прискореними темпами розпочати перетворення вашого фізичного світу. І я сподіваюся, що ми виступимо у співдружності з вами й зможемо зробити все у стислі за космічними мірками терміни. Тому що часу більш немає. Всі резерви часу, відпущеного для повернення на еволюційний шлях, вичерпані.

Зараз ми вступаємо у смугу вузького коридору нової космічної можливості. І ця смуга має дуже коротку тривалість. Тому від вас будуть потрібні всі ваші сили, уся ваша енергія, щоб поспіти вчасно й закінчити перетворення планети Земля до терміну, який обговорений і котрий затверджений.

Я не скажу вам точну дату, до якої необхідно завершити перетворення. Але я скажу вам, що все станеться на пам'яті одного-двох поколінь. Принаймні, основні перетворення стануться дуже швидко.

Є небезпеки на шляху. Є багато підводних каменів, і, як завжди, усі небезпеки й всі підводні камені з'являються там, де сильне людське неуцтво. Тому вам необхідні знання, Божественні знання, керуючись якими ви зможете змінити своє життя та надати приклад іншим.

Усі перетворення стануться дуже швидко. І у зв'язку із цим я ще й ще раз кажу вам про вашу відповідальність. Кожна ваша зрада, яку ви допускаєте, відсуває термін здійснення космічного плану. І якщо ви ще не розглядали ваше життя з погляду загального ходу еволюції, то саме зараз настав час задуматися. Тому що ви існуєте в цьому Всесвіті не самі по собі. Ви є клітинками єдиного організму цього Всесвіту. І тому від того, наскільки ви будете правильно функціонувати відповідно до Божественного задуму, залежить успіх всієї справи й терміни її виконання.

Перестаньте розглядати себе як щось відокремлене від Бога. Відчуйте хоч би ненадовго свою єдність із всім життям. Уявіть собі, як від однієї вашої негативної думки чи допущеного вами невірного вибору можуть гинути люди на іншому боці земної кулі.

Завжди є Божественна можливість розвитку подій, і завжди є гірший варіант, що виявляється завдяки недбайливості людської.

Тому, постійно піклуйтеся не про себе, а постійно піклуйтеся про світ. І співвідносьте все, що ви робите, з космічною доцільністю та Божественною можливістю, що надалася.

Я ЄСМЬ Ель Морія.