Ви повинні постійно аналізувати наслідки своїх дій і не намагатися вчити там, де ваше Вчення відразу ж змішають із брудом

Улюблений Кутхумі

26 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас цим днем через нашого Посланника. Я прийшов для того, щоб дати чергову порцію нашого Вчення, яка повинна бути засвоєна вами, тому що час прийшов. Час такий, що будь-який прояв Божественності, з яким ви стикаєтеся у ваших життях, стає для ваших душ святом. Тому що ваші душі знудьгувалися за Божественним світом, звідки вони прийшли, і куди прийшов час повертатися. Тому, я завжди дуже радий передати для вас звісточку з Божественного світу й також дуже радий дати невеликі повчання.

Я знаю, що дуже багато хто з вас любить мене і розмовляють зі мною. Майже завжди, коли ви настроєні на мою хвилю, я можу чути й сприймати ваші думки. Тому що таке моє служіння. У такий спосіб я знаю про багатьох з вас. І я знаю ті ваші проблеми, якими ви обтяжені. Тому мені б дуже хотілося зробити все можливе й все від мене залежне, щоб пояснити вам корені проблем, що встають перед вами, і додати вам імпульс, необхідний для того, щоб ви змогли здолати в собі причини ваших труднощів.

Тому сьогодні ми поговоримо про те, що є актуальним і важливим для багатьох з вас. І це те, що пов'язано з вашими взаєминами з тими людьми, які оточують вас у ваших життях, але які не розуміють і не приймають ваше вчення, ваші повчання, ваш спосіб життя та вашу систему світогляду. На жаль, усі люди перебувають на зовсім різних ступенях розвитку. І серед вас дуже багато хто належить ще минулій, Четвертій Корінній Расі за рівнем своєї свідомості. Більшість із вас належить до різних підрас П'ятої Корінної Раси, і є певна кількість, зовсім невелика кількість індивідуумів, які належать до останніх, заключних підрас П'ятої Корінної Раси, і ще менша кількість індивідуумів, котрі належать до Шостої Корінної Раси, час якої ще не настав, але перші першопроходці цієї Раси, особливо нетерплячі, починають свої спробні втілення зараз.

Те, що стосується історії розвитку Рас, є предметом тривалого обговорення, і не буде слугувати предметом цієї диктовки. Все, на що я хочу звернути вашу увагу, стосується того незаперечного факту, що всі ви стоїте на різних ступенях свого еволюційного розвитку. І тому різниця у вашій свідомості часом така велика, що іноді здається, що ви говорите різними мовами, до того відрізняються і сфери ваших інтересів, і рівень вашої свідомості. Тому тоді, коли у вас у черговий раз виникне бажання почати давати вчення чи пропагувати свої погляди серед тих, хто, на вашу думку, має потребу у проповіді, згадайте цю мою диктовку й згадайте слова Ісуса: "Не розсипайте бісер перед свинями"1

Усе, що дається, повинно бути дано за рівнем свідомості, і багато речей, які для вас здаються настільки очевидними, що ви вже перестали звертати на них увагу, можуть привести до шоку тих людей, які далекі від ваших поглядів. Гірше того, це може викликати в них цілу гаму негативних почуттів і навіть дій. І як ви думаєте, на кого ляже в такому випадку карма цих негативних проявів? Якщо ви ще не здогадалися, то я вам підкажу: карма ляже на вас. Тому що той, хто перебуває на вищому ступені еволюційного розвитку, несе всю повноту кармічної відповідальності не тільки за свої дії, але й за дії тих людей, яких він спровокував на невірні вчинки.

Це не означає, що люди й зовсім звільняються від карми за свої невірні дії. Я хотів тільки сказати, що велика частина карми ляже на вас, тому що ви спровокували їх на невірні дії. Тому перш ніж проповідувати й давати будь-кому пораду, як їм діяти в їхніх життях, багаторазово подумайте, чи варто вам це робити?

Ваша відповідальність прямо пропорційна тому східцю еволюційних сходів, на якому ви стоїте.

Це не означає, що вам слід замкнутися на собі й перестати спілкуватися з людьми та говорити з ними на духовні теми. Просто ви повинні постійно аналізувати наслідки своїх дій і не намагатися вчити там, де ваше вчення відразу змішають із брудом.

Подумайте про мої слова. І завжди пам'ятайте про те, що найкращим прикладом буде те, як ви поводитеся в житті, як реагуєте на ті чи інші життєві ситуації та безладдя. Вся ваша проповідь буде полягати у ваших вчинках. І за плодами ваших вчинків люди розпізнають в вас ту людину, до якої варто прислухатися та з якою слід радитися. Отже, я знов повертаюся до того, що єдиною людиною в цьому світі, якою вам слід впритул зайнятися, є ви самі. І ви самі є гідними застосування всіх ваших сил і здібностей.

Не думайте про те, що хтось діє невірно, і не думайте, як йому слід діяти. Зосередьтеся на собі й подумайте, чому вас дратують вчинки та слова інших людей. Чи не тому, що все те, що вас дратує, є присутнім в вас самих як прояв ваших минулих невірних вчинків.

Фізичний світ, що оточує вас, є дзеркалом, у якому відбивається ваша недосконала свідомість. Тому природним було б припустити, що коли хтось постійно зустрічається з неуцтвом і непорозумінням у своєму житті, то ці якості присутні в ньому самому. І якщо ви постійно піддаєтеся злісним нападам з боку інших людей, то в вас присутня та негативна енергія, яка змушує людей діяти так стосовно вас.

Ми багато разів проходили сьогоднішній матеріал. І ви напевно все це вже багато разів чули й читали. Проте ваші думки, ваші власні думки, що ви мені посилаєте, змушують мене знов повторювати для вас це невелике Вчення та нагадувати вам про ті Істини, які ви добре знаєте, але чомусь не ризикуєте застосувати до себе.

Я щасливий можливості, яка надалася, щоб повторити для вас це Вчення. І я буду ще більш радий, якщо хтось із вас зможе застосувати це Вчення на практиці. І навіть тоді, коли вам здасться, що все, що я говорив, не має до вас ні найменшого відношення, усе-таки не кваптеся відсувати цю диктовку й закладати її в далеку шухляду. Постарайтеся перечитати це Послання хоч би тричі в різні дні, у різний час доби, тоді, коли ви перебуваєте в різних станах свідомості. І я думаю, що втретє ви почнете розуміти, що ця диктовка має безпосереднє відношення до вас особисто.

Повірте мені, я дуже добре знайомий з людською психологією, і мені робить приємність часом розгадувати ребуси, складені з тих психологічних проблем, які ви самі склали протягом тисяч і тисяч втілень на Землі. Проте я завжди радий вам допомогти, і я завжди відгукуюся на ваші прохання про допомогу, які ви щиро вимовляєте у вашому серці, дивлячись на мій портрет, чи ризикуєте написати на папері й відправити мені бездоганною поштою, у якій працюють наші ангели.  Чи знаєте ви, що тоді, коли ви спалюєте листа й робите заклик, щоб ангели захисту доставили цей лист за призначенням мені чи будь-якому іншому Вознесеному Владиці, то фізично лист згорає, але його енергетична, тонка субстанція миттєво переноситься за призначенням, за зазначеною вами адресою.

Я був щасливий дати вам сьогодні невелике Вчення.

Я ЄСМЬ Кутхумі,
з великою Любов'ю до вас
і бажанням допомогти.

 

 

______________________________________

1 "Не давайте святині псам і не розсипайте перлів ваших перед свинями, щоб вони не потоптали їх ногами своїми і, обернувшись, не розтерзали вас" Матв. (7:6).