До диспенсації 23 числа додається ще один дуже важливий пункт

Гаутама Будда

25 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який знову прийшов до вас, для того щоб дати чергове Послання, засноване на силі Любові, яку я, як і інші Вознесені Владики, відчуваю до вас, людей Землі, які перебувають у втіленні зараз. Час дуже складний, і рубіж року є особливо важливим і складним періодом. Саме на рубежі зміни сонячного циклу ми приходимо й даємо вам наше навчання, тому що все, що ми закладаємо на зростаючому сонці, проросте навесні й влітку при настанні подальших сонячних циклів, якими є день весняного рівнодення та день літнього сонцестояння. Завершується старе, і починається нове, і це нове зовсім чудово!

Я можу про це сказати, тому що маю безпосередній стосунок до того майбутнього, яке настане незабаром. Ми раді, що знайшлася достатня кількість людських індивідуумів, які побажали служити нам, Вознесеним Владикам, і ми разом з вами здатні втілювати наші плани в життя.

Я стою перед вами у великому хвилюванні, тому що сьогодні на засіданні Кармічного Правління сталася дуже важлива подія, і ця подія не забариться позначитися в житті кожного мешканця Землі. Сьогодні під час засідання було вирішено, що кожен мешканець планети Земля, котрий досяг певного рівня свідомості, буде здатен частину енергії, яку він вивільняє під час молитов чи під час свого служіння Життю, витрачати на те, щоб частина людства Землі, що залишилася, могла якнайшвидше також досягти того рівня свідомості, котрий необхідний на цьому етапі еволюційного розвитку. Ми пристосовуємо це важливе рішення до диспенсації 23 числа1, і тепер, починаючи з 23 січня наступного року, на додаток до тих положень цієї важливої диспенсації, що продовжують діяти на весь період наступного року, додається ще один дуже важливий пункт. Кожен з вас, хто побажає, може направити свою енергію на трансмутацію карми тих, хто у своєму розвитку сповільнив темпи й не здатний зрозуміти багатьох Божественних Істин. Це може стосуватися ваших близьких, ваших родичів і навіть і зовсім незнайомих людей, з ким ви відчуваєте особливу близькість. Ви можете в день 23 числа кожного з місяців наступного року робити заклик і трансмутувати ту карму, що заважає обраній вами людині досягти наступного рівня свідомості. Поки ця диспенсація може бути застосована кожним з вас тільки до однієї людини. Наприклад, до вашого чоловіка чи дружини, вашої дитини чи одного з ваших батьків, а також до тієї людини, якій ви обираєте допомогти.

Ми щиро сподіваємося, що ця нова Божественна можливість дозволить нам з вами підняти рівень свідомості людства Землі швидшими темпами. Уявіть собі, що до тієї кількості людей, які досягли того рівня свідомості, що дозволяє їм усвідомлено нам служити, до кінця наступного року після закінчення річного циклу й засідання Кармічного Правління, додасться ще точно така сама кількість людей! Таким чином, ми будемо мати можливість подвоїти наприкінці року кількість наших служителів, людей, які здатні брати на себе відповідальність за планету й еволюційний розвиток всіх живих істот на планеті Земля.

Я був радий донести до вас це важливе рішення! І зараз я готовий дати вам ще невелику інформацію, яка дозволить вам зорієнтуватися в тому стані речей, що існує у світі зараз. Ідеться про катастрофічне збільшення рівня негативних вібрацій наприкінці року. Дуже багато людей перебувають у депресивному стані, і дуже багато людей проводять новорічні й різдвяні свята на дуже низькому вібраційному рівні, уживаючи алкоголь і займаючись іншими непотрібними й невартими справами. Все це створює додатковий шматок планетарної карми, що може призвести до непоправних лих на деяких материках. Тому, як завжди наприкінці року, я звертаюся до вас із проханням зберігати баланс, насамперед всередині себе, і присвячувати якнайбільше зусиль врівноваженню планетарної карми й карми вашої країни. Якщо ви відчуваєте в собі таку внутрішню потребу, то ви могли б кожен день, що залишився до кінця поточного року, присвячувати вашій молитовній практиці з подвоєною та потроєною силою. Не соромтеся навіть відпроситися з роботи, щоб попрацювати на благо планети Земля вдома на самоті чи разом із групою однодумців. Читайте Розарії, читайте інші молитви чи займайтеся медитативною практикою. Посилайте вашу Любов і Вдячність Землі. Уявляйте Землю-Матір як живу істоту, яка дозволяє вам жити й розвиватися, піклується про вас. Посилайте вашу Любов Землі й тим елементалам, які обслуговують людську еволюцію на Землі.

Щоразу наприкінці року ми просимо вас про додаткову енергію, яку ви здатні дати нам, і це, у свою чергу, дозволить нам збалансувати ситуацію на планеті й уникнути багатьох катаклізмів.

Тому я приходжу й звертаюся до вас із проханням, як істота, що має владу на планеті Земля та підтримує баланс на планеті.

Я ЄСМЬ Будда, і я радий тому, що багато хто з вас прийняв рішення та спрямувалися шляхом служіння людству Землі, забувши про свої особисті проблеми й свої особисті труднощі й негоди.

Насправді тільки тоді, коли ви поглинені служінням Життю, усі ваші дрібні проблеми одна за одною залишають вас, і в один чудовий день ви розумієте, що вільні від всього того дрібного й непотрібного, що обтяжувало вас у вашому житті раніш. Але це було інше життя, життя людини, зосередженої на собі й своїх проблемах. Зараз ви є  істотою Світла, яку турбує благополуччя та гармонія на всій планеті.

Нехай світові буде добре!

Нехай будуть щасливі всі живі істоти, які населяють нашу улюблену планету Земля. Ом.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.

 

 

________________________________

1 З диспенсацією 23 числа можна ознайомитися в наступних Посланнях Владик:

- "Про можливість полегшення карми наступного місяця та листи до Кармічного Правління". Улюблений Сурія, 23 червня 2005 року.

- "Про нову Божественну милість". Улюблений Ель Морія, 27 червня 2005 року.

‒ "Найкращою проповіддю буде ваш особистий приклад". Богиня Свободи, 22 квітня 2005 року.

- "Я приніс вам дві звістки. Одну ‒ сумну, а іншу ‒ радісну". Улюблений Ель Морія, 7 січня 2006 року.

- "Наставляння про те, як ви повинні ставитися до всього, що вас оточує у вашому щільному світі й у тонших світах". Ель Морія, 20 квітня 2006 року.

- "Про майбутній день літнього сонцестояння та Божественні милості, пов'язані із цим днем". Господь Майтрейя, 15 червня 2006 року.

- "Про диспенсацію 23 числа й інші можливості, які даються Небесами". Улюблений Ель Морія, 19 липня 2006 року.