Настав час не говорити про Бога, а діяти відповідно до Божественного Закону у ваших життях

Владика Ланелло

24 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Ланелло1, який прийшов до вас цим днем, щоб дати чергове Послання. Наші Послання хороші тим, що мають можливість впливати на широку аудиторію. Ми даємо помірну інформацію, яку здатні засвоїти мільйони людей. І ми щиро розраховуємо на те, що мільйони людей найближчим часом зможуть повірити в нас, Вознесених Владик, і розпочати перетворення ілюзії фізичного плану під нашим керівництвом. Нарешті прийшов час для того, щоб сталися перетворення фізичного плану відповідно до Божественного задуму для цього часу. Епоха, що простує, вимагає перетворення у всіх сферах життя людей. І це стосується не тільки духовної сфери, але й політики, економіки, освіти, охорони здоров'я. Все повинно бути перетворено під впливом нових енергій і нових вібрацій, які спускаються на фізичний план.

І якщо раніше, для того щоб сталися певні перетворення, був потрібен проміжок часу дорівнюючий століттям, то зараз необхідні змінення будуть здійснені в лічені роки. Тому що таке веління часу й таке рішення Вищої Космічної Ради для планети Земля. Тому прагніть до того, щоб змінити себе і якомога швидше розстатися з тими своїми якостями й недоліками, що заважають вашому просуванню Шляхом перетворень. Тільки тоді, коли ви очистите себе від минулих енергій і позбавитеся відкладень карми, ви зможете побачити ті завдання, що стоять перед вами й те, що вам необхідно здійснити. Але доти, поки ви опираєтеся всередині себе й уперто тримаєтесь, відстоюючи свої старі стереотипи мислення та старі недоліки, ви не зможете рушити до тих прекрасних обріїв Нового Дня, який вам призначений.

Не бійтеся чесно подивитися в обличчя собі, своїм недолікам. Якщо мої слова дратують вас, і вам здається, що ви є самою досконалістю у плоті, і ніхто, включаючи Вознесених Владик, не має права давати вам наставляння, то вам не вистачає самої головної якості на вашому Шляху – Божественного смирення та покірності. Вам здається, що ви самі є господарем своєї долі й можете робити із собою все, що вам заманеться. Проте ви повинні усвідомити Божественну логіку. Ваш Бог-Отець є дуже турботливим і люблячим Батьком. У цьому сенсі вам дуже пощастило з вашим Отцем на Небесах. І оскільки Він дуже вас любить, то не може допустити, щоб ви й надалі своїми діями заподіювали шкоду вашій душі. Повірте вашому Отцеві й зі смиренням підкоріться Його Волі.

Зміна космічних циклів є неминучою вимогою часу. Тому все, що в вас заважає Великому Переходу повинно бути подолано вами самими. Не впирайтеся, тільки тоді, коли ви самі всередині самих себе приймете рішення позбавитися всього непотрібного, віджилого й негативного й попросите Бога, щоб Він вас звільнив від вашого багажу карми, тільки тоді Вознесені Сонми здатні полинути до вас на допомогу й допомогти в подоланні багатовікових нашарувань негативної енергії.

Але тоді, коли ви впираєтеся та відстоюєте свої недоліки й згубні звички, тоді вам не зможе допомогти ніхто, ні Бог, ні людина.

Покаяння та сповідь завжди були тими інструментами, що дозволяли душі очиститися та слідувати Божественним Шляхом.

Не завжди ті люди, які багато говорять про Бога, слідують Божественним Шляхом. Не завжди ті, хто проводить у молитвах велику частину дня, слідують Божественним Шляхом.

Настав час, коли ви повинні, кожен у своєму житті, виконувати ті заповіді, котрі були дані пророками, ті заповіді, які записані на кам'яних скрижалях ще за часів Мойсея2.

Проаналізуйте ці заповіді й проаналізуйте свою поведінку. Чи багато хто з вас дотримується цих заповідей реально у ваших життях? Чи багато хто з вас діє у житті відповідно до Божественного Закону?

Настав час не говорити про Бога, а діяти згідно з Божественним Законом у ваших життях.

І для багатьох з вас це буде набагато складніше, ніж відвідувати служби, молитися та постувати. Проте, таке веління часу. Перестаньте лицемірити хоча б самі перед собою. Поводьтеся наодинці із собою так само, як ви вели б себе перед іншими людьми, і поводьтеся з іншими людьми так само, як ви вели б себе, маючи перед собою Бога-Отця.

Усі ваші вчинки й всі ваші думки невтомно, щохвилини й щосекунди вашого життя, записуються у Хроніках Акаші. І тоді, коли ви здатні будете побачити ці Хроніки, ви блискавично визначите, чому те, що відбувається у ваших життях, відбувається саме так, а не інакше. І чому вас переслідують ваші лиха й нещастя.

Усі лиха й все, що вас оточує у вашому житті, ви створили самі в минулому. Закон Карми діє бездоганно.

Тому усвідомлення того, що ви стикаєтеся у вашому житті з наслідками своїх же власних вчинків у минулому, і ніхто не винен у тім, що з вами трапляється, крім вас самих, буде найбільшим досягненням у ваших життях. І жодна подія вашого життя не може за своєю значущістю зрівнятись із цим відкриттям, що ви зробите у своєму серці.

І тоді, коли ви побачите чинність Великого Закону, ви зрозумієте, що Бог дуже милостивий до вас. І те, що ви робили в минулому, повинно бути покаране набагато більшими позбавленнями, хворобами й негодами. І ви здивуєтеся милості Отця та відчуєте повну смиренність і покірність перед Його Волею і Його Законом.

Тільки тоді, коли ви засмутитесь у серці вашому, ви здатні будете пізнати Царство Небесне й слідувати Шляхом, не звертаючи й не ухиляючись від своїх зобов'язань, які ви брали на себе перед вашим втіленням.

А зараз я готовий нагадати вам про те, що настає переддень Різдва3. І західна частина людства відзначає це світле свято, як одне з найзнаменніших у році. Тому в переддень цього свята поміркуйте про те, що всередині кожного з вас може народитися Христос тоді, коли ви даєте можливість вашому Вищому Я діяти через вас. Ваше Вище Я не може почати діяти через вас доти, поки ви впираєтесь і не підкоряєтеся Божественному Законові цього Всесвіту. Але з того моменту, коли ви у своєму серці вирішуєте діяти за Законом, ваше Вище Я стає здатним діяти через вас, і ваші дії стають діями Христоістоти у вияві.

Я бажаю вам світлих свят Різдва Христового, і я бажаю вам, кожному, знайти в собі Христа!

Я ЄСМЬ Ланелло,
з Любов'ю до вас.

 

 

 

________________

1 Останнє втілення Владики Ланелло було втілення Марком Профетом в Америці. Улюблений Ланелло каже про себе в диктовці від 6 квітня 2005 року "Ми встановлюємо наш фокус Світла на Землі Росії".

2 1. "Хай не буде в тебе інших богів /крім Господа/. 2. Не роби собі кумира. 3. Не вимовляй імені Господа, Бога твого, дарма. 4. Додержуйся дня суботнього. 5. Почитай батька твого і матір твою, щоб протривали дні твої. 6. Не вбивай. 7. Не чини перелюбу. 8. Не кради. 9. Не вимовляй неправдивого свідчення на ближнього твого. 10. Не бажай дружини ближнього твого й не бажай будинку ближнього твого, ні поля його, ні раба його, ні всякої худоби його" (Втор. 5:6–21).

3 У західному християнстві Різдво відзначається 25 грудня. У православ'ї Різдво відзначається 7 січня.