Ми приходимо, щоб розповісти вам про ті принципи, на яких будується Община

Бабаджі

23 грудня 2006 року

Я ЄСМЬ Бабаджі, який знову прийшов, щоб дати Вчення, давнє як світ. Я ЄСМЬ прийшов цим днем, і сонце провістило мій прихід1.

Я щасливий можливості, що надалася. Оскільки кожна можливість нашого спілкування, щоб вона сталася, усе ще вимагає значних зусиль і значних енергетичних витрат. Але ми йдемо назустріч вам і долаємо всі просторові і часові труднощі, пов'язані з різницею вібрацій наших світів.

Я прийшов, щоб іще раз закріпити у вашій свідомості давні істини й мудрість віків. І  ця істина, і ця мудрість полягають у тім, що ніколи ще ніщо, котре відділяло себе від світу, не могло довго існувати. Щоразу знаходилися мудреці й пророки, які відділяли себе від світу й намагалися пізнати на самоті всю повноту Божественної Істини. І їхній шлях був нелегкий і повний всіляких злигоднів. Багато хто з них просто гинув, так і не пізнавши Божественну Істину й навіть не доторкнувшись до неї. Це шлях одинаків, це шлях першопроходців. І лише дуже мало кому з них вдавалося ціною неймовірних зусиль доторкнутися до Божественної Істини, прихованої у глибині їхніх сердець. І щоразу світ отримував нового філософа, нового мудреця чи пророка, здатного поділитися отриманою Істиною з тисячами й мільйонами інших людей. Процес осягнення Істини й процес донесення Істини іншим людям є двома процесами, що взаємно доповнюють один одного й не можуть існувати один без одного. Тому що неможливо отримати доступ до незліченних скарбів на Небесах і не поділитися цими скарбами з іншими. Щоразу, коли хтось прагнув отримати небесні скарби для себе особисто, для свого власного розвитку, це закінчувалося невдачею. Бог бажає, щоб розвиток людства відбувався в більш-менш вірному ритмі, і неможливо існувати у вашому світі, якщо ви надто відірвалися за рівнем своїх вібрацій від всього, що вас оточує.

Тому я приходжу й вчу вас. І всі Вознесені Сонми приходять до вас, щоб дати вам своє навчання. Тому що не можна в цьому Всесвіті бути відособленим. Рано чи пізно кожен, хто надто відособлюється, не зможе існувати.

І я намагаюся донести до вашої свідомості принципи Общини. Принципи, що дозволяють на основі Общини поширювати наше Вчення у вашому світі. Принцип Общини є випробуваним століттями принципом закріплення нових знань і підняття моральності жителів Землі на новий рівень. Щоразу, коли створюється Община, вона покликана на новому якісному рівні закріпити знання, спущені на черговому етапі розвитку людства з Небес. Община сама по собі не становить ніякої практичної цінності. Община має цінність тільки тоді, коли вона відповідає своїм завданням, спущеним з Небес. Тоді, коли під общиною розуміється спільне проживання людей на одній території, це реалізує принцип хибної общини. Справжня Община здатна бути реалізованою тільки навколо істот, наділених нашою владою і довірою. Тому що тоді, коли Община створюється за нашими принципами, ми вливаємо в чашу Общини Божественну енергію, необхідну для її розвитку й підтримання.

І зараз я рекомендую вам обміркувати у своєму серці все, що вам було сказано сьогодні й все, що ви коли-небудь читали про Общини й общинників.

Як тільки з Общини йде людина, яка представляє на фізичному плані наші інтереси, Община поступово втрачає своє значення та розпадається. Поки ще немає достатнього механізму, котрий дозволив би Общині існувати без основи, якою є той фокус Світла, що ми закріплюємо в серці нашого Посланника. Це подібно до того, як будинок не може існувати в умовах суворої зими й бути обжитим, якщо в ньому немає вогню домашнього вогнища.

Ми приходимо, щоб розповісти вам про ті принципи, на яких будується Община. Справа будівництва Общини - дуже поступова. Спочатку створюється матриця на тонкому плані. І ця матриця цілком відповідає Божественним зразкам, Божественним принципам створення Общини. Потім впродовж певного космічного проміжку часу, коли проходять один цикл за іншим, ця матриця починає осідати на фізичному плані й проростати у фізичний світ у вигляді території, будинку, суто людських правил і принципів, котрі лежать в основі. Щораз Община змушена пристосовуватися до існуючих умов у тій країні, яку ми вибираємо для будівництва Общини. І щораз умови заснування Общини складаються нами на тонкому плані й осідають у просторі і часі. Зараз Община, її будівництво, завершено на тонкому плані, і ми очікуємо, як найближчим часом ця Община почне своє осадження на фізичний план. Це не буде матеріалізацією в повному сенсі. Для цього потрібна велика кількість енергії, що нам поки несила дати. Але ми із задоволенням скористаємося вашою допомогою та вашими ресурсами, що ви готові нам пожертвувати для будівництва нашої Общини. Природно, що в цю Общину не зможуть потрапити всі бажаючі. Ця Община відкриє свої двері тільки для тих людей, чиї вібрації та спрямування будуть збігатися з нашими планами й надіями.

Я був би дуже щасливий, якщо впродовж декількох років така Община змогла б бути побудована на території Росії, як країни, у якій ми починаємо зараз наше будівництво. Росії, як країни, на яку ми наклали наше спонсорство, і яка зобов'язана впродовж найближчого часу реалізувати ті принципи, які ми бажали б затвердити в кожній країні світу.

Я дуже радий, що сьогодні мені вдалося дати кілька основних моментів, необхідних для ствердження свідомості Общини у ваших розумах і серцях. Я дуже радий, що це сталося у важливий астрологічний момент зміни сонячного циклу. І тому нова свідомість і нове мислення, пов'язані з Общиною, будуть проростати у вашій свідомості разом із приростом сонячного дня в північній півкулі. І все, що перешкоджає створенню такої Общини, буде танути подібно до нічної темряви при сході сонця.

Я сказав про Общину, і деякі общинні принципи донесені до вашої свідомості мною. Я буду радий, якщо те, що посіяно, зможе прорости й дати свої сходи й урожай у відповідні пори року.

Потім, коли ви будете повертатися до читання цього Послання, у вашій свідомості почнуть проростати нові й нові деталі. І ви зможете зрозуміти той задум, що ми маємо й виношуємо в наших серцях на землі Матері Росії.

Я був щасливий дати вам це важливе Вчення саме зараз.

А тепер я змушений попрощатися, і не втрачаю надії на наступні наші зустрічі. Ом.

Я ЄСМЬ Бабаджі.

 

 

 

_____________________________________

1 З ранку було похмуро, ішов сніг. У той момент, коли прийшов Бабаджі, промінь сонця показався з-за хмар, і сонце було присутнє весь час, поки йшла диктовка, а потім знову стало похмуро, і пішов сніг.